Обява

Свий
Няма добавени обяви.

питане за диф на киа

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • питане за диф на киа

    Здравейте,искам да питам за задния диф. на киа спортич 97г.постоянно са ми зацепени и двете колела,в смисъл въртят едновременно и много трудно се кара,едва тръгвам на равното постоянно се сучи.Явно има ел си ди ама неработи ли незнам.не съм ли вкючил двойното много често закъсва,а на баир никакъв шанс,ако съм само с задно.И при вас ли е така

  • #2
    От: питане за диф на киа

    На сух асфалт при завой само на задно "стяга ли"?Някакви шумове?Какво значи "сучи"?
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: питане за диф на киа

      Първоначално публикуван от mmirchev71 Преглед на мнение
      Здравейте,искам да питам за задния диф. на киа спортич 97г.постоянно са ми зацепени и двете колела,в смисъл въртят едновременно и много трудно се кара,едва тръгвам на равното постоянно се сучи.Явно има ел си ди ама неработи ли незнам.не съм ли вкючил двойното много често закъсва,а на баир никакъв шанс,ако съм само с задно.И при вас ли е така
      Ами нормално е, само на задно Не мога да спра да се смея
      Tова сучене, да не би да ти бяга задния мост, та да суче на една страна ??? Ако имаш ЛСД трябва да сипваш, определено масло, иначе е пътник Лсд-то, та ако не е сменено с точното, може да дава мизерии
      За Лада НиВа--->Имам СаМо ДвЕ ДуМи---->НяМаМ ДуМи....!!
      Honda Dominator 650
      088ЧЧ93979-->Борис
      0878956Ч38-->Борис

      Коментар


      • #4
        От: питане за диф на киа

        абе дрифт яко, това имах предвит като писах сучи.на сух асвалт когато правя обратен, и другата гума приплъзва и се чува как стърже по асвалта,маслото не съм го сменял там,не знам с какво е.огледах дифа за табелка или нещо такова да пише lsd ама няма никви обозначения.

        Коментар


        • #5
          От: питане за диф на киа

          Няма обозначения по дифа.
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #6
            От: питане за диф на киа

            Дали има или не LSD може да се разбере по VIN номера, има в Интернет, но човек трябва да попадне на правилния сайт.
            Минах поне през 10 сайта, докато намеря. Не си спомням къде го открих.
            Във KIA също могат да ти кажат има или няма. Препиши VIN-a и ги питай.

            Май този сайт беше: http://www.elcats.ru/kia/Default.aspx

            Коментар


            • #7
              От: питане за диф на киа

              мерси ще питам

              Коментар


              • #8
                От: питане за диф на киа

                Виж лика, който съм ти дал.
                Нaпиши си VIN номера и ще излезе дали имаш LSD.
                В "залепената" тема най-отгоре съм сложил screenshot за да видиш как изглежда информацията...
                Повече от това ако не мога да направя.

                Коментар


                • #9
                  От: питане за диф на киа

                  може ли да има шпер.как да разбера
                  и двете гуми отзад се въртят с еднаква скорост и сила,подадеш ли гас и тръгва с вратите напред

                  Коментар


                  • #10
                    От: питане за диф на киа

                    вчера след поредното окопаване реших да включа двойното че да мога да изляза,нещо изпращя от пред и си останах само с задно,предполагам че ми заминаха хъбовете.сега ще търся ръчни,само да питам с 26 шлица ли са и дали болтовете към тях ще станат трябва ли когато ги поръчвам допълнително да уточнявам детайли.или казвам киа спортич 97 г 2000 кобика тди. и готово

                    Коментар


                    • #11
                      От: питане за диф на киа

                      Зависи какви хъбове ще си купиш.Някои марки си вървят с болтове,гарнитури,гайки,зегерки,а някои нямат нищо...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #12
                        От: питане за диф на киа

                        ами мисля евтинки,спрял съм се на AMV от гладиатор май беше

                        Коментар


                        • #13
                          От: питане за диф на киа

                          AVM-ите си имат всичко необходимо в комплекта.
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #14
                            От: питане за диф на киа

                            мерси

                            Коментар


                            • #15
                              От: питане за диф на киа

                              Днес пристигнаха AVM хъбовете,някъде гледах клипче как се сменят,а сега не мога да го открия,ще помогне те ли с клипчето.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X