Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя е истинската свещ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Коя е истинската свещ?

    От онези дни ми изгоря подгревна свещ. Гадно- точно като застудя и стана неприятно да се работи. Отивам до близкия магазин (вносители на части за Хюндай, и Кия) със старата свещ и им искам нова. О.К. след 20-30 мин. пристига оригинално корейско NGK, но по късо. Както и да е. На другия ден и уж след проверка в склада, по късото било което слагали в завода, а моята явно не била оригинална.
    Въпроса ми е коя според вас е правилната свещ и коя не?
    По долу качвам няколко снимки пък вие кажете. Вижда се коя е новата и коя стара.
    Прикачени файлове
    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

  • #2
    От: Коя е истинската свещ?

    NGK не произвеждат аналог на PZ38, алтернативни варианти има M256-01 ashuki ,ADM51803 blue print,DG-146 denso,IGP-4501 kavo parts,J5713005 nipparts,дължина на нагревателя 22 мм.А за да е най точно трябва номера на шасито(VIN) и марката на автомобила.
    Последно редактирано от dodo_x; 31-01-14, 21:20.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Коя е истинската свещ?

      Колата е Спортидж 2.0 ТДИ. с RF мотор. И първата (старата) и новата свещи са ми давани по номер на рама....в различни магазини естествено, та въпроса е коя от двете е вярната и коя просто става?
      Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

      Коментар


      • #4
        От: Коя е истинската свещ?

        Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
        Колата е Спортидж 2.0 ТДИ. с RF мотор. И първата (старата) и новата свещи са ми давани по номер на рама....в различни магазини естествено, та въпроса е коя от двете е вярната и коя просто става?
        Аз съм с NGK Y701J.

        Коментар


        • #5
          От: Коя е истинската свещ?

          Старата е НКТ ... не е оригинал.

          Коментар


          • #6
            От: Коя е истинската свещ?

            Всичко е ясно, но откакто сложих новата свещ пали малко по трудно. Имам чувството, че дюзата впръсква преди свеща, тоест не я достига. До сега си палеше без грешка, а сега изведнъж проблем?...
            Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

            Коментар


            • #7
              От: Коя е истинската свещ?

              При тези автомобили има ли бърз и бавен подгрев? Ако има,и са различни в това отношение,ще го прави този номер!
              088пет722пет99
              http://www.hydropompi.com/

              Коментар


              • #8
                От: Коя е истинската свещ?

                Идея си нямам, но по скоро не.
                Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                Коментар


                • #9
                  От: Коя е истинската свещ?

                  Привет
                  По каталог излиза това .
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13-20-13.png
Прегледи:1
Размер:29.7 КБ
ID:5560314
                  Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Коя е истинската свещ?

                    Значи излиза, че това NGK което ми пробутаха за оригинално е с 2 мм. по късо. Електрода му е 20 мм, а не 22,5. На кутийката му пише А19Т написано със син химикал. Това обяснява защо колата започна по трудно да пали. Мамка им измамна!!! Ако някой иска да разбере от кой магазин да НЕ купува части да ми драсне на лични, че тука може да се възприеме каро реклама.
                    Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Коя е истинската свещ?

                      Първоначално публикуван от siem Преглед на мнение
                      Значи излиза, че това NGK което ми пробутаха за оригинално е с 2 мм. по късо. Електрода му е 20 мм, а не 22,5. На кутийката му пише А19Т написано със син химикал. Това обяснява защо колата започна по трудно да пали. Мамка им измамна!!! Ако някой иска да разбере от кой магазин да НЕ купува части да ми драсне на лични, че тука може да се възприеме каро реклама.
                      То може и да е оригинално, ама не за този мотор.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X