Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спирачки- SORENTO 2.5 CRDi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Спирачки- SORENTO 2.5 CRDi

    Започна при спиране да тресе. Смених дисковете и накладките но тресенето остана. Както и преди, така и сега тресенето се получава при по-голяма скорост и по- рязко натискане на спирачката. Даже и при висока скорост, ако плавно натискам не тресе. Значи дисковете и накладките като проблем отпадат. Съмненията са ми някой цилиндър да пропуска от време на време или някой тампон или носач да е издал.
    А може и да трябва обезвъздушаване.Не съм сигурен обаче дали не се обезвъздушава автоматично.
    Въпроса ми е дали има слаби места по окачването. Кои тампони и носачи най-често първи се износват и автоматично ли е обезвъздушаването на спирачките???
    Да кажа, че при смяна на дисковете, главините са почистени най-старателно с телено шлайфче и няма никакъв начин тресенето да е от кривомонтирани дискове.
    Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

  • #2
    От: Спирачки- SORENTO 2.5 CRDi

    Не се обезвъздушава автоматично.Така описано е доста вероятно да е тампон на носач,но...има вариянт тресенето да идва от заден мост.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Спирачки- SORENTO 2.5 CRDi

      Благодаря? И без това мислех да сменям и задните дискове и накладки, та първо ще пробвам това и после ще търсим другото, ако все още същесвува проблема
      Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X