Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E46, какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: E46, какво?

    На въпроса на колегата:с най-големия мотор,който намериш за парите си,защото е с на-голям ресурс.
    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
    Враца

    Коментар


    • От: E46, какво?

      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
      На въпроса на колегата:с най-големия мотор,който намериш за парите си,защото е с на-голям ресурс.
      Викаш да взема 540i..., а че от Троян до София и обратно ще преполови месечния бюджет...Темата е сбъркана и смешна изначало ...
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: E46, какво?

        Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
        Викаш да взема 540i...
        Е46 не е ли 3-та серия?

        Коментар


        • От: E46, какво?

          Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
          Е46 не е ли 3-та серия?
          Ма верно ли питаш
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • От: E46, какво?

            Ааа не аз, темата е за Е46 а някакви яки петици се предлагат!

            Коментар


            • От: E46, какво?

              Първоначално публикуван от bocho64 Преглед на мнение
              Ааа не аз, темата е за Е46 а някакви яки петици се предлагат!
              Е46 M3 CSL..ма не знам как ги котират в БГ мобиле (ако има такова животно там)
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • От: E46, какво?

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Викаш да взема 540i..., а че от Троян до София и обратно ще преполови месечния бюджет...Темата е сбъркана и смешна изначало ...
                Не,човеко,е46 е трета серия,затова му казвам да взема най-големия мотор,който може да си позволи финансово,а това изключва мисля М-ката,която Милен му предлага и остават 3литровите дизел и бензин също и 328i,които са неубиваеми,а на газ тези бензиновите горят в пари,колкото дизелово голфче.Какво повече да говорим.Колегата пита за Е46 и аз му давам най прагматичния вариант,няма друго.
                Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                Враца

                Коментар


                • От: E46, какво?

                  Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                  Не,човеко,е46 е трета серия,затова му казвам да взема най-големия мотор,който може да си позволи финансово,а това изключва мисля М-ката,която Милен му предлага и остават 3литровите дизел и бензин също и 328i,които са неубиваеми,а на газ тези бензиновите горят в пари,колкото дизелово голфче.Какво повече да говорим.Колегата пита за Е46 и аз му давам най прагматичния вариант,няма друго.
                  Да ама
                  Първоначално публикуван от Райковски Преглед на мнение
                  Предстои ми закупуване на автомобил и съм се насочил към BMW E46 facelift 2002-2004. Обаче се затруднявам с избора на мотор. Хем искам 2.0 бензин (газ никога), защото е здрав мотор и що годе върви, но пък е шестак и гори. От друга страна, 2.0 дизел също не е тромав, но пък чувам, че не е най-читав. Говоря за фейслифтовия мотор 150к.с. Заглеждам се и по 330 xd- друго си е 4х4, друго си е 3000 кубика, но пък цените там са други, поддръжката също. Друг въпрос- ръчка или автомат? Ще съм благодарен, ако колеги с такива автомобили споделят мнение. Интересува ме и разход, поддръжка и т.н.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • От: E46, какво?

                    Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                    Да ама
                    E това не го бях отразил.Тогава да се оправя с тия асматици Райковски,щом е толкова категоричен за газта.
                    Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                    Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                    Враца

                    Коментар


                    • От: E46, какво?

                      Първоначално публикуван от genadi.tsvetkov Преглед на мнение
                      E това не го бях отразил.Тогава да се оправя с тия асматици Райковски,щом е толкова категоричен за газта.
                      Категоричен, категоричен, колко да е категоричен ?!
                      Като си купи колата му давам м/у 6 месеца и година.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: E46, какво?

                        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                        Категоричен, категоричен, колко да е категоричен ?!
                        Като си купи колата му давам м/у 6 месеца и година.
                        Много си в грешка, ама много. Лошо е, че мислиш, че всеки който иска да си вземе БМВ с малък мотор е комплексар, който иска да се фука пред кафетата. Ако исках да се фукам пред кафетата, щях да взимам е60-ката на сестра ми, но не го правя, а си карам пасата, защото не съм материалист. Искам е46, защото съм карал не един път и ми е харесало. На вас не ви харесват дизели, не ви харесват бмв-та. Добре, но споделете го като мнение, не като заяждане. Реших да е с по-малкия мотор, защото искам да си го поддържам сам, а не мама и тати. И все пак, ако го закъсам, ще ми помогнат, така че си спестете коментарите от рода на ''Като си купи колата му давам м/у 6 месеца и година.'' Искам бмв, защото на сестра ми мъжа взима всички части за марката с огромни намаления. Той ще ми обслужва колата и ще ми излиза доста по-евтино. Не искам бмв, за да се правя на важен и да впечатлявам момичетата. И не искам газ, имам си ред причини, но не мисля да ги обяснявам, защото не е за това темата, а и прекалено навътре взехте да приемате нещата. Темата беше за е46, а не за тойотки, за джипове, за кабриота, за това дали колата да е бензин или дизел, колко било по-хубаво с газ и т.н. Тия коментари съм ги чел и преди. Това че са некомфортни отзад не ме касае особено. Както някой колега беше написал, на когото не му е удобно, да се вози с рейса. Като стигна до там, че да возя семейство, ще си купя 7-ца.
                        Благодаря на всички, които са споделили обективно или субективно мнение. А до тия със заядливия тон- не се хабете, няма смисъл. Или поне си намерете друга тема.
                        ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                        0878 23 58 34- Радо

                        Коментар


                        • От: E46, какво?

                          Е младежа ви сложи на място! Браво Радо!

                          BMW е марка за хора, които обичат да се наслаждават на автомобилите. И могат да ги оценят. Разбира се покрай тях се навъртат и колплексарите и тия дето смятат всяка стотинка. За комплексарите - поздрави. За стотинкаджиите - БМВ не е за вас.

                          Радо пожелавам ти скоро да имаш исканото БМВ. Моя съвет - купувай типичния представител за класа автомобил. На това БМВ незнам кой мотор е , но вероятно е 2.0 дизела с автомат. Трилитровия мотор подходжа на Петицата.

                          Ако ще караш повечко градско - твърдо вземи бензина.
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: E46, какво?

                            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                            Е младежа ви сложи на място! Браво Радо!

                            BMW е марка за хора, които обичат да се наслаждават на автомобилите. И могат да ги оценят. Разбира се покрай тях се навъртат и колплексарите и тия дето смятат всяка стотинка. За комплексарите - поздрави. За стотинкаджиите - БМВ не е за вас.

                            Радо пожелавам ти скоро да имаш исканото БМВ. Моя съвет - купувай типичния представител за класа автомобил. На това БМВ незнам кой мотор е , но вероятно е 2.0 дизела с автомат. Трилитровия мотор подходжа на Петицата.

                            Ако ще караш повечко градско - твърдо вземи бензина.
                            Благодаря!
                            Типичният мотор на е46 си е 2.0 дизел. Повече ще го карам извънградско Троян-София. Не знам дали ще е автомат, но се замислям дали да не е комби.
                            ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                            0878 23 58 34- Радо

                            Коментар


                            • От: E46, какво?

                              Като почти във всяка тема, и тук има всякакви коментари, но не мисля че това трябва да е изненада точно за теб.

                              Във връзка с въпроса ти от заглавието, за точен и аргументиран отговор звънни на М20, имаш му номера.

                              Интересно ми е, и ще следя развитието на темата.
                              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                              Коментар


                              • От: E46, какво?

                                За двулитровия мотор бензин, имам приятел който си го купи чисто нов и го кара до ден днешен .Като стана на 120 000 км почна да гори много масло ,ама много от порядъка на 10л за 5хил км ,казва че никога не го прегрявал .Ходи в доста сервизи никой не може да му даде диагноза ,никой не ще да го отваря никой не се хваща ,не знам защо ,имало някакъв специален комплект за разцепване на мотора и струвал към 600 лв .Стигна до там ,че реши той да си купи комплекта и после да го подари на сервиз и пак нямаше желаещи.Какво толкова ги плаши не знам,и почнал да чете по форуми и се стигна до заключение че им свършвали сегментите 100хл км и то не на всички но на отделни екземпляри .Това от мен ,и като си решил да си взимаш БМосквич влез им из форумите дори и руските има много информация ,все пак тук е форум за............ не за........... и затова получаваш и такива мнения . Знаеш ,че легендите се носят от уста на уста а те гласят, че 3литра дизел бил здрав мотор ,колко здрав само собствениците си знаят .
                                Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X