Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
    Тогава светка "браке"-то...ABS-a от датчици или управление светка...
    При мен светна, угасна и пак светна /така няколко пъти/, после светна и "браке"-то.. и така си остана. ABS изчезна. След диагностика в КИА, /защото на други 3 места компа не ги допусна/, се оказа за подмяна парче кабел някъде отзад. Вече нищо не свети, и ABS работи.
    Николай
    VITARA 1.6, 93 къса кабр
    КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Имах доста неприятен балон и скъсано на една от гумите и на 4-5 места в големи сервизи за гуми ми казаха че е мега непоправимо и да взимам нова гума тая няма да изкара и 5км. След бая ходене намерих един които се оказа, че ги поправя и то доста ефективно. Струваше ми 20лв за самата топла вулканизация и още 15лв за сваляне и качване на гумата. Ето снимки преди и след Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14591821_1349584361719716_3903757851074654997_n.jpg
Прегледи:1
Размер:65.1 КБ
ID:5730483Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14469534_1349584398386379_7030896205937629758_n.jpg
Прегледи:1
Размер:44.3 КБ
ID:5730484Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14484728_1349583775053108_7413861908264199833_n.jpg
Прегледи:1
Размер:73.6 КБ
ID:5730485

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Аз не бих карал с тази гума,но ти си знаеш.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
          Аз не бих карал с тази гума,но ти си знаеш.
          На 1000% съгласен.В най-добрия случай за резервна и то с едно на ум!

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Прави са били тия, дето са ти отказали. Това е като вулканизиран презерватив. При такъв висок борд се трепеш като по учебник, като гръмне. Като, не ако.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Тази гума не става.Опита показва ,че много ще те боли.
              РР п38 2.5тд .Е53 чер клозет .Астра H Z13DT.

              0895шест29410 .

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Както върви и гасне,проблема е от доста време.Някоя от буксите на ГНП
                прави номера.Изгасне разбутам кабели и букси,и си тръгва все едно не е било.
                Скоро ги пръсках с контактен спрей,и месец нямаше проблем.Но оня ден пак.
                Не знам коя прави беля,и не мога да разбера?Дадоха ми някаква смазка за контакти,
                но ме е страх да я ползвам.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Аз го имах тоя проблем от плюсовата клема на акумулатора. Оригиналната се беше разпънала с годините и не можеше да уплътни добре върху полюса на акумулатора. Провери ги и двете.

                  П.С. Направи ми го и веднъж от вакума в резервоара, преди да реша и тоя проблем. Това обаче се усеща и в цялостното поведение на двигателя докато кара човек.
                  Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
                  Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                    Както върви и гасне,проблема е от доста време.Някоя от буксите на ГНП
                    прави номера.Изгасне разбутам кабели и букси,и си тръгва все едно не е било.
                    Скоро ги пръсках с контактен спрей,и месец нямаше проблем.Но оня ден пак.
                    Не знам коя прави беля,и не мога да разбера?Дадоха ми някаква смазка за контакти,
                    но ме е страх да я ползвам.
                    Премери колко Волта стигат до клапана на ГНПто. Разръчкай и буксите на компа, дето е в краката на пасажера.
                    За смазка за контакти - не съм чувал ама има спрей за почистване на контакти.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Вакума в резервоара е разрешен,преди доста години.
                      За буксите на компа,не съм мислил?Но се оправя, от тези на ГНП.
                      Все си мисля за датчика на колянов вал,който реално е до маховика.
                      Проблема се появи,след смяна на съединител.Възможно ли е да има проблем там?
                      Да е ударен,повреден или нещо такова?
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                        Премери колко Волта стигат до клапана на ГНПто. Разръчкай и буксите на компа, дето е в краката на пасажера.
                        За смазка за контакти - не съм чувал ама има спрей за почистване на контакти.
                        Има, има- да се лизга тока по-бързо- някой му викат технически вазелин.
                        Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Първоначално публикуван от dedoKoko Преглед на мнение
                          Има, има- да се лизга тока по-бързо- някой му викат технически вазелин.
                          Техническия вазелин в случая няма да помогне по никакъв начин.

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Тази вечер дистанционното на централното постъпи като "ФОРД" . Умря внезапно без да боледува. Диодчето му премигва като срамежлива девица и угасва. Ако някой е правил дисекция на това нещо и знае каква е батерията да драсне някой ред! Благодаря предварително!
                            Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Първоначално публикуван от gali_km Преглед на мнение
                              Тази вечер дистанционното на централното постъпи като "ФОРД" . Умря внезапно без да боледува. Диодчето му премигва като срамежлива девица и угасва. Ако някой е правил дисекция на това нещо и знае каква е батерията да драсне някой ред! Благодаря предварително!
                              Батерията е много странна. Като AAA е но по-къса и e 12v ако не греша. Мисля се води r27.
                              http://www.dhgate.com/store/product/...231633333.html

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Май имам подобна. Ще пробвам и ще пиша. Надявам се да е от нея защото днес сутринта отключи от трети опит и доста близо до колата.
                                Киа Соренто, MB A140 (Поне не съм пеша)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X