Като отворя онуй,дето е до жилото на газта и в него влизат 4 жици?
п.с. Моля тези които не разбират какво питам да си спестят писането.
п.с. Моля тези които не разбират какво питам да си спестят писането.
Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар