Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ксенон за Кията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ксенон за Кията

    Здравейте колеги,реших да слагам ксенон или би-ксенон на Кията но не знам какъв трябва да е за Кията...H...колко...? За крушките знам че са H4 но за ксенона и той ли трябва да е H4 или не. Моля ви помогнете. Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Ксенон за Кията

    Първоначално публикуван от astramen_77 Преглед на мнение
    Здравейте колеги,реших да слагам ксенон или би-ксенон на Кията но не знам какъв трябва да е за Кията...H...колко...? За крушките знам че са H4 но за ксенона и той ли трябва да е H4 или не. Моля ви помогнете. Благодаря ви предварително.
    От Перник ли си?

    Коментар


    • #3
      От: Ксенон за Кията

      Не от Троян.

      Коментар


      • #4
        От: Ксенон за Кията

        Недей да се набутваш за глупости.

        Коментар


        • #5
          От: Ксенон за Кията

          Вади оргиналната крушка и на нея пише.

          Коментар


          • #6
            От: Ксенон за Кията

            H4 е крушката и ксенона трябва да е с такъв цокъл. Аз на моята бях сложил ксенон на късите и халогенна крушка на дългите. Светеше доста силно и трових всички в насрещното, поради което го махнах. Кията има добри фарове, така, че не си заслужава, пък и вече спират полицаите за допълнително монтирани такива светлини.
            Honda HR-V 4WD D16W1

            Коментар


            • #7
              От: Ксенон за Кията

              Първоначално публикуван от astramen_77 Преглед на мнение
              Здравейте колеги,реших да слагам ксенон или би-ксенон на Кията но не знам какъв трябва да е за Кията...H...колко...? За крушките знам че са H4 но за ксенона и той ли трябва да е H4 или не. Моля ви помогнете. Благодаря ви предварително.
              Щом светлините са ти Н4 - то и ксенона трябва да е такъв. Това показва вида цокъл на крушката.
              Н4 си е биксенон - т.е. на една светлина(крушка) са и късите и дългите.
              Сега остава въпрос на избор заради цената и въпрос на избор заради цвета на светлината.
              Цената - няма да коментирам. Има сайтове за "светлини" и там ще се ориентираш.
              За цвета - колкото по високо число е - толкова по-силна е светлината и става по-синкав цвета.
              Най-близкия цвят до дневната светлина е 4500К, 5000К.
              По-ниските са жълтеникави, по-високите са синкави.Въпрос на избор и усещане.
              Освен смяната на крушките трябва да си регулираш ПРАВИЛНО фаровете за да не заслепяваш.
              Може и да няма нужда, но аз да го спомена.
              Успех !

              Коментар


              • #8
                От: Ксенон за Кията

                Благодаря ви за отговорите колеги.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X