Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз със Кия

    Първоначално публикуван от aldr Преглед на мнение
    Измама....у градо нема снег
    Ама на Велинград има. Утре отпрашвам натам за неколко дена, че на тая жега тука гумите ше се скапат.

    Коментар


    • От: И аз със Кия

      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
      Не са лоши гумите,но са най-тежкия вариант в размер 30х9.5-15.
      Това е таблица с реалните показатели.
      44lbs за "Cooper"-a са 20кг., което е доста за този размер!
      Аз затова за Лятото се спирам на Мaxxis Bighorn MT-764(най-тясна и една от най-леките,няма и 18кг).
      За Зимата в яката кал и сняг е ясно-Сафари 510!
      От това което се предлагаше, това беше най-доброто, а килата ще ги компенсирам с още малко сила. Много скоро.

      Коментар


      • От: И аз със Кия

        И така дойде денят Х. След като вчера се мъчих да запаля около 30 мин. в Банско, днес тотално отказа да пали. Отказа имобилайзерът. Вчера въртях, пъхах, вадих ключа и накрая захапа и запали . Днес пак така, но колкото да паркирам пред гаража. Свалих кутийката на имобилайзера, презапои се всичко, монтирах и запали от раз. Да ама после изгасих и след 50-на опита нищо. Та след поредната бира взех решение. Утре всичко ще се изхвърли. Ще сменям помпата. Мисля че доста олежа в гаража и вече е готова за монтаж. Утре повече инфо. Ще се постарая до вечерта дая запаля. Поне така си мисля де.

        Коментар


        • От: И аз със Кия

          Какво общо има помпата с имобилайзера?
          Последно редактирано от буклас; 14-03-19, 19:30. Причина: грешка

          Коментар


          • От: И аз със Кия

            Това, че се управлява от компютъра, а той от своя страна иска разрешение от имобилайзера. Като сложи механичната, компютърът и имобилайзерът няма да играят роля.
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • От: И аз със Кия

              помпата е сложена, но останалото ще се прави във вторник щото сега съм по Велинград, ще трябва и до Пловдив да ходя за още малко части и другата седмица ще я довърша. Направил съм снимки и ще ги подредя с описание какво съм правил. Поне ще опитам. Всичко се върши с неизменна та помощ на McNicko.

              Коментар


              • От: И аз със Кия

                Помпата е сменена. Колата работи много по-добре от преди. Вчера и направих една разходка до Сандански и пазликата на дълъг път е огромна. Ускорява много добре, там където се налагаше да връщам предавка, сега си върви на висока предавка без проблем. Разхода ми се струва малко по-висок от преди. За сега няма да я пипам, ще и направя едни 1000 км. и тогава ще видя, как е. За сега е с 30х9.5х15, но ще изчакам до 7 април и тогава ще ги сменя с АТ-то и тогава ще засичам разход.Пушека изчезна почти напълно. Просто карам друг автомобил. Снимки и подробно описоние ще кача в темата за помпите.

                Коментар


                • От: И аз със Кия

                  Хубаво, ама да се беше обадил като дойде в Сандански...
                  Панайот Бърдарски
                  0887 60 77 22

                  Коментар


                  • От: И аз със Кия

                    Еми мислех, ама с жената по магазините първо тръгнахме и виках после да ти 3вънна. Но се засякохме с Младен Пасков и работата отиде. Та едвам се откачих да си ходя, стана и много късно. Скоро пак ще идвам ище мина.

                    Коментар


                    • От: И аз със Кия

                      Остана още нещо, което трябва да се отстрани. Днес ми направи впечатление,че подгрева на свещите не сработи с даването на контакт.Не светна лампата на имобилайзера и не щракна релето за подгрев. Тея дни докато скучая ще се опитам да го захраня директноот ключа, след като дам на контакт. Иначе след днешните 170 км. които и навъртях, смело мога да кажа че колата си е направо прекрасна. Върви с лекотас 40 на 4-та и не сеца и не придърпва. Като и подадеш газ поема без да се чуди и върви много добре. Утре ще се опитам да снимам оборотомера при 100 за да се види,че има разлика и в оборотите от преди. Много съм доволен.

                      Коментар


                      • От: И аз със Кия

                        С това за оборотите на двигателя и скоростта,не съм съгласен.
                        Защо ли?
                        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                        Киа спортаж2000тди 98г
                        Ауди А3 1.9ТДИ
                        Каравана Аdria 390Q

                        Коментар


                        • От: И аз със Кия

                          Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                          Остана още нещо, което трябва да се отстрани. Днес ми направи впечатление,че подгрева на свещите не сработи с даването на контакт.Не светна лампата на имобилайзера и не щракна релето за подгрев. Тея дни докато скучая ще се опитам да го захраня директноот ключа, след като дам на контакт. Иначе след днешните 170 км. които и навъртях, смело мога да кажа че колата си е направо прекрасна. Върви с лекотас 40 на 4-та и не сеца и не придърпва. Като и подадеш газ поема без да се чуди и върви много добре. Утре ще се опитам да снимам оборотомера при 100 за да се види,че има разлика и в оборотите от преди. Много съм доволен.
                          Е-откъде дойде разликата в обороти спрямо скорост?
                          Да не би да ти тръгва съединителя и да буксува при по-сериозно натоварване на 4-та,5-та предавка.....-няма какво друго да е...!

                          Коментар


                          • От: И аз със Кия

                            Днес установех разликата, от гумите е . Нали съм с 30-ски сега. Преди го мерех с 235-ци. Разликага е около 300 оборота.
                            Янко я дай някакъв актуален телефонен номер да те питам нещо.

                            Коментар


                            • От: И аз със Кия

                              Днес пристигнаха и новите джантета. На -20 са и стоят много добре.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190327_134606.jpg
Прегледи:1
Размер:226.5 КБ
ID:5811139Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190327_134613.jpg
Прегледи:1
Размер:211.8 КБ
ID:5811140Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190327_134629.jpg
Прегледи:1
Размер:209.5 КБ
ID:5811141Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20190327_134635.jpg
Прегледи:1
Размер:206.1 КБ
ID:5811142

                              Коментар


                              • От: И аз със Кия

                                Геца, я направи някоя снимка с 30-ките и 235-ците една до друга както са на джанти.
                                Ако щракнеш двете резервни ще е най-прегледно.
                                ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X