Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво се развали по Киата днес?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво се развали по Киата днес?

    Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
    Е , бон шанс , бон кураж , сутрин и вечер.И не е моя работа в останалото време , дали ще имаш малко за
    Даже за ракия и салата ще има време.

    Коментар


    • От: Какво се развали по Киата днес?

      Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
      На някой клапани ако луфта е станал по малък, могат да шлаифат шайбите(пуловете), но като луфта е по голям, да кажем 0.50 и трябва да е 0.30 могат да отрежат малко парче от луфтомерните пластини от лист 0.20 да го сложат под чашката и клапана е регулиран мери ако искаш.
      Казах ти как се регулират другото е бош лаф.
      Има си и други начини,но няма да обяснявам тук!
      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
      Киа спортаж2000тди 98г
      Ауди А3 1.9ТДИ
      Каравана Аdria 390Q

      Коментар


      • От: Какво се развали по Киата днес?

        Не искам да те отчаивам но няма друг начин, инженерите от кия са го измислили.
        Другото е побългаряване на Бай Ганьо.
        Последно редактирано от Offroad bg; 07-02-17, 22:26.

        Коментар


        • От: Какво се развали по Киата днес?

          Това не е селски гараж,а фирма с традиции и реноме в сферата на работата!
          Ти пак си пиши,за пластини.А то може и капачки от буркани!
          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
          Киа спортаж2000тди 98г
          Ауди А3 1.9ТДИ
          Каравана Аdria 390Q

          Коментар


          • От: Какво се развали по Киата днес?

            Чудя се кой ще се хване да заносва луфтмерна пластина, вместо да смени пул. То некадърни идиоти дал господ, поне за 100 години напред, ама това граничи с болестно състояние...
            Opel Frontera A 2.5tds ' 98 (Тера)
            Renault RX4 '02 2.0 (Архи)

            Коментар


            • От: Какво се развали по Киата днес?

              Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
              Чудя се кой ще се хване да заносва луфтмерна пластина, вместо да смени пул. То некадърни идиоти дал господ, поне за 100 години напред, ама това граничи с болестно състояние...
              Няма такива работи,поне ти трябва да знаеш!
              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
              Киа спортаж2000тди 98г
              Ауди А3 1.9ТДИ
              Каравана Аdria 390Q

              Коментар


              • От: Какво се развали по Киата днес?

                Няма ги, те са ти регулирали клапаните пък не са сменили шайбите, това може да стане само в селски гараж.

                Коментар


                • От: Какво се развали по Киата днес?

                  Това с луфтомерните пластини си е цигания откъдето и да го гледаш. Вадил съм такива подобрения, разхвърляни из цялата глава, барабар с натрошени пулове. Пулове се намират и не е сложно.
                  Иначе, съвсем отделен въпрос е, че при автомобилите се използват или регулиращи винтове, или хидравлични повдигачи.
                  "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                  Коментар


                  • От: Какво се развали по Киата днес?

                    Първоначално публикуван от McNicko Преглед на мнение
                    Чудя се кой ще се хване да заносва луфтмерна пластина, вместо да смени пул. То некадърни идиоти дал господ, поне за 100 години напред, ама това граничи с болестно състояние...
                    Един пул като струва 11лв. а майстора трябва да смени 8 кой няма да побългари работата и да прибере парите.

                    Коментар


                    • От: Какво се развали по Киата днес?

                      Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
                      Няма ги, те са ти регулирали клапаните пък не са сменили шайбите, това може да стане само в селски гараж.
                      Искаш да ме убедиш,че на свалена глава и клапани няма начин да регулираш клапаните без да сменяш шайбите?
                      .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                      Киа спортаж2000тди 98г
                      Ауди А3 1.9ТДИ
                      Каравана Аdria 390Q

                      Коментар


                      • От: Какво се развали по Киата днес?

                        Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                        Няма такива работи,поне ти трябва да знаеш!
                        Ми нема , ма праат , инкасират , остава им време и за рикиа , па и за писане в технически форум.
                        ОЛЕЛЕ КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ!
                        Що за простотии се ръсят напоследък , еб@@ го другарко (сино ми тръгна по к№@рви , та рекох , да не е у вас).
                        Къ са прай плънка на плъзгащ лагер - Ми , като на плочка на клапан. Ама ей , бе ти ка го тоа клапан окъси та му подлагаш на пьочата , бе !Да му не отпили с флекса ут гръбицата на вала
                        Ще мога и с грамотен правопис , но някои хора да се не изказват.Дразнят с опита да правят маймунджилъци.Е , техниката ...
                        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                        Коментар


                        • От: Какво се развали по Киата днес?

                          Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                          Искаш да ме убедиш,че на свалена глава и клапани няма начин да регулираш клапаните без да сменяш шайбите?
                          Да

                          Коментар


                          • От: Какво се развали по Киата днес?

                            Първоначално публикуван от jeko47 Преглед на мнение
                            Ми нема , ма праат , инкасират , остава им време и за рикиа , па и за писане в технически форум.
                            ОЛЕЛЕ КЪДЕ СА МОДЕРАТОРИТЕ!
                            Що за простотии се ръсят напоследък , еб@@ го другарко (сино ми тръгна по к№@рви , та рекох , да не е у вас).
                            Къ са прай плънка на плъзгащ лагер - Ми , като на плочка на клапан. Ама ей , бе ти ка го тоа клапан окъси та му подлагаш на пьочата , бе !Да му не отпили с флекса ут гръбицата на вала
                            Ще мога и с грамотен правопис , но някои хора да се не изказват.Дразнят с опита да правят маймунджилъци.Е , техниката ...
                            Доста се смея на твойтe коментари.

                            Коментар


                            • От: Какво се развали по Киата днес?

                              Това,че някои правят такива цигании са за трепане!
                              Избягахме от темата.
                              На свалена глава и клапани,може да се намали луфта на клапаните!
                              Ако ви се свидят 11лв. за шайба,не пишете!
                              Другият вариант,е по-скъп.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Какво се развали по Киата днес?

                                Първоначално публикуван от Offroad bg Преглед на мнение
                                Доста се смея на твойтe коментари.
                                Верно , бакьоф.Щото , ако ти изкоментирам технически твоите - ще има да се смее целия форум .Нали видиш , че съм и майтапчия.
                                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X