Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Защо избрах Киа Соренто

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Защо избрах Киа Соренто

    Здравейте колеги.Пускам тази тема защото мисля че ще е интересно да се разбере защо тези от нас които имат Киа Соренто са се решили да си купят точно този автомобил,а не автомобил от друга марка.С какво ни е привлякъл този автомобил.Ето аз например мога да кажа,че Сорентото ме привлече с добрия си външен вид.И след много четене във форума разбрах, че това е автомобила за мен,Ясно е че не е идеалния автомобил но както знаем - пълно щастие няма
    Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

  • #2
    От: Защо избрах Киа Соренто

    Здравейте и от мен.Аз съм риболовец и трябваше да избера автомобил за риболов и за ежедневието.Спрях се на Соренто защото има хубав външен вид,добри динамични качества/за мен/и опростена конструкция.Въпреки проблемите и ремонтите на мен много ми харесва.

    Коментар


    • #3
      От: Защо избрах Киа Соренто

      Здравина,надеждност,ниски експлоатационни разходи,истинско двойно предаване.....Това са само малко от нещата,които ме спечелиха за фен на марката Киа въобще.Мисля следващата ми кола пак да е Киа,дай Боже купена нова от магазина.

      Коментар


      • #4
        От: Защо избрах Киа Соренто

        Дай боже всекиму такава възможност
        Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

        Коментар


        • #5
          От: Защо избрах Киа Соренто

          здравейте и от мен.харесвам тази джипка.преди години имаше изложение и още като седнах в нея се влюбих.от 2 години я имам
          и едва вчера след тръса и в края на бурята я пуснах в калта и по баира.и реката премина идеално.и което е важно, по асфалта си е като лека кола. е ! смятам, че избора ми е правилен
          Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

          Коментар


          • #6
            От: Защо избрах Киа Соренто

            Относно съотношение цена - качество наистина мисля че това е най-доброто на пазара за сега /лично мнение /
            Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

            Коментар


            • #7
              От: Защо избрах Киа Соренто

              Явно всички са съгласни че з момента това е най-доброто на пазара за момента
              Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X