Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cruise Control-монтаж

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cruise Control-монтаж

    Здравейте колеги,притежавам Соренто 2003г.казаха ми че всички имат заложена функция Cruise Control трябвало само да се активира с комп.Ако някой го е правил ще съм благодарен да го сподели.Благодаря.И дали е необходимо само копче или и мулти волан.

  • #2
    От: Cruise Control-монтаж

    Някой поне може ли да каже принципа на работа на Cruise Control само от копчето ли се задейства или и от волана.Все пак мисля че темата е полезна и може да я разработим.

    Коментар


    • #3
      От: Cruise Control-монтаж

      Попитай при официален представител или сервиз.

      Коментар


      • #4
        От: Cruise Control-монтаж

        Благодаря Paladin но все пак си помислих че някой който притежава екстрата ще си направи труда да драсне няколко реда поне за принципа на действие.Моля модератора ако желае да изтрие темата а аз след това само ще напиша че съм успял без уточнения.(НЕ МОЖЕ ДА ИМА ЕДНО СОРЕНТО В ФОРУМА).

        Коментар


        • #5
          От: Cruise Control-монтаж

          Със сигурност не е едно, но може би никой няма твоят проблем. Според мен не е добре да се трие темата. По-добре ще е след като активираш функция Cruise Control и разбереш принципа и на работа, да го опишеш и да е полезно на следващият с такива "грижи".

          Коментар


          • #6
            От: Cruise Control-монтаж

            Това не ми е проблем просто исках да сме си полезни някой можеше да отдели 2мин.разбира се който има екстрата да драсне дали се командва само от копчето или и от волана.Говорим за Соренто до 2006г.затова пуснах темата защото идеата на такива форуми е да си бъдем максимално полезни а не само като имаме някакъв проблем тогава да отваряме форума.Идеата на подобни теми е един да направи път и всички желаещи да се възползват, разбира се с помоща на който желае.Успех на всички в решаването на проблемите им.

            Коментар


            • #7
              От: Cruise Control-монтаж

              Здравейте,с въпроса за монтажа на тази екстра стигнах до задънена улица.Оказа се че след всички интервенции трябва да намеря Киа с фабричната екстра и да се свалят данните от чипа на компа с което има голяма вероятност да се получи.Не съм се отказал ако има пробив ще драсна.

              Коментар


              • #8
                От: Cruise Control-монтаж

                Първоначално публикуван от bushko Преглед на мнение
                Здравейте,с въпроса за монтажа на тази екстра стигнах до задънена улица.Оказа се че след всички интервенции трябва да намеря Киа с фабричната екстра и да се свалят данните от чипа на компа с което има голяма вероятност да се получи.Не съм се отказал ако има пробив ще драсна.
                Колега, Има ли значение киата дали е с ръчни скорости или автомат.Моята е 2003 2.5 CRDi с ръчни скорост и се заинтересувах от темата. Ще поразпитам тук-таме, защото, ако е възможно да се сложи, ще ми е интересно. Ако науча нещо, ще споделя. Поздрави.
                KIA Sorento 2.5 CRDi 2003г.

                Коментар


                • #9
                  От: Cruise Control-монтаж

                  Мисля че няма значение просто трябва да се изнамери въпросният чип.Пътят ще е трънлив но затова и продължителен хахаха.Ще ви държа в течение на въпроса.Сега съм на вълна ролбари,булбари.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X