Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хъбове за Kia

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Хъбове за Kia

    Най добре свали капачката и брой,става за пет минути....

    Коментар


    • #32
      От: Хъбове за Kia

      Днес свалях капачките......шлиците са 26.

      Коментар


      • #33
        От: Хъбове за Kia

        Първоначално публикуван от Димо_73 Преглед на мнение
        Добра цена,ако е истина....най добре ги питай по телефона дали пасват.
        Що не си пробиеш капачките и навиеш по едно болтче? Така и така ще са ръчни...
        Това са китайчета , и цената е за един бр. а не за комплекта
        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00189.jpg
Прегледи:1
Размер:106.2 КБ
ID:5378895
        не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

        Коментар


        • #34
          От: Хъбове за Kia

          Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
          Това са китайчета , и цената е за един бр. а не за комплекта
          [ATTACH=CONFIG]456765[/ATTACH]
          Много ясно че е за един брой......и пак си е добра,другите са 400

          Коментар


          • #35
            От: Хъбове за Kia

            Здравейте имам питане за Kia Sportage ..
            Понеже вчера са ми откраднали единия преден хъб та имам малко питания по случая

            1.Колата може ли да се кара без такъв хъб (разбира се не с 4х4)
            2.Имате ли идея къде се продават втора употреба (обиколил съм 20 морги в софия и никъде нямат на всякъде са свалени)
            3.Намерих из провинцията но ми се виждат доста скъпи за втора ръка та идеята ми е ще има ли проблем ако се махнат всичките поне да не ги дооткраднат и другите

            Говорих с един приятел той ми каза че повечето с такива коли са си ги сваляли лятно време и да съм ги махнел и аз само да им измисля някакви капачки че и тях откраднаха за да не влизат боклуци но викам да попитам и професионалистите тук за всеки случай
            Мерси предварително.

            Коментар


            • #36
              От: Хъбове за Kia

              Първоначално публикуван от goshko01 Преглед на мнение
              Здравейте имам питане за Kia Sportage ..
              Понеже вчера са ми откраднали единия преден хъб та имам малко питания по случая

              1.Колата може ли да се кара без такъв хъб (разбира се не с 4х4)
              2.Имате ли идея къде се продават втора употреба (обиколил съм 20 морги в софия и никъде нямат на всякъде са свалени)
              3.Намерих из провинцията но ми се виждат доста скъпи за втора ръка та идеята ми е ще има ли проблем ако се махнат всичките поне да не ги дооткраднат и другите

              Говорих с един приятел той ми каза че повечето с такива коли са си ги сваляли лятно време и да съм ги махнел и аз само да им измисля някакви капачки че и тях откраднаха за да не влизат боклуци но викам да попитам и професионалистите тук за всеки случай
              Мерси предварително.
              1.Може.
              2.Разходи се по "Симеон" и "Козлодуй"с хъба в ръка.
              3. Другия е само един.
              За капачки трябва да се импровизира. Може и дюрекс да помогне.

              Коментар


              • #37
                От: Хъбове за Kia

                Вчера след проверка от страна на Targa-та и разбира се с бързото и точното съдействие на ninja, за което съм им БЛАГОДАРЕН! Джипчето се сдоби с AVM хъбове, тези дни ще ги тествам и ще кача , някоя друга снимка. И за информация да споделя ,че продавам един здрав вакум хъб!
                Аз съм!

                Коментар


                • #38
                  От: Хъбове за Kia

                  Вместо да отварям нова тема и аз мисля да питам тук.Киата ми е спортидж от 96 2.0 бензин и при мен единия хъб не работи.Не съм в час но от прочетеното съдя че трябва да са инерционни.Колебая се между вариантите да си купя 1 здрав ,да продам моя здрав да додам и да купя ръчни или да преработя и двата за да станат постоянно зацепени.Пак от прочетеното мисля че с ръчни ще ми е най добре но все пак ще се радвам на мнения от хора които разбират повече от мен.Варианта с постоянно зацепени хъбове също ме устройва ,тъй като баща ми е стругар и ще свърши работата все пак ако някои разполага със снимки на вече преправени хъбове по този начин ще съм благодарен ако подаде някоя снимка,тъй като не успях да намеря такава из форума (може да не съм търсил достатъчно старателно, след малко пак се заравям из темите
                  Благодаря предварително на всички

                  Коментар


                  • #39
                    От: Хъбове за Kia

                    Здравейте,
                    Скоро си купих КИА Спортидж 1997г. Всичко по нея си беше наред, но след като карах в кал и двойното ми отказа. Отидох в сервиз в Добрич и там ми казаха, че хъбовете ми са се износили и затова двойното не работи. Хъбовете не са вакуумни, но предполагам, че са инерционни (не съм много запознат, но съм сигурен, че не са вакуумни). Смених ги с нови, но скоро след това и те се разбиха. В сервиза ми казаха, че могат те да бъдат заменени с ръчни, които са много издръжливи, обаче, никой не знае от какъв друг джип биха могли да станат (на КИА) или тези се преработват по някакъв начин? Ако някой има идея как да се справя с проблема, моля да ми пише. ))

                    Коментар


                    • #40
                      От: Хъбове за Kia

                      Първоначално публикуван от Пламен–Милена Преглед на мнение
                      Здравейте,
                      Скоро си купих КИА Спортидж 1997г. Всичко по нея си беше наред, но след като карах в кал и двойното ми отказа. Отидох в сервиз в Добрич и там ми казаха, че хъбовете ми са се износили и затова двойното не работи. Хъбовете не са вакуумни, но предполагам, че са инерционни (не съм много запознат, но съм сигурен, че не са вакуумни). Смених ги с нови, но скоро след това и те се разбиха. В сервиза ми казаха, че могат те да бъдат заменени с ръчни, които са много издръжливи, обаче, никой не знае от какъв друг джип биха могли да станат (на КИА) или тези се преработват по някакъв начин? Ако някой има идея как да се справя с проблема, моля да ми пише. ))
                      Просто зяъниш на продавача и казваш че искаш за Киа хъбове, те знаят какви трябва да са...

                      Коментар


                      • #41
                        Re: От: Хъбове за Kia

                        Колега Пламен-Милена,
                        http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=155489
                        Венцислав Петров
                        Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                        Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                        0889 62 8четири 6четири

                        Коментар


                        • #42
                          От: Хъбове за Kia

                          Ако някой му трябва
                          1. Части от Хъб.
                          2. Здрав Хъб
                          3. Заключен Хъб
                          4. Или иска неговите да се заключат или отремонтират

                          да звънка 0899583813 или 08840398888 Искрен Русе

                          Коментар


                          • #43
                            От: Хъбове за Kia

                            здр колеги,реших да си купя джип и си взех киа спортич 95 2000 бензин 95кс.тъи като ми е първи джип и немога да разбера какво не му е наред,също така и няколкото маистора при които ходих,проблема е там че като включа на двойно от лоста и от време на време при завой почва нещо да чатка(на завой джипа направо подскача) иначе направо или на лек завой няма проблем който от вас колеги може да помогне мерси предварително

                            Коментар


                            • #44
                              От: Хъбове за Kia

                              Вероятно някой хъб не работи.Съдейки по модела и годината на производство,може и други проблеми по трансмисията да има.От къде си,Колега?
                              Последно редактирано от ninja_1; 01-02-14, 21:32.
                              0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                              Коментар


                              • #45
                                От: Хъбове за Kia

                                Първоначално публикуван от HoLLoW Преглед на мнение
                                Колеги реших да не отварям нова тема, затова ще ви питам направо тук. Тъй като скоро ми предстой смяна на вакумните хъбове с ръчни AVM искам да Ви попитам ето тези http://www.kolos-ms.net/product/3012...4-avm-460.html отговарят ли ще пастнат ли за кията. Както споменах сега съм с вакумни хъбове, 2.0 ТDI 2001г.
                                Поздрави!
                                Първоначално публикуван от Димо_73 Преглед на мнение
                                Добра цена,ако е истина....най добре ги питай по телефона дали пасват.
                                Що не си пробиеш капачките и навиеш по едно болтче? Така и така ще са ръчни...
                                Добра цена е било преди година, сега има по-добра цена
                                Справка подписа ми .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X