Обява

Свий
Няма добавени обяви.

От Лада НИВА на Киа Спортидж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

    А амортисьорите какви са. Аз съм с амове от Омега комби и пружини от Астра А комби. Ето това е ефекта. Височината е перфектна, но пусто не остава време да се заиграя да застопоря пружините да не изпадат заради много големия ход на амовете.Гумите са 235х75х15. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170720_165228.jpg
Прегледи:4
Размер:261.6 КБ
ID:5773778

    Коментар


    • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

      Оригиналните са моите.

      Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

      Коментар


      • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

        Първоначално публикуван от GECATA 73 Преглед на мнение
        А амортисьорите какви са. Аз съм с амове от Омега комби и пружини от Астра А комби. Ето това е ефекта. Височината е перфектна, но пусто не остава време да се заиграя да застопоря пружините да не изпадат заради много големия ход на амовете.Гумите са 235х75х15. [ATTACH=CONFIG]939236[/ATTACH]
        Не виждам смисъл от толкова големи ходове,но щом си решил мисли за други пружини.
        .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
        Киа спортаж2000тди 98г
        Ауди А3 1.9ТДИ
        Каравана Аdria 390Q

        Коментар


        • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

          Вчера мерих разпънат амортисьора, 74 см. Разстоянието от пружината до рамата е 14 см. С оригинални амове не стана когато я правих, изпуснаха още на първото друсане. Ще взема и аз от Вектра да пробвам как ще е .

          Коментар


          • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

            По нашия край Зимата е скучна,та онази вечер прескочихме до Балкана.
            Горе е далеч по-приятно:стегнато,студено време,чист въздух,никакви вируси и най-забавното.....-на доста места-неразчистени пътеки.


            Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

            Коментар


            • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

              Днес КИА-та навършва 4г. при мен.
              По този повод в късния следобед си подарих разходка,която приключи преди малко...

              Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

              Коментар


              • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                Трябваше да вземеш екшън камера

                Коментар


                • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                  Зимата,като цяло беше слаба и скучна.
                  Въпреки това в нейния край все пак успяхме да се порадваме на сняг,кал и да изпробваме възможностите на машини,гуми...

                  Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                  Коментар


                  • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                    Браво. Радвам се на подвизите ти.
                    Понеже съм от пасивните съфорумци тази зима успях само да си купя поредната Киа 2000,16В 128кс ,четвърта по ред.
                    Ама тя зимата май ще се завърне тази седмица.Не се отпускай.Кал поне ще има доста.
                    Бъди здрав Янко.

                    Коментар


                    • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                      Първоначално публикуван от Usein_ST Преглед на мнение
                      Браво. Радвам се на подвизите ти.
                      Понеже съм от пасивните съфорумци тази зима успях само да си купя поредната Киа 2000,16В 128кс ,четвърта по ред.
                      Ама тя зимата май ще се завърне тази седмица.Не се отпускай.Кал поне ще има доста.
                      Бъди здрав Янко.
                      Ихиии-четвърта по ред....!
                      Значи си истинки почитател на марката и модела...-Поздравления,колега!

                      Янко Желязков-0895443568Изпратено от моят Lenovo P1a42 с помощта на Tapatalk

                      Коментар


                      • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                        Вчера дойде дигиталния термометър.....-хубава и полезна благинка е.
                        Тъпото е че през браузъра на Форума нещо не ми се отдава да качвам снимки...
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                          Жив ли си още?

                          Коментар


                          • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                            Жив съм Пенчо!
                            Имах проблеми с влизането във Форума,тъй като го посещавам от телефона,но благодарение на Модераторите нещата се оправиха.
                            Иначе през всяка една свободна минута се скитори нанякъде,стига машината да е здрава...

                            Коментар


                            • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                              Първоначално публикуван от kolovoz1-(Янко Желязков) Преглед на мнение
                              Жив съм Пенчо!
                              Имах проблеми с влизането във Форума,тъй като го посещавам от телефона,но благодарение на Модераторите нещата се оправиха.
                              Иначе през всяка една свободна минута се скитори нанякъде,стига машината да е здрава...
                              Туй добре, ама питах как оцеляваш при тази температура!!

                              Коментар


                              • От: От Лада НИВА на Киа Спортидж

                                Че какво и е на температурата?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X