Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз със Кия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз със Кия

    Браво. манЯк!
    Остава само да маиняш тия хъбове и да слагаш правилните.
    Your conscience is all you can take to your grave.

    Коментар


    • От: И аз със Кия

      Нови хъбове ще има, ама ще е малко по-натам. Тез за сега работят безотказно. Измил съм ги и смазал с масалце, за да няма изненади.

      Коментар


      • От: И аз със Кия

        На автоматичната КИА хъбовете са автоматични и като пробвахме 4Х4 и бавните (които съм сигурен, че никога не са включвани поне в България) се разщракаха при завой, което беше на сухо де.
        Със сигурност хъбовете никога не са отваряни, та ако ги профилактираме, което със сигурност ще се случи, дали може да се пооправят ?

        P.S. На моя приятел ще му се налага да ползва бавни докато намества каравани по двора и в халето за ремонт, за което перфектна работа ще му вършат ръчни хъбове, но те ще се появят чак когато се оправи работата на двигателя.
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • От: И аз със Кия

          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
          На автоматичната КИА хъбовете са автоматични и като пробвахме 4Х4 и бавните (които съм сигурен, че никога не са включвани поне в България) се разщракаха при завой, което беше на сухо де.
          Със сигурност хъбовете никога не са отваряни, та ако ги профилактираме, което със сигурност ще се случи, дали може да се пооправят ?

          .
          Сигурно ли е, че са автоматични? Щото повечето са с вакуумни.
          п.с. много е несериозен твоя човек!!

          Коментар


          • От: И аз със Кия

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Сигурно ли е, че са автоматични? Щото повечето са с вакуумни.
            п.с. много е несериозен твоя човек!!
            Ааа, верно ли ?! Вчера като сменявахме свещите при него го питах какво сте направили, и останах с впечатлението, че сте се разбрали нещо. По принцип е заринат с работа и всяка вечер бачка поне до 22:00 като сутрин е от 9-10 на пангара щото на всички кемперите им трябват "за вчера", а и който е дал 100€ за кемпер хич, ама хич не е свикнал да чака.

            Относно хъбовете, няма вакууми по главините, така че трябва да са автоматични.
            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

            Коментар


            • От: И аз със Кия

              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
              Сигурно ли е, че са автоматични? Щото повечето са с вакуумни.
              п.с. много е несериозен твоя човек!!
              Вакуумни са след 1999 г, а тази май е от по-старите, където са инерционни.
              Nissan Terrano 2,7 TDI

              Коментар


              • От: И аз със Кия

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Вакуумни са след 1999 г, а тази май е от по-старите, където са инерционни.
                Моята е от края на 2000г. и е с инерционни, но имаше маркучи и клапани, като за вакуумни, кабриото на щерката е 2002г. и е с вакуумни.

                Коментар


                • От: И аз със Кия

                  И моята беше като твоята. Но са сменяни, а не оригинално монтирани
                  Nissan Terrano 2,7 TDI

                  Коментар


                  • От: И аз със Кия

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    Вакуумни са след 1999 г, а тази май е от по-старите, където са инерционни.
                    Да, '98 е и е от дъртите.

                    На първо време ще се профилактират, пък после ръчни.
                    ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                    Коментар


                    • От: И аз със Кия

                      Не се карайте за лесните ремонти. Всичко ще се оправи. Така-събрах я и я пуснах на колелетата. Утре ще се направи стенд и се надявам да няма изненади. Смених и задните пружини. Поръчах като на Янко. СТана добре, мисля, но утре като я взема след стенда ще я снимам и ще се види резултата. Задни пружини сложих на Каяба, дано да излезнат здрави. Ето и малко снимков материал.
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181018_170915.jpg
Прегледи:1
Размер:220.8 КБ
ID:5800668Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181018_170932.jpg
Прегледи:1
Размер:230.5 КБ
ID:5800669Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20181018_174438.jpg
Прегледи:1
Размер:284.1 КБ
ID:5800670

                      Коментар


                      • От: И аз със Кия

                        Тея дни ще поръчвам и датчик за АБС и нови спирачни маркучи , от дългите, ако някой иска да звънка, щото при по голема поръчка ще спестим доставката.

                        Коментар


                        • От: И аз със Кия

                          Адаш,сменя ли гумените подложки на задните пружини?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: И аз със Кия

                            Не щото нямаше оригинални. Утре ще видя как стои и ще видя за алтернативни.

                            Коментар


                            • От: И аз със Кия

                              Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                              Не щото нямаше оригинални. Утре ще видя как стои и ще видя за алтернативни.
                              Помислих,че си намерил оригинални.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: И аз със Кия

                                Не съм, но се замислям за някаква алтернатива, че моите са си направо приключили.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X