Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

    Здравейте,
    На моето Соренто при отворен заден капак, плафоните в купето не светят. За мой срам не мога да разбера къде е датчика за отворен капак.
    Някой да има идея какъв е механизма?

  • #2
    От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

    Току-що Куздов рече първо да си провериш крушката.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

      Крушките са здрави. При отваряне на вратите, и двата плафона светят. Само като се отвори задния капак не светят.

      Коментар


      • #4
        От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

        Сигурен ли си, че някога са светили?
        Преди време бяхме взели нов автомобил и при една от първите проби се оказа, че алармата не сработваше при отваряне на задните врати. Иначе вътре в багажника светваше. Алармаджиите се извиниха и за най-лесно окъсиха двата кръга. След това алармата дойде, но пък като отвориш задните врати, и ти светваше цялото купе (и обратното)...
        Иначе варианти съм виждал няколко - от живачна ампула в задната врата (тази която гледах бе горе-ляво като гледаш напред към автомобила), до обикновени механични ключета в ключалката...
        Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
        Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

        Коментар


        • #5
          От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

          Жоро го каза : Сваляш кората на задната врата и ще го намериш прекъсвачето. Или ще е неработещо , или по веригата ще има нарушена връзка. Успех!
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • #6
            От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

            И да допълня - често се късат тези кабелчета, които са на сгъвката/прехода от купето към вратата... Обърни им внимание..
            Вече съм неактивен в този форум и не го следя.
            Но съм насреща през алтернативни средства за комуникация (други форуми, телефон), ако има въпроси по обсъжданите тук теми.

            Коментар


            • #7
              От: Соренто. При отворен заден капак, плафоните в купето не светят.

              Преди да сваля кората на задния капак, реших все пак да потърся какъв е датчика за отворен капак. В края на краищата се оказа, че е в ключалката (а не ампула). Моето Соренто е от 2003. Не знам за по-късните модели къде е този датчик.
              Пробвах със смазка WD-40 и проблема се реши :-)

              Благодаря за отговорите.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X