Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2-рата джипка от днес ми е КИА

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

    Ас харесвам фиата щото не гние а метана ми е любим щото с 5 лева минава 100 километра избирай ти приятна вечер

    Коментар


    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

      Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
      По скоро,съвсем извън нашите теми тук,искам да ви попитам,че имам дилема,която до довечера трябва да реша,какво да изберем?Голф-3-ка с метан или Фиат Браво с газ.инжекцион,автоматик?Понеже и тук има хора врели и кипели на различни автомобили,ще съм благодарен ако изкажете мнение скоропостижно!!!
      Голфа,разбира се!Това като автомобил.В конкретната ситуация вече ти трябва да прецениш кое е по-малко убито,но аз съм за Голфа.

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

        За голфа!
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

          [QUOTE=Янко Желязков;3090609]Голфа,разбира се!Това като автомобил.В конкретната ситуация вече ти трябва да прецениш кое е по-малко убито,но аз съм за Голфа.

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalк
          Благодаря за отговора Янко!

          Коментар


          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

            Каква кола ти трябва и за какъв бюджет? Имам една за продаване на твърда цена за форума 2000лв. със всичко необходимо - гуми, нов акумулатор, ГИ, работещ климатик. Не бях я палил 2 седмици, едвам влязох в нея, че е зарината от сняг и запали от 1/4 днес. Утре мисля да и мина преглед, че изтече и да я пускам и във форума.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

              За нищо.Лека вечер

              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                Каква кола ти трябва и за какъв бюджет? Имам една за продаване на твърда цена за форума 2000лв. със всичко необходимо - гуми, нов акумулатор, ГИ, работещ климатик. Не бях я палил 2 седмици, едвам влязох в нея, че е зарината от сняг и запали от 1/4 днес. Утре мисля да и мина преглед, че изтече и да я пускам и във форума.
                Маздата ли?
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                  Старата - Демиото. Караше я брат ми, навъртя и 11 000км. от май до декември и по план трябваше да я кара поне до пролетта, ама му намерих Мазда 3 2.0 150к.с. на добри пари и Демиoто остана самотно.

                  http://www.cars.bg/c1937376
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                    За нея ставаше въпрос.
                    Дано попадне в добри ръце Ради,знам че добре си гледаш колите.
                    Успех!
                    .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                    Киа спортаж2000тди 98г
                    Ауди А3 1.9ТДИ
                    Каравана Аdria 390Q

                    Коментар


                    • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                      Ванка,не е за мен колата,а и сме с много по нисък бюджет че сина ми все някакви кошници взима и сега си е намерил Голф-3ка,а аз знам един Фиат Брава на едно близко момиче че е в идеално състояние и се чудех какво да му препоръчам!А и нали аз ще ги давам парите та гледам да не го нахендрят пак с някоя кошница!Та за това питах тук кое е за предпочитане че аз не съм карал такива до сега и нямам преки впечатления!А аз ще купувам микробус след един-два месеца,ако ми останат пари от тези лешояди около мен!!!

                      Коментар


                      • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                        Първоначално публикуван от буклас Преглед на мнение
                        Ванка,не е за мен колата,а и сме с много по нисък бюджет че сина ми все някакви кошници взима и сега си е намерил Голф-3ка,а аз знам един Фиат Брава на едно близко момиче че е в идеално състояние и се чудех какво да му препоръчам!А и нали аз ще ги давам парите та гледам да не го нахендрят пак с някоя кошница!Та за това питах тук кое е за предпочитане че аз не съм карал такива до сега и нямам преки впечатления!А аз ще купувам микробус след един-два месеца,ако ми останат пари от тези лешояди около мен!!!
                        На стара кола си е до късмет и състояние, иначе колкото и да не го харесвам гоуфа е по-добре от фиата. Щом е нисък бюджета гледайте състояние, че аз навремето така се набутах с една иначе здрав модел кола, която нямаше нищо здраво по нея.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                          Благодаря за съветите,ще я гледам в други ден,да не вземе да се набута пак с някоя кошница че той си е един наивник(тъпанар) на средна възраст!!!Че аз съм имал от VW-1300 само,така наречените сапунерки или Битъл в далечната 1986-9год.По съвременните не са ми познати що за коли са!

                          Коментар


                          • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                            Щом е нисък бюджета, гледай по-запазената кола. Бравото е автоматик, което за нисък бюджет хич не е добър вариянт. Не за друго,, ами ако се окоти автомата, цената на ремонта ще надвиши цената на автомобила. Иначе при браво най-калпави са 1,4 моторите. 1,6 и дизелите са им добри.

                            Относно Голф 3-ка - аз не съм им фен. Но ако е гледана кола, няма лошо. Особено 1,8 и 2,0 моторите са здрави и дуракоустойчиви. 1,4 нямат силица, а 1,6 16V е калпав мотор. Бягай от екземпляри тип "Аз за 5 години нищо не съм барнал по нея..." Няма 20-годишна кола, която да не иска пипване тук-там.

                            Според мен не бързайте, а огледайте повече алтернативи в ценовия диапазон.
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                              Да сложа и аз едни 20 стотинки по темата с Голфа и Фиата.
                              Имам достатъчно наблюдения над двете. Бравото е много по-приятен автомобил от голфа и за каране и като возене и като динамика, НО ако е с ръчната кутия. Автомата не е за препоръчване, когато е рядко срещан. Аз лично съм виждал само 2 бравота автомат и чистосърдечно бих стоял далеч от тази опция. Ако бравото и голфа са с ръчни кутии, лично бих предпочел фиата с 1.6 16в, който е изключително приятен и устойчив двигател(ако е поддържан). Това с условието, че човек е наясно с факта, че фиата е с цял носач и варианта "да сменим едно шарнирче за 20 лв" го няма. Бонуса е, че срещу около 60лв получаваш нов носач с тампони и все, което за мен е много добра опция.

                              И докато съм на темата, бравото с друго освен 1.6 16в не е добра опция. Факта обаче е, че и обслужването на този двигател също е доста по-скъпо от това на един осем клапанов голф.

                              Гледай ги и двете за ръжда, на тия години и двете гният като 5 годишна мазда, макар фиата да е една идея по-неподатлив...

                              Между двете, само заради разликата в кутиите бих избрал Голфа.
                              Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                              Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                              Коментар


                              • От: 2-рата джипка от днес ми е КИА

                                Подкрепям колегите по-нагоре.
                                Имам само забележката относно метана. Тежки бутилки, не навсякъде има.
                                Изобщо, ако ще е гъзовоз, газова уредба, да.
                                Ако не, Дизел, макар че там е трудно намирането на читав. Аз за дизел бих заложил на JTD на Фията.
                                И да, Голфа може да е много прост, но е и абсолютна каруца и откъм комфорт и откъм возия спрямо Фията.
                                Аз лично не бих карал нито една от двете кочини хечбек.
                                Едно пежо 406, бих предпочел в пъти. Малките коли за младежите са голям мерак, но голямата кола си е голяма.
                                Успех, и дано се преборите!

                                Автоматик, и аз съм против.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X