Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Кията днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Кията днес?

    Хайде още малко еволюцияНатиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_152941.jpg
Прегледи:1
Размер:83.2 КБ
ID:5658007Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_165026.jpg
Прегледи:1
Размер:203.3 КБ
ID:5658008Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_165053.jpg
Прегледи:1
Размер:124.3 КБ
ID:5658009Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_193410.jpg
Прегледи:1
Размер:116.2 КБ
ID:5658010Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_193427.jpg
Прегледи:1
Размер:118.8 КБ
ID:5658011Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_202658.jpg
Прегледи:1
Размер:97.1 КБ
ID:5658012Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_202718.jpg
Прегледи:1
Размер:85.3 КБ
ID:5658013Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150504_202738.jpg
Прегледи:1
Размер:94.3 КБ
ID:5658014

    Коментар


    • От: Какво направих по Кията днес?

      Това беше за днес .Утре ще има още фейс.

      Коментар


      • От: Какво направих по Кията днес?

        Ето и финала на проекта за този сезон. Готов съм за язовира. Бая порасна "КИКЪРА" , 100% ще ми се оповръща курцхаара.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150505_193306.jpg
Прегледи:1
Размер:99.6 КБ
ID:5658135Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150505_193330.jpg
Прегледи:1
Размер:121.0 КБ
ID:5658136Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150505_193410.jpg
Прегледи:1
Размер:87.2 КБ
ID:5658137

        Коментар


        • От: Какво направих по Кията днес?

          Много добре изглежда. Аз лично не бих сложил рифел, но важното е теб да те радва
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • От: Какво направих по Кията днес?

            Колега с какво и колко сантиметра си повдигнал предницата?

            Коментар


            • От: Какво направих по Кията днес?

              Отпред с фланци 35 мм, които повдигнаха около 5-6 см ,но още 6-7 см получих от преминаването на 16 цолови джанти и гуми с височина 77 см.В момента под предния диф имам 32 см ,веждата на предния калник е на 88 см от земята , задния на 92 см , от земята до прага при задната гума 44 см.

              Коментар


              • От: Какво направих по Кията днес?

                Идеално изглежда, браво за снимките

                Коментар


                • От: Какво направих по Кията днес?

                  Първоначално публикуван от Nikolay Staykov Преглед на мнение
                  Ето и финала на проекта за този сезон. Готов съм за язовира. Бая порасна "КИКЪРА" , 100% ще ми се оповръща курцхаара.[ATTACH=CONFIG]797964[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]797965[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]797968[/ATTACH]
                  Една лебедка и си готов. Браво.
                  .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                  Киа спортаж2000тди 98г
                  Ауди А3 1.9ТДИ
                  Каравана Аdria 390Q

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Кията днес?

                    Благодаря, ама мисля да те изчакам да повдигнеш отзад както трябва, отпред , да сложиш лебедка ,аз да разгледам и ако ми хареса да скачам в арпаджика. А пък Красен вчера си купи Чероки - има да ме сурне кат умряло куче.Поздрави.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Кията днес?

                      Утре ми пристига пета 16 цолова джанта за резервна и нов маслен крик 5 тона с дълъг стержен.

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Кията днес?

                        Тъй като в последно време само колегата Николай Стойков дразни с неговата Киа и ми вкарва вредни мисли в главата ще драсна и аз няколко реда за моя кошник.
                        Мина на пълно вътрешно пране и стана доста добре, като цяло салона е запазен с дребни забележки(изгаряне от цигара и подобни) и беше доста мръсен, сега е като "нов внос".
                        Пооправих си гърнето. Това което бях купил се оказа резонаторно, а не крайно, но звука вече е почти перфектен. Голяма е разликата със и без тръба до отзад. Ако някой му липсва тръбата до отзад да знае, че разликата е в пъти.
                        След пробно по леко каране си свалих разхода доста. Вече ми гори около 11 извънградско с тенденция да падне. Стигнах до 14 преди това, но с настъпване. Градското изглежда ще ми е с 2 максимум 3 литра отгоре.

                        И днес пак проблем след затишие известно време. От време на време ми губеше цилиндър за няколко секунди основно при палене и рядко при ниски обороти, днес в движение се изгуби изцяло. При каране с много малко газ не се усеща да е на 3 цилиндъра. Предполага се, че е лула на бубина , че има една лепена но ще стане ясно утре като отворим да видим. Лошото е, че не виждам да се продава само лула.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Кията днес?

                          Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                          Тъй като в последно време само колегата Николай Стойков дразни с неговата Киа и ми вкарва вредни мисли в главата ще драсна и аз няколко реда за моя кошник.
                          Мина на пълно вътрешно пране и стана доста добре, като цяло салона е запазен с дребни забележки(изгаряне от цигара и подобни) и беше доста мръсен, сега е като "нов внос".
                          Пооправих си гърнето. Това което бях купил се оказа резонаторно, а не крайно, но звука вече е почти перфектен. Голяма е разликата със и без тръба до отзад. Ако някой му липсва тръбата до отзад да знае, че разликата е в пъти.
                          След пробно по леко каране си свалих разхода доста. Вече ми гори около 11 извънградско с тенденция да падне. Стигнах до 14 преди това, но с настъпване. Градското изглежда ще ми е с 2 максимум 3 литра отгоре.

                          И днес пак проблем след затишие известно време. От време на време ми губеше цилиндър за няколко секунди основно при палене и рядко при ниски обороти, днес в движение се изгуби изцяло. При каране с много малко газ не се усеща да е на 3 цилиндъра. Предполага се, че е лула на бубина , че има една лепена но ще стане ясно утре като отворим да видим. Лошото е, че не виждам да се продава само лула.
                          Очаквано излезе лула. Успяхме да намерим само лула да се продава - 20лв. в "Косер", Tesla, номера е CP013. Сменихме превантивно и другата, че не беше съвсем перфектна.
                          Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                          Телефон - в профила!

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Кията днес?

                            За колегите с кабрио:
                            http://m.ebay.com/itm/251350542392?nav=SEARCH

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Кията днес?

                              След набутвация с кофти нафта, изчистих резервоара и филтъра. И малко тормоз над бат Пенчо, нещата тръгнаха по пътя си. Но знае само този който се е спречквал с подобно нещо, а ето и резултата:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_1357.jpg
Прегледи:1
Размер:314.3 КБ
ID:5658814

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Кията днес?

                                Първоначално публикуван от hamido Преглед на мнение
                                След набутвация с кофти нафта, изчистих резервоара и филтъра. И малко тормоз над бат Пенчо, нещата тръгнаха по пътя си. Но знае само този който се е спречквал с подобно нещо, а ето и резултата:[ATTACH=CONFIG]799023[/ATTACH]

                                Класика!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X