Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-рата джипка от днес ми е КИА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

    За нищо-успех.

    Коментар


    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

      Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
      Светна ми IMMOTO и я оттеглих до едно майсторче в Перник и вече пети ден седи там!Звънях му,каза че още не може да намери решение!!!Колеги,ако знаете къде в София могат да ми решат проблема казвайте,че не смятам да го чакам до Нова година!Утре не е ли готов,отивам и си взима джипа,стига да знам къде в София могат да го оправят!
      Най-добре е да се махне това чудо.Имаше един човек от Казанлък,но вече не работи.
      За някой от вашият край,идея си нямам кой?
      Питай Наско/atanas_93/ от Русе,дали не знае нещо?
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

        Няма кадърни майстори-електроници,само мошенници!Тоя от вчера ме лъже как бил поръчал имобилайзер!!!!!А имото при мен е в компа и няма как да поръча само имобилайзер,трябва да се вземе целият комп.!!!Днес ще ходя да се разправям,защото ми писна да ме правят на глупак!Сигурно вида ми е страшно наивен!

        Коментар


        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

          Прибирай си колата....-даже и да се налага да се поръчва нещо-(примерно),първо се звъни на клиента, обяснява се ситуацията,казва се цената и клиента сам вече си решава дали да се поръчва или не....-к'ви са тия тъпотии и лъжи!?

          Коментар


          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

            Направих канал купих ключове сам ремонтирам киата омръзна ми маистори да ме лъжат и търсят нереални суми за ремонти.

            Коментар


            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
              Прибирай си колата....-даже и да се налага да се поръчва нещо-(примерно),първо се звъни на клиента, обяснява се ситуацията,казва се цената и клиента сам вече си решава дали да се поръчва или не....-к'ви са тия тъпотии и лъжи!?
              Абсолютно си прав Янко!Днес отидох до майсторчето където ми е джипа и той ми казва че с този имобилайзер който са взели не става(дали са взели или не друг имобилайзер само Бог знае)!!!За едно нещо се оказа обаче че не съм прав!Имобилайзера на КИА-та не е в компа,а е черната кутиика под волана,и на нея си пише имобилайзер,а аз от много четене в нета съм получил грешна информация че е в компа!!!Сега сме на фаза търсене на комп.,имо., и ключ,само че този при който е джипа каза че трябва да е със същият номер като моя комп.,защото били три вида компютри на нашите модификации!!!Дали е така,дали не е аз не знам,вие ако знаете кажете???Аз вчера се разтършувах и намерих едно момче от Перник което има два компа.,с имото и ключа от бензинови КИИ,остана днес да ги снима и да ми ги прати да сравняваме номерата на компа.!!!

              Коментар


              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                Коя година е колата. Имобилайзера с чип в ключа ли е или през дистанционното. Ако, е в ключа, рядко прави проблем имото. Иначе другите масово се скапват. Можех да помогна, ама ако беше по наблизо. Защото и при премахването са няколко варианта и трябва колата да е наблизо, за да се пробва. Не винаги се нацелва от първия път. Иначе ми трябва само компа.
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                  В ключа е.

                  Коментар


                  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                    Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                    Коя година е колата. Имобилайзера с чип в ключа ли е или през дистанционното. Ако, е в ключа, рядко прави проблем имото. Иначе другите масово се скапват. Можех да помогна, ама ако беше по наблизо. Защото и при премахването са няколко варианта и трябва колата да е наблизо, за да се пробва. Не винаги се нацелва от първия път. Иначе ми трябва само компа.
                    Колата е 2002год. и няма дистанционно!С чип в ключа е.Рядко,но на мене ми се случват редки и екзотични неща винаги,защото имото светна на таблото!

                    Коментар


                    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                      Мойта е дизел, но и при мен чипа е в ключа. На няколко пъти ми прави проблем. Като дам контакт не свети иммо и не пали. Казаха ми около 150 лв. за премахването на имобилайзера. Аз си взех за тея пари механична помпа и ще си реша проблема окончателно.

                      Коментар


                      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
                        Мойта е дизел, но и при мен чипа е в ключа. На няколко пъти ми прави проблем. Като дам контакт не свети иммо и не пали. Казаха ми около 150 лв. за премахването на имобилайзера. Аз си взех за тея пари механична помпа и ще си реша проблема окончателно.
                        Тука не говорим за твоя проблем и твоята КИА а за моята,която е бензинова!!!

                        Коментар


                        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                          Има няколко неща които не са ми ясни!Едното е дали може да се търси комп.,имо и клщюч от дизелова КИА?2-рият ми въпрос е този дали не ме мотка като ме кара да търся комп. със същият №???!Днес намерих 5 компа и всичките са с различни номера!!!Разсъждавайки логично след като търсиш да купиш комплект(комп.,имо., и ключалката на стартера с ключа) за какво ти е да търсиш комп. с номера на твоя комп.???!!!Единствено ако мислиш да не сменяваш имото и ключа би ти трябвало комп.със същият номер!Кажете правилно ли разсъждавам?
                          Ех Насе,че не съм по близо до тебе да го решим проблема,че ми е голям дерт!
                          Янко,ти каза че си палил КИА като си сменил трите неща(комп.,имо и клщчалка с ключ),дали помниш компа по номера ли го търсихте,или вземахте какъвто намерихте???

                          Коментар


                          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                            Взех от мой познат-има я същата.
                            Аз ти разказвах по телефона защо и какво исках да елиминирам с тази проба.....-та прехвърлихме компа,черната кутийка под волана, доближих неговия ключ с чипа,аз завъртях с мой резервен без чип-(за всеки случай да не се омотат нещо нещата) и колата си запали.
                            П.П.От дизелова не стават!

                            Коментар


                            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                              Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                              Взех от мой познат-има я същата.
                              Аз ти разказвах по телефона защо и какво исках да елиминирам с тази проба.....-та прехвърлихме компа,черната кутийка под волана, доближих неговия ключ с чипа,аз завъртях с мой резервен без чип-(за всеки случай да не се омотат нещо нещата) и колата си запали.
                              П.П.От дизелова не стават!
                              Благодаря Янко,реших,взимам си в други ден джипа от този и едно момче от Перник има комплект със комп.,като моя,ако се съгласи да ми го даде да пробвам ще ги монтирам за половин час и запалили,о.к,ако изчезне само имото от таблото а нещте да запали ще търся на друго място причината,както ти ми каза,проверка на всичко!Ще пиша веднага щом има някакво развитие че ми писна 15 дена да тъпча на едно място!

                              Коментар


                              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                                Да-за мен това е правилното решение.
                                Още повече,че всичко отнема не повече от половин час.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X