Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скапаното musso

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Така си го изпуснал че три пъти го пускаш

    Коментар


    • #17
      Има проблем с пращането на мнения - пише, че не са пратени, а всъшност ги праща след време!
      RB Patrol Team

      Коментар


      • #18
        Изобщо не съм я виждал. Ако да бях - сега прашките и щяха ритмично да се поклащат на абажура.
        А виж идомът ... some и perfect са част от фразеологични структури май не точно в българският. И употребата на подобни конструкции аз поне възприемам като пряка словесна агресия. Срещу себе си лично.

        Коментар


        • #19
          До: Скапаното musso

          Първоначално публикуван от vladi333 Преглед на мнение
          ......... !
          Извинявай, че ти използвам темата, ама още съм нов и нямам право на лични съобщения.
          Харесах си това


          SsangYong Musso 2.9 Mercedes

          6350 ЛВ.
          Дата на производствоюли 1999 г.Тип двигателДизеловСкоростна кутияРъчнаКатегорияДълга базаПробег171000 кмЦвятТъмно син мет.

          Особености:
          4x4, ABS, Airbag, Buy back, Аларма, Ел. Огледала, Ел. Стъкла, Застраховка, Имобилайзер, Климатик, Лети джанти, Металик, Нов внос, Серво управление, Халогенни фарове, Центр. заключване

          Допълнителна информация:
          отличен; всичко работи;
          , но след твоя коментар взех да се почудвам. По принцип смятам да го карам градско и лек офроуд, обаче, ако ми прави такива ингели като на теб, дали си струва?
          10х предварително.

          Коментар


          • #20
            До: Скапаното musso

            Първоначално публикуван от vladili Преглед на мнение
            Харесах си това ....
            Всеки нормален човек ще ти каже в никакъв случай да не си взимаш Гнусо. Това закъсва и на асфалта...
            Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
            A2 (+)

            Коментар


            • #21
              До: Скапаното musso

              Първоначално публикуван от vladili Преглед на мнение
              Харесах си това ......Buy back,.........но взех да се почудвам.
              От жена до жена разлика голяма така също и от кола до кола...( еле пЪ ФторЪ ръка ) така, че виж конкретната дали ти харесва...но екстрата "Бай бек" означава да си я изкупят обратно на приемлива цена и да ти дадат срещу нормално доплащане друга (или следващия модел).....това съм сигурен категорично, че няма да стане т.е. говорим за обява на обикновенни автопростаци (търгаши), може да е случайно и добра но се съмнявам. С риск да ме намрази "Цвети" не споделям мнението и, за градски 4х4 си е много добра....и за кърско
              0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

              Коментар


              • #22
                До: Скапаното musso

                един приятел има Мусо което почти не излизаше от полето, агронома гонеше по цял ден комбаините и така искара 650 000 км.---но със ръчни хъбове
                МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

                Коментар


                • #23
                  До: Скапаното musso

                  Благодаря за съвета,ще се вслушам.Ама наистина съм объркан в избора си на джипка.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X