Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

    Колеги, вчера сменихме моят демферен маховик с плътен от Соренто 2003та и стана!
    Колата ми е 2004та и беше със счупен демферен маховик, взехме комплект плътен маховик със съединител с пружини от KIA SORENTO 2003та и го сменихме. Н
    яма никакъв проблем с датчика на обороти или със съединителя. Само трябва да регулирате хода на горната помпа (има разлика в хода на вилката и помпата излиза повече от необходимото)
    Благодаря на момчетата от сервиз D&N в Младост, които имаха търпението и смелостта да направят тази модификация.
    Цената е на половина и частите пак са си оригинални

  • #2
    От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

    Благодаря за информацията. При Тойота Rav4 демпферния маховик се сменя с плътен от Авенсис.

    Sent from my D6603 using Tapatalk
    Киа Соренто 2.5CRDi 2005г.

    Коментар


    • #3
      От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

      А какво се случва от вибрациите впоследствие - чел съм доста мнения за скъсан колянов вал?!
      Honda XL600LM, 1987
      Honda HR-V, 1.6, 3 drs, 4WD, 1999
      Opel Frontera B Sport, Y22DTH, 2003

      Коментар


      • #4
        От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

        Колега, това е съединител от същият автомобил не е преправян или напасван просто е слаган такъв преди 2004та а разлика в двигателя и скоростната кутия няма. Вибрации просто няма. А и шайбата е сложена с нейният съединител на който има демферни пружини, както при жигулите и колите от едно време.

        Коментар


        • #5
          От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

          ЕЕЕЕЕ, аз март месец го брах този яд, ама минах по скъпия начин. Дори не ми мина през акъла да слагам плътен маховик ...... Но, нищо! Благодаря колега, за следващия път ще знам
          KIA SORENTO EX 2005, 2,5CRDI MT.

          Коментар


          • #6
            От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

            Хубавото е че каквото и да стане се сменява само съединителя комплект, който не е чак толкова скъп

            Коментар


            • #7
              От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

              Колеги, колко горе-долу излиза смяната на съединителя с демпферния маховик като пари?

              Коментар


              • #8
                От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

                Първоначално публикуван от record Преглед на мнение
                Колеги, колко горе-долу излиза смяната на съединителя с демпферния маховик като пари?
                С демферен маховик на мен ми искаха 2000лв а с плътен е 1000лв всичко пълен комплект. Остана ми комплект съединител за демферен на 14000км, ако някой има интерес да пише на лични.

                Коментар


                • #9
                  От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

                  Първоначално публикуван от nfs Преглед на мнение
                  ЕЕЕЕЕ, аз март месец го брах този яд, ама минах по скъпия начин. Дори не ми мина през акъла да слагам плътен маховик ...... Но, нищо! Благодаря колега, за следващия път ще знам
                  Мммммне.Няма...
                  0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                  Коментар


                  • #10
                    От: KIA SORENTO 2.5 CRDI 2004 - смяна на демферен маховик с обикновен - УСПЕШНО!!!

                    Колега , предстои ми смяна на демферен маховик на Kia Sorento 2.5 crdi 2004 . Прочетох внимателно всичко горенаписано по темата и го разбрах и мисля аз да направя същото т.е. да го заменя с обикновен комплект от 2003 заедно със съединителя. Искам само достоверно да ми кажеш след като си я покарал вече с тоя маховик дали има разлика при тръгване , при работа на място дали тресе? Благодаря предварително .

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X