Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с предното на КIA Sportage

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Проблем с предното на КIA Sportage

    Абе аз имам некви хъбове ама трябва да ги намеря

    Коментар


    • От: Проблем с предното на КIA Sportage

      Предното си ми работи но установих че единят ми хъб е перфектен но другият е зацепен постоянно с телоподаващото и има отчупено парченце от ръбът на капачката където е О пръстенчето.За това искам или здрав работещ хъб или поне здрава капачка за да еднакво и от двете страни положението.
      Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

      Коментар


      • От: Проблем с предното на КIA Sportage

        Колега,имам въпрос благодаря предварително- номер 7, 6, 5, 4, и 3 са части към главината или към самия хъб, защото аз ги нямам тези части 7,6,5,4,3,2, и 1 . Дали трябва да купувам нова главина плюс хъб или само ръчен хъб,че с тези автоматичните нещо не ми харесва особено?!

        Коментар


        • От: Проблем с предното на КIA Sportage

          Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
          За позиция 3 и 4 ли става дума от снимките на колегата....

          Прикачени икони
          Колега,имам въпрос благодаря предварително- номер 7, 6, 5, 4, и 3 са части към главината или към самия хъб, защото аз ги нямам тези части 7,6,5,4,3,2, и 1 . Дали трябва да купувам нова главина плюс хъб или само ръчен хъб,че с тези автоматичните нещо не ми харесва особено?!

          Коментар


          • От: Проблем с предното на КIA Sportage

            някой да има счупен хъб , че спешно ми трябва??? на симболична цена тел 0899583813

            Коментар


            • От: Проблем с предното на КIA Sportage

              Здравейте колеги От вчера се сдобих с КИА Спортидж 95 - та г. Двигателя е малко под въпрос Продадоха ми го за 2000 Д, ама то май няма такъв за КИА. Предполагам, че е 2,2 Д от това което прочетох по различните теми. В талона пише "НЯМА НОМЕР" на двигателя - така е регистрира. Та - единия ми хъб е със счупена перчатка и съм си поръчал ръчни - утре трябва да дойдат. Прочетох, цялата теми и доста други. Не мисля, че ще мога да се справя сам със задачата по смяната и ще помоля колегите от Варна да ме насочат към някой майстор в града, който ги "чува" тия коли. Има и още няколко проблема които трябва да се отстранят по нея - все пак е на преклонна възраст Така, че ще съм благодарен ако някой може да ме насочи към разбиращ майстор. Тоз при който ходих, като отвори капака вика - "Тоз двигател много странен" - каквото и да означава това. Чакам го да се обади да видим какво ще правим, ама нещо не се обажда - явно не му се занимава с моите проблеми. Пък аз няма да му се моля - мога и на друг да си дам парите. Ходих до Косер да проверя за чаркалъци и викат - "Не намирам по каталог такъв двигател" и пак греда. Ще съм благодарен да ме насочите към някой. Предварително благодаря. А и последен въпрос - ако тоя двигател е 2.2 Д - колко коснки сили трябва да е, че в талона пише 58

              Коментар


              • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                63кс
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                  Миля АВМ за максимално добър вариант.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                    Само внимавай , че има ментета

                    Коментар


                    • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                      Слагай ръчни хъбова АВМ и няма да имаш проблеми. Същите са изпитани през годините!!

                      Коментар


                      • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                        ЗДР - здраве и берекет на всички и весело посрещане на новата!!!!

                        Някои случайно да знае размера на иглените лагери , или колко трябва да се правят тефлоновите втулки,външен и вътрешен размер???

                        ПС - имам 1 здрав и 1 със счупени зъбчета механични хъбове.......
                        boko
                        Jeeep---KIA
                        https://www.facebook.com/autoboko/

                        Коментар


                        • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                          Здравейте! Имам проблем с предното на Kia Sportage 2.0 16V от 1995г. Известно време след изключване на предното се чуваше споменатото стържене. След време,предното спря да работи.Разглобих десния хъб (от където идваше шумът) и се оказа,че е разбит.Другото,което забелязах е,че има голям луфт между карето и шенкела (придружено със силно чукане при движение през неравности),също така при оглед от задната страна на шенкела забелязах премазана и почти изскочила гума,за която предполагам,че е семеринг. Въпросът ми е големият луфт от разбит иглен лагер ли е и възможно ли е този луфт да е довел до разбиване на хъба? И може ли игленият лагер да се разбие в следствие на неизправния семеринг?

                          Коментар


                          • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                            Първоначално публикуван от DZT Преглед на мнение
                            ... забелязах премазана и почти изскочила гума,за която предполагам,че е семеринг. Въпросът ми е големият луфт от разбит иглен лагер ли е и възможно ли е този луфт да е довел до разбиване на хъба? И може ли игленият лагер да се разбие в следствие на неизправния семеринг?
                            Отговора на всички въпроси е ДА. Освен това като се разбие игления лагер, започва да яде полуоската. В следствие, дори нов лагер да сложиш, пак ще има луфт. За това хората правят бронзови втулки на мястото на лагера. Хем са по-здрави, хем се правят по размер на изядената полуоска. Също е преминават към ръчни хъбове.
                            Nissan Terrano 2,7 TDI

                            Коментар


                            • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                              здравейте колеги,
                              търся- шайбата с трите крачета в хъба/или перчатка незнам как точно се казва/
                              ицо-08897три133две
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:изтеглен файл.jpg
Прегледи:1
Размер:5.2 КБ
ID:5662725

                              Коментар


                              • От: Проблем с предното на КIA Sportage

                                Първоначално публикуван от sportaga Преглед на мнение
                                При мен също ромолеше от иглен лагер 18лв бройката някой колеги правиха втулки .
                                Колеги дайте каталожен номер на игления лагер че в ево 07 не са чували за такова нещо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X