Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И аз си купих Кия Спортидж.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И аз си купих Кия Спортидж.

    Ако предницата ти пред разпадане наистина минусовите джанти ще ускорят разпадането,но това едва ли ще стане ако си със здрава или отремонтирана предница.Поне няма да се случи след 10 000км пробег.Чети,преценявай,рискувай и така на татък...
    Киа Спортидж-2.0-16V-128к.с

    Коментар


    • От: И аз си купих Кия Спортидж.

      Здравейте колеги!
      От няколко дни и аз сам собственик на Киа Спортидж .... и не закъсняха и първите проблеми

      1. предно дясно стъкло не трепва ..... тествах мотора с кабел директно към акумулатора и установих че работи перфектно .... и сега започва голямата загадка за медицината
      2. централното заключване прави мизерии .... като заключиш с ключа заключва всички врати ... като отключиш, отключва само шофьорската и след няколко минути започва постоянно да повдига палците на всички врати (чува се как се опитва да отвори вече отворените врати) .... и така докато не натисна палчето на моята врата за да ми лази по нервната система с това щракане !
      LZ1ICD
      Иван - 08девет683едно883
      VW GOLF4 1.8 4motion.

      Коментар


      • От: И аз си купих Кия Спортидж.

        По въпроса в стъклото, провери си копчето, може да не е на ред, или просто да не пр прави хубав контакт...
        За вратите, наи вероятно някои от автоматине не може да отвори на пълно. Реално всички се контролират от тоИ на шофьораката врата, като им подаде сигнал, отключено, всички отключват, но може някои да не можв да отключи до край

        Коментар


        • От: И аз си купих Кия Спортидж.

          Стана вече седмица откак взех Киа Спортидж .2.0 дизелак. 2008 ма ,на около 73000 км . За съжаление не можах да попадна на читаво ,,Санта Фе" ,но пък и тази колица си има няколко (+) ,като например ,че е закупена и поддържана от Киа БГ,реални километри и перфектно състояние .

          Заредих догоре с нафта ( 125 лв) - опънах я до Варна ( на магистралата 120-140 км) и след 534 км ,допълних нафта в мноого популярна бензиностанция.......разхода ми излезе 9.87 лтр на 100 ( 145 лв) ...според компютъра--8.0 лтр....... /занулен естествено предварително. Според флоуметъра съм налял 52,47 лтр, а влязох на колоната с поне 10 лтр минимум или 230-40 км до зарядка.

          Както и да е . ще понамаля малко тежестта на педала .
          Иначе децата и се радват.
          Жената също.
          Аз си признах ,че ми се щеше Санта Фе след 2007ма или пък Соренто след 2007ма ,но и с този вариант почвам да свиквам.
          Сега и уча дисплея. не мога да резетирам предишните настройки на мулти медия плейъра. Страх ме е да натисна вдлъбнатината на панела където би трябвало да е ,,резет"а.
          Преполагам плейъра е стандартен за КИА. ,,екстрите" му са доста..ТВ ,навигация.ДВД,МП4 ,кард рийдър.... радио .

          Да си кажа и още.
          Ходих на гости на тъста и Тъщата до румънската граница.. . От там трябваше да мина през Каварна . Минах напряко през некви села. На места пътя беше ужасен. Това не е за хвалене разбира се по отношение на състоянието на тази част на мрежата,но не чух ни едно проскръцване на пластмасите в купето.
          круиз контрола работи ....

          Това е !

          Коментар


          • От: И аз си купих Кия Спортидж.

            Можеш ли да кажеш , че ми е интересно още ли си с обикновената газова , колко километра на газ мина , как е разхода и дали имаш проблеми с газта?

            Коментар


            • От: И аз си купих Кия Спортидж.

              Да още съм с обикновенната газова уредба, тази която е на снимките. Изминах 30000км. без никакви проблеми. Пали само на газ дори и зимата при -20 градуса. Разхода е 11л. извънградско и 17л. градско. Случва се да гръмне понякога, а по уредбата както е сложена нищо не съм пипал.
              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

              Коментар


              • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                Май беше писал напред , че сам си си я монтирал във връзка с това имам чувството и такива наблюдения , когато обикновената газова е добре настроена или си припасне добре не зная и аз как да се изразя по нищо не отстъпва на ГИ . Ти за тия 30000 км вече си избил колата

                Коментар


                • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                  Преди месец на Кията й се разчукаха клапаните. Пали, лампата на маслото гасне веднага, но клапаните си чукат при всякакви обороти. Смених маслото и филтъра и пак си чукат. Минах така 150км. но ще я спирам да не стане по лошо.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                    С какво масло и какъв вискозитет я караш,Драго?

                    Коментар


                    • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                      Проверих налягането на маслото с механичен манометър и показа 6 атмосфери при студен двигател. Свалих капака на клапаните и горе не е качвала масло.
                      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                      Коментар


                      • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                        Проверих налягането на маслото с механичен манометър и показа 6 атмосфери при студен двигател. Свалих капака на клапаните и горе не е качвала масло.
                        А с какво масло е карана?
                        Да не е Приста?

                        Коментар


                        • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                          Не е с Приста. Двигателя е чист всичко свети, надуваме с въздух 10 ат. през датчика на маслото и горе на главата не стига въздух. Ще се наложи да се сваля главата.
                          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                          Коментар


                          • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                            Драго,Да си сменял наскоро гарнитура на глава?
                            0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                            Коментар


                            • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                              Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
                              Драго,Да си сменял наскоро гарнитура на глава?
                              Не Соти, не съм пипал до сега нищо по мотора. Свалихме главата и дупката на блока за маслото се беше запушила, може би от гарнитурата. Продухах с въздух и вече всичко е наред. КиКо сега работи перфектно без никакви шумове.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: И аз си купих Кия Спортидж.

                                Кико спи зимен сън!Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170121_084547.jpg
Прегледи:3
Размер:122.3 КБ
ID:5740790
                                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X