Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Кията днес?

    Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
    Понапери се.....-лифта е 3см. фланци отпред и пружини Астра" отзад.
    Моята е с 35 мм отпред и като гледам каретата може още да поеме,само при някакво увисване на колелото...ще има последствия.

    Коментар


    • От: Какво направих по Кията днес?

      Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
      Да. Няма да е лошо да ги провериш и смажеш, че моите бяха останали напълно сухи.
      П.П. Нямаха лепенки..., но външно са почти еднакви.
      Да му се не види.. В началото на годината, преди да тръгна на ски, сложих точно такива. Да съм ги включвал два-три пъти.. На връщане, точно преди Варна, взех да усещам подобно на това, което е описано в началото! След дни, изчезна това. С времето, понякога пак го чувам/усещам, после пак изчезва, шантава работа. Помолих приятел да провери лагери и т.н., казва добре са... Подсказа ми за хъбове, ама не ми се вярваше - нови, и почти неизползвани?? А, имаха си заводска тънка смазка. Преди смяната, никога е нямало нещо такова!
      Николай
      VITARA 1.6, 93 къса кабр
      КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

      Коментар


      • От: Какво направих по Кията днес?

        Как най-лесно се сменя крушка на преден габарит/мигач на Киата? Малко е тъп въпроса. Явно има лесен начин, ама в бързината не го видях, а трябва да сменя крушката на габарита, че не свети.
        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
        Телефон - в профила!

        Коментар


        • От: Какво направих по Кията днес?

          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
          Как най-лесно се сменя крушка на преден габарит/мигач на Киата? Малко е тъп въпроса. Явно има лесен начин, ама в бързината не го видях, а трябва да сменя крушката на габарита, че не свети.
          Сваляш мигача, откъм мотора има едни дърпалки с дръжка.

          Коментар


          • От: Какво направих по Кията днес?

            Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
            Да му се не види.. В началото на годината, преди да тръгна на ски, сложих точно такива. Да съм ги включвал два-три пъти.. На връщане, точно преди Варна, взех да усещам подобно на това, което е описано в началото! След дни, изчезна това. С времето, понякога пак го чувам/усещам, после пак изчезва, шантава работа. Помолих приятел да провери лагери и т.н., казва добре са... Подсказа ми за хъбове, ама не ми се вярваше - нови, и почти неизползвани?? А, имаха си заводска тънка смазка. Преди смяната, никога е нямало нещо такова!
            Така. Включих хъбовете, покарах, нищо. Отключих ги, след известно време, започна да се чува /усеща/ "стрържене.. Пак ги включих, нищо...
            Кофти работа
            Николай
            VITARA 1.6, 93 къса кабр
            КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

            Коментар


            • От: Какво направих по Кията днес?

              Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
              Така. Включих хъбовете, покарах, нищо. Отключих ги, след известно време, започна да се чува /усеща/ "стрържене.. Пак ги включих, нищо...
              Кофти работа
              Иглен лагер / втулка?
              БИО пчелен мед и пчелни продукти
              0888 66 59 73

              Коментар


              • От: Какво направих по Кията днес?

                Първоначално публикуван от vuk varna Преглед на мнение
                Така. Включих хъбовете, покарах, нищо. Отключих ги, след известно време, започна да се чува /усеща/ "стрържене.. Пак ги включих, нищо...
                Кофти работа
                Първоначално публикуван от inp Преглед на мнение
                Иглен лагер / втулка?
                Хъбове е. Стърженето е само при отключени хъбове, като се заключат няма лицево опиране и стърженето спира. Моите утре трябва ги взема, ама кога ще ги слагам не знам, че нямам никакво свободно време.
                Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                Телефон - в профила!

                Коментар


                • От: Какво направих по Кията днес?

                  При мен е обратно. Включени хъбове- "свирука". Изключени- тишинааа. Като ги обслужвах лятото видях, че са заминали лагерчетата, но още не съм сколасал да ги сменя.
                  Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Кията днес?

                    Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                    При мен е обратно. Включени хъбове- "свирука". Изключени- тишинааа. Като ги обслужвах лятото видях, че са заминали лагерчетата, но още не съм сколасал да ги сменя.
                    С какви хъбове си, че май в моите не видях лагери?
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Кията днес?

                      Ръчни Warn.
                      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Кията днес?

                        Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                        Хъбове е. Стърженето е само при отключени хъбове, като се заключат няма лицево опиране и стърженето спира. Моите утре трябва ги взема, ама кога ще ги слагам не знам, че нямам никакво свободно време.
                        Аз пък мислех, че при отключени хъбове оста лагерува/бие в игления лагер, откъдето идва и стърженето, ако лагерът е разбит.
                        БИО пчелен мед и пчелни продукти
                        0888 66 59 73

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Кията днес?

                          Пак ми текна радиатора! Някакви идеи,освен нов?
                          .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                          Киа спортаж2000тди 98г
                          Ауди А3 1.9ТДИ
                          Каравана Аdria 390Q

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Кията днес?

                            И моя тече-/откакто съм я купил/......-колко доливаш?

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Кията днес?

                              До сега се губеше малко,за цяло лято може би 1л.
                              Но вчера имаше доста голяма локва,и антифриза
                              не се вижда в радиатора.Капе от средата на питата.
                              Предполагам спукана тръбичка.
                              И някой знае ли цената на нов радиатор?
                              Последно редактирано от georgipetkov64; 10-11-15, 20:01.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Кията днес?

                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Хъбове е. Стърженето е само при отключени хъбове, като се заключат няма лицево опиране и стърженето спира. Моите утре трябва ги взема, ама кога ще ги слагам не знам, че нямам никакво свободно време.
                                Сравнително доста време имам Киата, преди това не съм "чувал" нещо такова. За съжаление, както написах по-рано, го чух много кратко време, след като сложих тези хъбове. Бях ги заключвал, един или два пъти, на Пампорово. Та, преди да тръгна, ги сложих, а на връщане, за първи път чух това. Някакси, е гадно, и обидно. Е, не са бразилски, ама чак пък толкова??
                                Николай
                                VITARA 1.6, 93 къса кабр
                                КИА СПОРТИДЖ 2.0 бен, 2002

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X