Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

    Има проблем с превключването на 2wd, 4wd low и 4wd hi. На таблото свети, че е включено 4wd low и като превключвам копчето не се промения. Проверих копчето , то си работи, проверих на скоростната кутия моторчето за включване на предният мост и то си работи. Но установих, че до това моторче не стига ток. Проверих всичките бушони, но не е в тях проблема.
    Някой да знае от какво може да е?

  • #2
    От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

    И аз имам подобен проблем.Включвам на 4HI чува се щракане но...нищо не се случва.Предните колелета не са зацепени.А днес ходих при един познат майстор и той ми каза че кардана е зацепен,има движение към дифа но от там към предните колелета-няма
    Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

    Коментар


    • #3
      От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

      Провери дали ходи ток до магнита, ако няма ми драсни да ти кажа как да го направиш.
      Аз знам, че нищо незнам, НО другите и това незнаят!

      Коментар


      • #4
        От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

        Колега благодаря ти предварително,но за да не описвам пак наново целия проблем в тази тема,би ли прегледал другата тема KIA SORENTO 2.5CRDI-ЕХ–2003 там съм описал всичко
        .Още веднъж благодаря предварително
        Последно редактирано от ivanmp; 26-02-13, 17:00.
        Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

        Коментар


        • #5
          От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

          Колеги,никой ли не се е сблъсквал с подобен проблем.Вече втори ден колата ми стои в сервиз и там се чешат по главите и ми казват че не знаят къде е блока за упавление.Ако някой знае нека сподели,ще съм безкрайно благодарен
          Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

          Коментар


          • #6
            От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

            Здравейте колеги.След 4 дни чудене и ровене из целия автомобил най сетне намерих къде се намира този прословут модул който управлява 4х4.Производителя го е сложил там където най малко ще ти дойде на ума да го търсиш - от лявата страна в краката на предна дясна седалка.Но за да го видиш трябва да извадиш мокета.Прилагам и снимки за да може за в бъдеще ако има колеги с подобен проблем като моя да не се чудят и да ровят като мен 4 дни.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0004.jpg
Прегледи:1
Размер:169.2 КБ
ID:5468639Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0005.jpg
Прегледи:1
Размер:122.5 КБ
ID:5468640Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0006.jpg
Прегледи:1
Размер:114.4 КБ
ID:5468641Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC_0007.jpg
Прегледи:1
Размер:95.0 КБ
ID:5468642 На последната снимка съм снимал компютъра който пък се намира под краката на пасажера в дясно.И сега молбата ми към всички колеги е ако някой знае или чуе да се продава някъде Киа Соренто - ръчни скорости- на части и по точно модула за управление на 4х4 нека пише.Ще съм страшно благодарен
            Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

            Коментар


            • #7
              От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

              Колега във Варна има такива във вторник ще ходя до една морга за мой неща но мога да попитам и за твоя проблем.Но до колкото знам в моргите не дават гаранция.

              Коментар


              • #8
                От: Къде се намира 4 wd модула на kia Sorento 2.5 CRDI 2003г.

                ОК Попитай за модула ако имат и на каква цена е и пиши.Много ще ти бъда благодарен
                Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X