Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с 4x4 на Musso

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с 4x4 на Musso

    Здравейте проблема и е следния.Купих си ръчни хабове но като включа 4х4 тоест 4H не светват лампи по таблото които да индексират че джипа е влязъл в режим 4H ili 4L. Някои ми казаха за някакво моторче на раzдатката обаче аз не съм толкова технически грамотен и затова задавам първо тук въпросите преди да го закарам в някои сервиз и да ме излъжат и да ми подменят и някоя здрава част.

  • #2
    От: Проблем с 4x4 на Musso

    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135465
    Т5
    Crossrunner

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с 4x4 на Musso

      Първоначално публикуван от Martin Sashev Преглед на мнение
      Здравейте проблема и е следния.Купих си ръчни хабове но като включа 4х4 тоест 4H не светват лампи по таблото които да индексират че джипа е влязъл в режим 4H ili 4L. Някои ми казаха за някакво моторче на раzдатката обаче аз не съм толкова технически грамотен и затова задавам първо тук въпросите преди да го закарам в някои сервиз и да ме излъжат и да ми подменят и някоя здрава част.
      Мартине, колегата Haji правилно е посочил линкчето към аналогична публикация. Носорогът и производните му за добро или лошо нямат лост за превключване в различните режими на привод. Монтиран е електромотор на раздатъчната кутия. Ако влезеш под автомобила, ще видиш, че моторчето се намира от към задния мост и изглежда така, както е на снимката. Развий болтчетата, пусни го да си виси на кабела и накарай някой да включи копчето за привода 4н-4l. Възможно е да не работи моторчето, обикновено ръждясват жестоко и нямат разкарване. Ако е изгоряло, потърси някое работещо. Мисля, че за ок. 100 лв. може да се открие такова. Провери и буксата за наличие на захранване, възможно е да има проблем и в релето. Преди да се случи това работеше ли раздатката коректно, карал ли си я на включено задвижване 4н на сух асфалт ? Натиснете снимката за да я уголемите

Име:razdatka musso.jpg
Прегледи:1
Размер:33.4 КБ
ID:5333589
      Георги Кулишев
      Ямбол
      0889 42 00 74

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с 4x4 на Musso

        Ами на мен това ми е втори такъв джип.Първия оставих за лов, той си работи перфектно,този го купих на скоро и ще пробвам решението което ми дадохте и ще напиша какво е станало.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X