Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз да се включа в отбора с Kia Sportage.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

    За отзад съм подготвил други пружини и амортисьори,удължих горните надлъжни носачи(на този модел са 2) с 15мм,за да компенсирам наклона на задния диф след лифта и ще се изработи планка за хоризонтиране на Панхард-а.И...това ще е...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #17
      От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

      Не ме кефи нещо. Гумите вече идват малки

      Подложките отпред - до колкото виждам са тънка подложка с подложени втулки на болтовете - ще дали така са достатъчно здрави? Или всичко зависи от якостта на болтовете? Амортисьорите май са нови - какви са - стандартните или нещо с по-дълъг ход? При този лифт какъв размер гуми ще може да хване?

      П.П. Соти, верно ли е, че си продал Кията? Че май съм пропуснал нещо.
      Nissan Terrano 2,7 TDI

      Коментар


      • #18
        От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

        За гумите-и мен яко ме дразнат щото са размер 195/60/15,ама на следващ етап ще сложа 225/70/15

        Коментар


        • #19
          От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

          Подложките отпред са лазерно изрязани кръгове с дебелина 6мм като към тях са заварени втулки с дебелина 20мм и отвор 8мм.Така поставени са по-здрави от лапата на рамата.Не се притеснявай.
          Ники,гумите в момента са ти 195х70х15.Таман са ми за Голфа...
          А Киата си е добре.Не съм я продавал и не мисля.В момента е малко на изчакване,че възтановявам Синхрото,след което ще се поставя турбина...
          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

          Коментар


          • #20
            От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

            Не знам защо сте се заигравали изобщо с АБС-а... Ако някога си купя кола с АБС първото нещо което ще направя по тази кола ще е да махна тази глупост.
            Същото и с въздушните възглавници.
            Аман от модерни системи на които главната цел е да накарат клиента да получи оргазъм при споменаването им, и да купи точно тази, а не друга марка...
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #21
              От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

              Абе и аз си мислех да го изкубеме,ама жената ще я кара.Соти нали сам ти обещал че ще и ги дам гумите само малко да залебя и са твой.Соти трябва ли реглаж на предницата?

              Коментар


              • #22
                От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                Подложките отпред са лазерно изрязани кръгове с дебелина 6мм като към тях са заварени втулки с дебелина 20мм и отвор 8мм.Така поставени са по-здрави от лапата на рамата.Не се притеснявай.
                Ники,гумите в момента са ти 195х70х15.Таман са ми за Голфа...
                А Киата си е добре.Не съм я продавал и не мисля.В момента е малко на изчакване,че възтановявам Синхрото,след което ще се поставя турбина...
                Отдъхнах си. Пуснаха ми тук в Пловдив една муха, че си я продал. Пък нали се похвали, че си си взел Голфа и аз реших, че може да е вярно.

                За подлоките - ако наистина така ще държат, това е супер, защото няма да се търси толкова дебел плътен материал за изработката им. Подложките са 26 мм, а получения лифт е 60 мм ...? Няма лошо, ама нещо не мога да си го обясня защо става така.

                Първоначално публикуван от masagero Преглед на мнение
                За гумите-и мен яко ме дразнат щото са размер 195/60/15,ама на следващ етап ще сложа 225/70/15
                И тези ще са малки. Виж само каква симпатяга е с 32". Не отстъпва на батко си Черок :
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:5240_252264560712_574705712_8346740.jpg
Прегледи:2
Размер:75.9 КБ
ID:5416139

                masagero, искам да те помоля да направиш сравнение между Тераното и Спортиджа. Аз съм карал и двете и имам някакво мнение, но ти имаш и двете и твоята съпоставка ще е доста по-меродавна.

                Поздрави за ентусиазма и мерака! Чакам продължението
                Nissan Terrano 2,7 TDI

                Коментар


                • #23
                  От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                  По принцип кията не исках да я вдигам повече защото ще се кара предимно в града и то от жена ми.Относно сравнението между тераното и кията-еми почти няма база за сравнение,тоест съвсем различни коли.Кията е автомат и бензин и за в града е супер комфортна.След като я повдигнахме почна да вози по меко.По ниска е от тераното дори и вдигната.Багажника е по малък от тераното макар и да е вагон(най-дългата база).Някак си тераното ми вдъхва повече доверие извън пътя.Тераното много полесно се вдига от кията.Единсвено като недостатък на тераното мога да кажа че е високия център на тежеста.Друг + за тераното е че са сравнително евтини частите спрямо кията.Горе долу това е

                  Коментар


                  • #24
                    От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                    Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение
                    ...За подлоките - ако наистина така ще държат, това е супер, защото няма да се търси толкова дебел плътен материал за изработката им. Подложките са 26 мм, а получения лифт е 60 мм ...? Няма лошо, ама нещо не мога да си го обясня защо става така...
                    Всъщност,подложките и втулките заедно са 30мм.Планката е 6,значи съм се объркал за втулката...както и да е.Захвата на целия комплект амортисьор/пружина е на носача и работи през рамо.30мм там са реално 60-65мм на колелото...
                    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                    Коментар


                    • #25
                      От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                      Влезе ми една муха и няма отърване та......имам едни гумета GOODYEAR WRANGLER DURATRAC 245/75/16 и се чудя много дали да не ги бодна?Йори ми вика недей ,че няма да излезе от сервиза.Соти ми вика :Ще станат! Моля споделете мнения за по голями гуми.Благодаря предварително

                      Коментар


                      • #26
                        От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                        По-големите гуми бързо ще разкажат играта на лагерите на колелата. Те са си сметнати от производителя до някакво натоварване.

                        Коментар


                        • #27
                          От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                          Ше станат,ама трябва да се дига още толкова и маааалко да се поореже тук-таме.А и някои пластмаси ше трябва да отпаднат от колата.Иначе ше си отпаднат сами...
                          Иначе колицата е държелива.Особено точно този модел,та не вярвам да не излизаш от сервиза...
                          0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                          Коментар


                          • #28
                            От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                            И така има развитие днес купих Goodyear Wrangler Duratrac 235/75/15 и джанти 15" 7.5j ЕТ +15,че оригиналните са +50.Снимки до няколко дни ,че искам малко да освежа джантите

                            Коментар


                            • #29
                              От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                              Ето ги и гумите:
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • #30
                                От: И аз да се включа в отбора с Kia Sportage .

                                А джантите ги взимам в понеделник от песакоструй и боя

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X