Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: И аз със Кия

    Да, оригиналните са доста нескопосани.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • #62
      От: И аз със Кия

      Вчера забелязах че копчето на пасажерската врата не сваля стъклото, а до преди няколко дни си работеше. От шофьорската врата работи. Дали може да е от копчето.

      Коментар


      • #63
        От: И аз със Кия

        Вероятно лош контакт-бутончето или жиците някъде... Свали кората и рездвижи контактните букси, пръсни с контактен спрей и се кръсти да проработи. Един от влудяващите дефекти на марката...
        Животът е харизан кон според мен...

        Теди

        Коментар


        • #64
          От: И аз със Кия

          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
          Вчера забелязах че копчето на пасажерската врата не сваля стъклото, а до преди няколко дни си работеше. От шофьорската врата работи. Дали може да е от копчето.
          . Ай са капризи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Land Rover1497594884462-131032084.jpg
Прегледи:1
Размер:37.6 КБ
ID:5756721
          На нас клиренс ни трябва , не скорост

          Коментар


          • #65
            От: И аз със Кия

            Айде са, ама това е джама на жената. Това значи че трябва да работи. Другите може и да не работят.

            Коментар


            • #66
              От: И аз със Кия

              Виж дали с друго копче от задните врати например няма да се реши въпроса. И спокойно - "влудяващи" дефекти след 15 - 20 години ги има при всички марки. Сменил съм поне 10 броя всякакви автомобили.
              Панайот Бърдарски
              0887 60 77 22

              Коментар


              • #67
                От: И аз със Кия

                Чудя се на кои да се спра и дали 215х80х15 или 235х75х15, ще се купуват нови на изплащане и няма голям избор от размери, COOPER DISCOVERER AT3 или KUMHO ROAD VENTURE AT KL78, нещо не излизат снимките на моделите

                Коментар


                • #68
                  От: И аз със Кия

                  Те ти ги !

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20x9-moto-metal-956-chrome-2756520-cooper-discoverer-at3-wheel-tire-2.jpg
Прегледи:1
Размер:226.3 КБ
ID:5756738

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:black_hoss_325_60_20_kl78_002 (1).jpg
Прегледи:1
Размер:232.3 КБ
ID:5756739
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #69
                    От: И аз със Кия

                    215/80/15 е максималният допустим размер, по-широките на 6-инчова джанта просто ще се огъват в завой при 1,6 атмосфери. Стават, но не е разумно според мен.
                    Животът е харизан кон според мен...

                    Теди

                    Коментар


                    • #70
                      От: И аз със Кия

                      Купъра го намирам на 147лв бр.-та, а Кумхото на 132лв. коя е по-бра за всесезонна като ще се ползва и в гората, но не екстремно.

                      Коментар


                      • #71
                        От: И аз със Кия

                        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                        Купъра го намирам на 147лв бр.-та, а Кумхото на 132лв. коя е по-бра за всесезонна като ще се ползва и в гората, но не екстремно.
                        Я пак разгледай снимките.
                        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                        Коментар


                        • #72
                          От: И аз със Кия

                          Kl78 с две ръце ЗА.виж в раздела загумите темата за сравнение на ат гуми. Писах доста за тях.

                          Представят се прилично в кал, като за ат гума. 215р15 са по-високи от 80, но се събират на стоково окачване. Изключително тихи, добра износоустойчивост вече 10 хил км с тях. Зимата се държат като чисто зимня гума(поне първата, втора на съм карал още). В този размер гумите са XL рейтинг и са една идея по-твърди от нормалните. Минусите - грозна е шарката, нямат фасон, приличат на бусови гуми за някои хора е от значение. Въпрос на вкус. Аз не бих ги сменил с други.
                          Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                          Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                          Коментар


                          • #73
                            От: И аз със Кия

                            Исках купър ат3 преди да ги взема, нямаше никъде в България налични, въпреки обявеното па сайтовете. Не съжалявам за избора с кумхото. Купъра според чуждите форуми е същото швейцарско ножче.
                            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                            Коментар


                            • #74
                              От: И аз със Кия

                              Днес се опита да поръчам от кумхото, но ударих на камък, няма никъде. Има само на 235х75х15. Утре продължавам да търся по сайтовете.

                              Коментар


                              • #75
                                От: И аз със Кия

                                Разглобих вратите, размених копчетата, но нищо, работят само от шоферската врата, нито едно копче не работи по вратите дори след смяна на местата. Къде се намира модула за управление на ел. стъклата. някой имал ли е този проблем.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X