Обява

Свий
Няма добавени обяви.

МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

    КАКВО МИСЛИТЕ ЗА ТЕЗИ ГУМИ

  • #2
    От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

    За МТ гума е слаба.
    Незнам за къде и какъв сезон ги гласиш?
    Аз за Лятото си взех "Cordiant"off-road 235/75-15.
    Шумът на асфалт е минимален,скоростния им индекс е 160км/ч.
    Онзи ден слизах за първи път с тях до един язовир в доста сериозна кал.
    Честно казано ме изненадаха приятно.
    Цената е още по-приятна.
    142лв.за брой.
    П.П.Яд ме е,че откакто мога да влизам само през браузъра на Форума не ми се получава да качвам снимки за да ти покажа гумите, като идея.
    Били големи снимките и трябвало да се намалят с програма....

    Коментар


    • #3
      От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

      Специално съм ходил в Примекс да ги гледам, но нямам време да пиша подробно.
      Все пак зависи каква ти е новата идея за употреба на КИА-та.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

        Примамлива им е цената , мога да ги взема по-евтино от руските на Янко. Идеята е да си имам още едни само за гората да не си съсипвам Кумхото.

        Коментар


        • #5
          От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

          Първоначално публикуван от kolovoz1-(Янко Желязков) Преглед на мнение
          За МТ гума е слаба.
          Незнам за къде и какъв сезон ги гласиш?
          Аз за Лятото си взех "Cordiant"off-road 235/75-15.
          Шумът на асфалт е минимален,скоростния им индекс е 160км/ч.
          Онзи ден слизах за първи път с тях до един язовир в доста сериозна кал.
          Честно казано ме изненадаха приятно.
          Цената е още по-приятна.
          142лв.за брой.
          П.П.Яд ме е,че откакто мога да влизам само през браузъра на Форума не ми се получава да качвам снимки за да ти покажа гумите, като идея.
          Били големи снимките и трябвало да се намалят с програма....
          те снимка на гумите градски.
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #6
            От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

            За каква употреба на джипа ги гласиш тези гуми,за летни ли?
            Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

            Коментар


            • #7
              От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

              За разходки в почивните дни. За всеки ден ще си карам Кумхото с което не мисля да се разделям след преживяното тези дни. Страхотна гума.

              Коментар


              • #8
                От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                Че като са на оферта - взимай. За гората моя съвет е да вземеш по-тесни и високи. Мисля, че ще си по-доволен от проходимостта. С тесни търкалета става като планинска коза.
                Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                Коментар


                • #9
                  От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                  За разходки без екстреми мисля, че ще са ок гуменките,а и сега лятото няма особенно много кал.
                  Кара Suzuki Vitara 1,6 8v,а според жената Витарник!

                  Коментар


                  • #10
                    От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                    За много екстремни карания не мога и да помислям с тоз двигател. Ако не я подменя към края на годината с автоматик ще и сменя мотора с по-силен. Там където се разхождам ще ми вършат идеална работа.
                    Малко съм излъгал с цената-тя е като на руските, но пак е много добра.

                    Коментар


                    • #11
                      От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                      Трудно ще излезе коментираната гума с цена близка до Руските,които ти предложих,освен ако не е някакъв малък размер,който не би вършил работа.
                      Купувах последно на НИВА-та "Hankook" MT 205/80-16 и ми излязоха над 900лв.

                      Коментар


                      • #12
                        От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                        Май не разбрахте, че Гецата си кара Киака ежедневно ?!
                        Искам някой, който е карал и с нормални марки, да сподели впечатления от ежедневна употреба за тия прехвалени руски гуми, които стават само за огън по Заговезни.

                        ... и не ми е ясно, защо през 2018 трябва да се кара с вътрешни гуми ?!
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #13
                          От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Май не разбрахте, че Гецата си кара Киака ежедневно ?!
                          Искам някой, който е карал и с нормални марки, да сподели впечатления от ежедневна употреба за тия прехвалени руски гуми, които стават само за огън по Заговезни.

                          ... и не ми е ясно, защо през 2018 трябва да се кара с вътрешни гуми ?!
                          Защото без вътрешни може да разбортираш гума по чукарите. Особенно ако свалиш налягането.
                          На нас клиренс ни трябва , не скорост

                          Коментар


                          • #14
                            От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                            Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
                            Защото без вътрешни може да разбортираш гума по чукарите. Особенно ако свалиш налягането.
                            Ми вече има бедлоци за малко пари, 2018 сме.

                            ... и както добре знаеш, Гецата си я ползва за всичко, а с тия гуми искам да видя как се кара с над 100, еле па и ако е мокро. Ако караш само по горите, с цел високи спортни резултати, пак не са това гумите, демек, нито са универсални, нито са най-доброто профилирано, нито са за бе пари, та въобще не разбирам защо трябва въобще да им се обръща внимание ?!
                            Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 29-05-18, 13:16.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • #15
                              От: МНЕНИЕ ЗА ГУМИ

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Май не разбрахте, че Гецата си кара Киака ежедневно ?!
                              Искам някой, който е карал и с нормални марки, да сподели впечатления от ежедневна употреба за тия прехвалени руски гуми, които стават само за огън по Заговезни.

                              ... и не ми е ясно, защо през 2018 трябва да се кара с вътрешни гуми ?!
                              Колега-от това,което чета оставам с впечатлението,че нямаш наблюдение над Руските гуми "Cordiant".
                              Много добре разбрах какви гуми търси Гецата и Руските,специално тази марка са много читави и нямат нищо общо с традиционното Руско производство на гуми!
                              Ако желаеш прочети за завода на "Cordiant".
                              П.П.И още нещо-завода НЕ произвежда нито един модел гума,която да върви с вътрешна.
                              Балансирането също става много лесно.
                              Не случайно се отказах от "КАМА" и минах именно на "Cordiant".
                              За такъв размер на такава цена/качество/проходимост е просто гума без аналог!
                              Скоростен индекс-160км/ч.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X