Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Кията днес?

    Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
    Вече съм със сменено масло на двигателя Арал 10 в 40 , маслени и горивен филтър, профилактика по джипа плюс карта и автомивка с остъпка, всичко това за 130 лв. А ето и Дзвяра ,снимки на частите преди да ходи на 3d стенд.[ATTACH=CONFIG]800874[/ATTACH]
    Колко кинти е шенкела?

    Коментар


    • От: Какво направих по Кията днес?

      Аз на снимката виждам хебел, шарнир и две биалети.

      Иначе на сайтовете на Колос и Базис М може да се провери цената. След което по телефона да се свери.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • От: Какво направих по Кията днес?

        Здравейте, поръчах си задни пружини, уш по VIN .
        Сега обаче като пристигнаха забелязвам, че новите навсякъде самата стомана на пружината е с една и съща дебелина, а тези на колата в краищата дебелината намаля(говоря за самият материал, не за бъчвообразната форма).
        В магазина естествено миказаха, че били еднакви, да съм ги слагал.
        Амаааа то е....и и еднаквостта.
        Някой да се е сблъсквал с подобен проблем, дали са взаимно заменяеми????

        Коментар


        • От: Какво направих по Кията днес?

          Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
          Здравейте, поръчах си задни пружини, уш по VIN .
          Сега обаче като пристигнаха забелязвам, че новите навсякъде самата стомана на пружината е с една и съща дебелина, а тези на колата в краищата дебелината намаля(говоря за самият материал, не за бъчвообразната форма).
          В магазина естествено миказаха, че били еднакви, да съм ги слагал.
          Амаааа то е....и и еднаквостта.
          Някой да се е сблъсквал с подобен проблем, дали са взаимно заменяеми????
          Аз съм с такива. Задницата щръкна с около 4см, та повдигнах и предницата с толко.

          Коментар


          • От: Какво направих по Кията днес?

            Старите са винаги по- уморени. Ако сложиш оригинални , пак ще има разлика. Аз съм с пружини от Астра купени нови , и стандартни амове ,нямам проблем.Височината се вдигна отзад с около 5см.
            .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
            Киа спортаж2000тди 98г
            Ауди А3 1.9ТДИ
            Каравана Аdria 390Q

            Коментар


            • От: Какво направих по Кията днес?

              Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
              Здравейте, поръчах си задни пружини, уш по VIN .
              Сега обаче като пристигнаха забелязвам, че новите навсякъде самата стомана на пружината е с една и съща дебелина, а тези на колата в краищата дебелината намаля(говоря за самият материал, не за бъчвообразната форма).
              В магазина естествено миказаха, че били еднакви, да съм ги слагал.
              Амаааа то е....и и еднаквостта.
              Някой да се е сблъсквал с подобен проблем, дали са взаимно заменяеми????
              Колега,каква е причината за смяна на пружините-поомекнали или нещо друго?Ако искаш разгледай моите публикации,посочил съм конкретни височини в сантиметри .Разполагам и с комплект оригинални задни пружини ,изобщо не са омекнали- сравнявал съм ги с на други колеги,ако искаш за проба да направиш за тест на височината.Махнал съм ги ,щото правих лифт.

              Коментар


              • От: Какво направих по Кията днес?

                Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                Аз на снимката виждам хебел, шарнир и две биалети.

                Иначе на сайтовете на Колос и Базис М може да се провери цената. След което по телефона да се свери.
                Така де,хебел имах в предвид.Когато писах си мислех за друго и за това съм объркал.Аз на мойта Киа купих за хебела само втулките,продават ги поотделно!

                Коментар


                • От: Какво направих по Кията днес?

                  На уморена колица случих, или по точно такава съм си и избрал де. Не че не и се кефя, ама е клекнала задницата и исках да я съживя малко. Моя офроуд свършва до палатката, такаче лифтове не планирам, просто, както казах искам я съживя, че и аз я товаря доста.
                  @Nikolay Staykov изчетох твойте теми. Супер си я барнал колицата!!! Ако ми е ниска след смяната, най-вероятно като тебе ще сложа едни минимални подложки, но се надявам да няма нужда.
                  Благодаря и на другите момчета за отговорите. Слагам ги пружини.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Кията днес?

                    ....-Често и по пътя по който се минава да си разпънеш палатката не става.
                    Не че нещо,ама са много ниски с щатни гуми в щатен вид,направо трагедия!
                    Та иска си повдигане и гуми-няма начин.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Кията днес?

                      Първоначално публикуван от Янко Желязков Преглед на мнение
                      ....-Често и по пътя по който се минава да си разпънеш палатката не става.
                      Не че нещо,ама са много ниски с щатни гуми в щатен вид,направо трагедия!
                      Та иска си повдигане и гуми-няма начин.
                      Ти с руските гуми ли си още?

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Кията днес?

                        Днес си сложих секретни гайки оригинални за Мицубиши-трета употреба.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150520_133343.jpg
Прегледи:1
Размер:90.7 КБ
ID:5661649Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150520_133351.jpg
Прегледи:1
Размер:109.8 КБ
ID:5661650

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Кията днес?

                          @Nikolay
                          тези джанти са от фероза нали?
                          А капачки нямат ли?

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Кията днес?

                            Първоначално публикуван от I_N_M Преглед на мнение
                            @Nikolay
                            тези джанти са от фероза нали?
                            А капачки нямат ли?
                            От гранд витара са 16 цола,капачки нямат засега...

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Кията днес?

                              Колеги,малко не по темата ,но реших да споделя за мои ел. несгоди.Малко отзад - напред.Киата имаше монтирана автоматична радио антена и много странно е вързана заедно с подгревните свещи на един предпазител малко встрани от групата с предпазителите.По незнайна причина двигателчето на антената реши да се овъгли и изгори предпазителя на свещите и нямаше палене.Отне ми известно време да се ориентирам ,какво се случва.При някой колега ,ако се е случвало нещо подобно -моля споделете.А вече антената си я дърпам с ръчица

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Кията днес?

                                Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
                                Ти с руските гуми ли си още?
                                Да,защо?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X