Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Колеги дайте идея

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Колеги дайте идея

    Колеги искам да си повдигна Спортиджа 96г 128 кс,но незнам как точно става това. По форумите открих че задния мост се повдига със пружини от Омега комби,пружините ги имам какво още ми трябва за да я повдигна отзад 6-7 см ? А за предницата нямам нищо а и незнам и какво точно ще ми трябва,надявам се да ми дадете по точна информация за да мога да си подготвя нужните материали и части и дано успеем да я повдигнем заедно, а аз утре ще снимам Кията и ще кача снимките за да имате и яснота какво представлява моята джипка. А ако повдигна Кията ще огранича ли проходимуста и ?

  • #2
    От: Колеги дайте идея

    Виж тази тема,има доста инфо......Успех. http://www.offroad-bulgaria.com/show...F3%F1%EE%E2%EE

    Коментар


    • #3
      От: Колеги дайте идея

      Колеги днес ми остана малко време и реших да сложа "новити" пружини от Омега комби,че моята едната беше се счупила и май май се вдигна и то доста,сложих и амортисьорите от Омегата че са с 2 см по дълги,но незнам да ли е правилно решение ?Така изглежда в момента ;Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 809.jpg
Прегледи:2
Размер:179.5 КБ
ID:5346720Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 806.jpg
Прегледи:2
Размер:145.7 КБ
ID:5346721Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 810.jpg
Прегледи:2
Размер:168.9 КБ
ID:5346722Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Picture 803.jpg
Прегледи:1
Размер:125.0 КБ
ID:5346723 А някой имали идея по какъв начин и как мога да я вдигна малко и от пред ?

      Коментар


      • #4
        От: Колеги дайте идея

        Ако прочетеш темата която ти е пратил Димо ще разбереш http://www.offroad-bulgaria.com/show...F3%F1%EE%E2%EE
        До колкото знам и съм чел отпред може да сложиш пружини от мерцедес 190 или с фланци

        Коментар


        • #5
          От: Колеги дайте идея

          Соти е човека който ще ти помогне с идеи.
          ПАВКО
          0888802068

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X