Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

    Първоначално публикуван от Retona Преглед на мнение

    Май видях нещо такова по ловешките пътища..... Отдалеч по-скоро прилича на Вранглер....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #17
      До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

      В София съм виждал поне 2...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • #18
        До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

        Няма проблем. Кой как възприема Ретоната е въпрос на вкус, на мен лично ми е много симпатична. Перфектната евтина яка джипка, с която не се интересуваш от прогнозата за времето

        Коментар


        • #19
          До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

          Ей Retona , здрасти , аз не с ъм в лизала нещо тия дни и съм те изпуснала иначе Кията дето си я видял (5715) е наша на Фирмата в която бачкам Занимаваме се с тунинг, авточасти и внос на коли. Вече вкарахме 3 ретонки тази дето си я линкнал може да ти направим сделката за нея ако не си я купил все още Качвам снимки да я видиш каква е красавица. Може да минеш през магазина а ко искаш - вижда се на заден план намира се на бул. Сливница 127 .


          Прикачени файлове
          Последно редактирано от Злой; 11-12-08, 14:15. Причина: моля без подобни линкове......

          Коментар


          • #20
            До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

            Здравейте и от мен! Щях да помогна за номера на шасито ,но имах проблем с регистрацията във форума!Тия от КАТ знаят къде е ,но искат пари т.е правят го голям проблем.Карам Ретона от няколко месеца и съм първият в България с такъв джип.Много е здрав,Ако имаш проблеми, пиши,ще ти кажа всичко каквото те интересува по колата!Важно!При смяня на масло в двигателя,кажи в сервиза, че е с 2 маслени филтри,че тия глупаци от сервиза не знаят и ще сменят само единия филтър_големиятДругия филтър е по малък- намира се под турбото!
            масло в двигателя 10w40-5,8 л,ск.кутия 75w90-1,5лб Маслото за деференциалите и разд.кутия е 80w90- в предния деф.-1,2 л в задния-1,5 л на разд.кутия 1,2 л. Дано съм бил полезен! Карай със здраве........

            Коментар


            • #21
              До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

              Под турбото,ако е с турбодизел.Ако е с бензинка няма...
              За задния диференциял,ако е с ЛСД не е това маслото,защото после ще е без ЛСД.Дали има или няма,се разбира по номера на рамата.
              Това 5,8 литра масло за двигателя е техническа грешка,нали?
              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

              Коментар


              • #22
                До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

                За количеството на маслото не е тех.грешка.Просто толко му трябва.Това е така защото е направен за големи натоварвания.Затова е и с 2 маслени филтри.P.S- Случайно попаднах на инфо.,това са военните джипки на корейската армия /само дето са пребоядисани с друга боя/.

                Коментар


                • #23
                  До: KIA Ретона - Къде е набит № на шасито?

                  Първоначално публикуван от rumie Преглед на мнение
                  За количеството на маслото не е тех.грешка.Просто толко му трябва.Това е така защото е направен за големи натоварвания.Затова е и с 2 маслени филтри.P.S- Случайно попаднах на инфо.,това са военните джипки на корейската армия /само дето са пребоядисани с друга боя/.
                  Ахам.И са на базата на Спортидж.Двигател,скорости,раздатка,кардани,ходова част и шаси са НАПЪЛНО еднакви със Спортидж-а.Само купето е различно...
                  П.С.Аз не бих сипвал повече от 4,5л в двигателя.Ще протече рано или късно...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X