Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мигачите на кията изчезнаха

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мигачите на кията изчезнаха

    Отключвам си от дистанционното, всичко си беше наред. На първото кръстовище пускам мигач, но вместо обикновеното цъкане на релето се чува много по-бързо цъкане... На второто кръстовище пак така, погледнах индикаторите на таблото нищо не мига, натиснах да пусна аварийните пак нищо не мига на таблото... Малко по-нататък пускам мигач за да завия и като видях реакцията на този които чакаше на кръстовището разбрах, че нямам мигачи...
    Слизам искам да заключа от дистанционното, никаква реакция...
    Значи мигачите и алармата ми ги няма... На пръв поглед всично друго работи. фарове габарити... Къде може да е проблема?

  • #2
    От: Мигачите на кията изчезнаха

    Алармата нещо...Че тя е вързана към тях...жичкаджийски проблем.
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #3
      От: Мигачите на кията изчезнаха

      Лоша работа тъкмо днес ми я оправиха...

      Коментар


      • #4
        От: Мигачите на кията изчезнаха

        Е,добре са я оправили...
        0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

        Коментар


        • #5
          От: Мигачите на кията изчезнаха

          хм преди малко поглеждам на вънка авариините светят... Включвам изключвам алармата, всичко работи... Странна работа. Единственото нещо което направих вчера преди инцидента, беше, че минах през една кална локва 10 минути преди да се появи проблема ?!

          Коментар


          • #6
            От: Мигачите на кията изчезнаха

            Къде ти се намира блока на алармата?Да не попада вода върху него,щото на моята талига по едно време почна при силен дъж алармата сама да се включва в движение-понеже не беше много необходима я изтръгнах.
            Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

            Коментар


            • #7
              От: Мигачите на кията изчезнаха

              Блока мисля, че е вътре! Тази сутрин ставам, отключвам с алармата, всичко наред, паля пъскам мигач, никои няма... Натискам пак алармата, няма я и нея ?!

              Коментар


              • #8
                Провери дали няма изгоряла крушка на някой от мигачите. Случвало ми се е същото и след като смених крушката всичко се оправи.
                Забравих да спомена, че след като смених кушката я замерих с уред и установих, че не е прекъснала, а беше дала на късо. Предполагам, че по някакъв начин товари веригата и от там мигачите и алармата. Релето за мигачите цъкаше много по-бързо, но те самите не светеха (само левите - крушката се оказа от лявата страна), десните си работеха нормално. Алармата също започна да прави проблеми в този момент.

                Успех!
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 10-03-11, 11:46.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X