Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
    Не,това не го споменавай!Идеята е да направя нещо както трябва, и сондата да е там където и е мястото и направена кадърно.
    Това бронзовото нещо струва 5лв. ако трябва ще направя ново,но ще сложа сондата както трябва.
    Ами варианта е с отвор, точно колкото да влезе сондата, или в другия случай да я притиснеш с нещо както е сложена. Не е добре да е много хлабава и да подскача вътре. Отгоре може и с течен метал и с смола някаква. Както и да го направиш, не мисля, че ще има кои знае каква разлика в показанията. Аз въпреки, че можеше и по-добре да го направя, съм доволен и мисля, че моя показва сравнително точно. Виждал съм го до 90 градуса...
    Иначе ако сега вземам, и аз щях да взема с цветен дисплей. Черния не се вижда добре винаги, може да е от мястото на което съм го сложил...

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Бат Гоше лепенето от мене. Направи нова -чувия- датчика да влиза плътно че да е по-малка загубата на време за показване на резултата.

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Здравейте,
        Трябва да закупя бобини и кабели за Киа спортаж бензин 1995 г 128 к.с ,
        коя марка в момента е най-читава на пазара не търся бюджетен вариант.

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Късмет работа,както и цялата кола....!

          Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Първоначално публикуван от stamat699 Преглед на мнение
            Здравейте,
            Трябва да закупя бобини и кабели за Киа спортаж бензин 1995 г 128 к.с ,
            коя марка в момента е най-читава на пазара не търся бюджетен вариант.
            Аз си купих много хубави кабели, не помня от къде. Японски ли бяха, корейски ли бяха... Но след 2 години ползване са като нови...

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Първоначално публикуван от stamat699 Преглед на мнение
              Здравейте,
              Трябва да закупя бобини и кабели за Киа спортаж бензин 1995 г 128 к.с ,
              коя марка в момента е най-читава на пазара не търся бюджетен вариант.
              Това е добро!
              U2006 48025
              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l500.jpg
Прегледи:1
Размер:17.4 КБ
ID:5763933


              Това също може да го намериш по магазините:
              ZEF1095

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1122432.jpg
Прегледи:1
Размер:7.5 КБ
ID:5763935
              Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

              Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                Това е добро!
                U2006 48025
                [ATTACH=CONFIG]926586[/ATTACH]


                Това също може да го намериш по магазините:
                ZEF1095

                [ATTACH=CONFIG]926588[/ATTACH]
                Бобината на Кия-та не изглежда така. А този кабел като го гледам не бих го взел

                Моите кабели изглеждат ето така https://cdn.pkwteile.de/thumb?id=701...ng=bg&e=45&m=1

                Ако намериш истински NKG също ще си доволен

                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:s-l300.jpg
Прегледи:1
Размер:6.8 КБ
ID:5763936

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  На първите Спортидж до около 1998 г. бобината е такава каквато съм показал!
                  Относно Беру .. снимката е само информативна.
                  Ако, не знаеш прочети къде какво правят, де го слагат, какво им е качеството и не на последно място цената ...

                  Предложих Беру кабели защото това МОЖЕ да намери в Бургас.
                  NGK .... НЯМА! ( гледам онлайн наличности на около 30 фирми търгуващи с авточасти ...)
                  Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                  Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Не е. Моята е 96 и бобините на са такива. Относно беру, знам какво правят, но знам, че доста хора пропищяха от техните свещи в БГ. Това вече колко са истински и колко са беру е друг въпрос...

                    Бобините са такива

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      А, като си тръгнал вземи и сложи иридиеви свещи. Някои по форумите внасяше и продаваше на добри цени...

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                        А, като си тръгнал вземи и сложи иридиеви свещи. Някои по форумите внасяше и продаваше на добри цени...
                        Мдаа ....
                        NGK LPG 1 1496 иридиев централен електрод
                        Цена на дребно:40,14 BGN

                        Да има ги в Бургас ама .... чак да се евтини ..

                        Това: https://www.densoproducts.com/product.aspx?zpid=32760

                        Също го има и е на около 20 лв.

                        Но НЕ е същото.
                        Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                        Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Първоначално публикуван от Glow Преглед на мнение
                          Не е. Моята е 96 и бобините на са такива. Относно беру, знам какво правят, но знам, че доста хора пропищяха от техните свещи в БГ. Това вече колко са истински и колко са беру е друг въпрос...

                          Бобините са такива
                          Бобините са точно от този вид 2 броя.
                          Кабелите и те са два броя,но не знам дали лулата,което е под бобината е към нея или се продава отделно.

                          от този сайт примерно ,като марка кое е добро
                          https://www.avtochastionline24.bg/ki...itelna_boebina

                          не знам дали са реали търговци просто пример

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Да затова казах, че имаше човек дето продаваше по форумите, по спомен цената беше към 20тина лв за NKG

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Да започна по отдалеч.
                              Киата я карам безпроблемно три години,но последните няколко месеца през лятото и като е по топло започва да върви ПОНЯКОГА една идея по зле.
                              При последното зареждане на Еко газ и бензин проблема се задълбочи рязко ,но след зареждане няколко пъти на други бензиностанции нещата се подобриха ,но не напълно/това със бензиностанциите може да е и случайно/
                              Смених свещи с NGK нормални,същите като предходните ,с който съм нямал проблем 3 години.
                              По запалването не е пипано нищо от 3 години при мен,не ми пречи да сменя кабели,бобини .
                              Дебитомера ми е заместител без номер ,но според компютърната диагностика работи добре.
                              Майстора ми каза да регулирам газовото/газов инжекцион / и да изчистя бензиновите дюзи.
                              Сипвам и по малко Бардал в бензина.
                              Колата си я карам безпроблемно /може и халюцинации да имам,но върви една идея по слаби/
                              Гумите са МТ 235/75/15 ,но винаги при мен са си такива ,че не е от тях.
                              На бензин върви една идея по добре СЕГА ,като преди това тази разлика не съм я усещал,което ме води до мисълта ,че е нещо по запалването.

                              Последно редактирано от stamat699; 17-08-17, 17:52.

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Според мен ако си попаднал на кофти газ може да се е запушило нещо. Я филтър я друго. А може и просто да му е дошло времето да се запуши. При мен така стана. Карам си с 120 по един прав път всичко ОК. След 2 км се спускам по един наклон и на равното стрелката на оборотомера взе да подскача. Оказа се, че запушена газова...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X