Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума ;-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума ;-)

    Привет колеги!

    Аз съм от Варна и на скоро през местен всекидневник за обяви се сдобих с Киа Спортидж 94г, 128к.с., 2.0i. Качих се два пъти да покарам возилото и като абсолютен дилетант разбрах, че в тази Киа има нещо различно от другите. Купих я от човек от Варна. Дойде първия сняг (а аз живея на къща край Варна) и Киата показа своята проходимост при абсолютно никакъв път и преспи с височината на предния и капак . Бях удивен. Записах се във форума Ви. Дори писах първия си пост в темата на един колега и днес открих тази тема: http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=27365&page=1
    Там разбрах, че колата ми е била собственост преди това на колегата SIMOCOREX от форума. Тъй като нямам право още на лични съобщения си позволявам да се обърна към него,ако може да се впише в темата ми. За съжалението, сравнявайки с предишните снимки, колата е оглозгана. Поне окачването си стои. Какво да споделя,освен че имам желанието да върна живота на тази кола каквото и да и се е случило.
    Поздрави на всички от слънчева и топла януарска Варна ;-)
    Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 02-01-11, 20:09. Причина: Оправен линк

  • #2
    От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

    Здравейте,
    ако искате пишете ми на skype: simocorex а може и на гсм 0897 0 три три 6 едно 2
    Поздрави
    Последно редактирано от SIMOCOREX; 02-01-11, 19:24.
    Land Rover Defender 110SW 300tdi

    Коментар


    • #3
      От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

      Първоначално публикуван от r1r1r1r1r1r1 Преглед на мнение
      Привет колеги!

      открих тази тема:http://http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=27365&page=1 .
      http://www.offroad-bulgaria.com/show...t=27365&page=1

      Сега вече се отваря линка.

      Коментар


      • #4
        От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

        Да ти е честита Киа-та и да те радва много.

        П.П. що си мисля че тази Киа беше 95к.с.

        Коментар


        • #5
          От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

          Честита придобивка, много да те радва и служи вярно. Не се сбъркал при избора на марка.
          Успех!

          Коментар


          • #6
            От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

            Честито колега и много безаварийни километри с Киа-та!
            ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
            Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

            Коментар


            • #7
              От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

              Честита придобивка и много безаварийни километри.

              Коментар


              • #8
                От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                Колегата виждам е на линия. Ако искате обадете ми се да се чуем.
                Land Rover Defender 110SW 300tdi

                Коментар


                • #9
                  От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                  За много години,колеги!

                  Благодаря на всички Вас, за поздравите ;-)

                  Благодаря на simocorex за това, че се е записал в темата. Ще ти звънна утре.
                  Благодаря за помощта на komisar.
                  Ето и снимки от днес на Киа-та.
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSA45517.JPG
Прегледи:1
Размер:142.3 КБ
ID:5241097Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSA45516.JPG
Прегледи:1
Размер:140.1 КБ
ID:5241098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSA45513.JPG
Прегледи:1
Размер:141.9 КБ
ID:5241099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SSA45514.JPG
Прегледи:1
Размер:143.7 КБ
ID:5241100

                  Благодаря на всички Вас и Ви обещавам да питам доста :-)

                  Коментар


                  • #10
                    От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                    Честито колега и аз от скоро съм с КИА и съм от Варна има и още двама трима колеги така че може да направим някоя среща тези дни!!!Поздрави!!!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                      Колега сега гледах снимките. Погледни си предната стабилизираща щанга. Изглежа нещо се е скъсал захвата. Поне така ми се вижда.
                      Поздрави
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • #12
                        От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                        Погледнах я, но не видях нещо обезпокоително.
                        mitaka333, ако смятате да се видим, аз съм за. Предварително ми пишете кога смятате да се събирате и къде.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                          Така,колегата lud ribar е прав за конете на Киата. Тя е 95 коня, но в големия ми талон пише 95кВ, което по 1,36 (ако не се лъжа) е 129 коня. Мисля да се пробвам в КАТ-гр.Варна за нов талон защото за кола над 14г. е по 1,65 на киловат т.е.:
                          "Чл.40. (1) За леките автомобили размерът на данъка се определя съобразно мощността на двигателя, коригиран с коефициент в зависимост от годината на производство, както следва:
                          1. до 37 kW включително – 1 лв. за 1 kW;
                          2. над 37 kW до 55 kW включително –1 лв. за 1 kW;
                          3. над 55 kW до 74 kW включително – 1.35 лв. за 1 kW;
                          4. над 74 kW до 110 kW включително – 1.65 лв. за 1 kW;
                          5. над 110 kW – 1.85 лв. за 1 kW;

                          В зависимост от годината на производство данъкът се умножава с коефициентите, определени с чл.55, ал.1 от Закона за местните данъци и такси."
                          Това означава, че ще платя повече като данък.

                          Ето и въпроса ми към Вас: "Заслужава ли си и дали ще стане нещо ако се захвана да управям нещата с КАТ?". Интересувам се какво бихте ме посъветвали.
                          Предварително благодаря.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                            Може и да бъркам ама Киата е точно 128кс. Тя е бензинова, нали? До колкото си спомням от разговорите с колегата. 95кс са дизеловите мотори.
                            -------Honda CR-V 128к.с.--------
                            "Нищо не е толкова лошо, колкото изглежда !"

                            Коментар


                            • #15
                              От: Дойде и моя час да се похваля с новата си придобивка,Киата на SIMOCOREX от форума

                              Моята по талон е 61КВ. Или 83 коня. 2000г. 2000см3. ТДИ.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X