Обява

Свий
Няма добавени обяви.

E46, какво?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: E46, какво?

    Колегата попита "Е46, какво?", а не защо, кога, колко, а защо не ..... и т.н.

    Коментар


    • #92
      От: E46, какво?

      Първоначално публикуван от tsb_bg Преглед на мнение
      Колегата попита "Е46, какво?", а не защо, кога, колко, а защо не ..... и т.н.
      Каквото му хареса, за парите които има, ма щом пита, значи не знае какво иска, щото има много различни, и всичките правилни, отговори на въпроса.

      Който си взима 330Х (кеф ти дизел, кеф ти бензин) и/или комби, го прави щото го кефи,
      а купета и разни 16-ки и 18-ки се взимат заради другите, за да "изглеждаш".

      Като чуя " Никога неа да слОжим газ", знам че е казано от някой, или дето не е имал автомобил, или дето не му трябва.
      Не познавам някой дето не иска поне преместването да му е евтино, каквото и да ми говори, щото виждам какво прави.

      Този който не слиза от кола, и не го интересува разхода, обикновено е + 1 джип V8 за втора кола с охрана. Всичко друго са глупости.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #93
        От: E46, какво?

        Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
        ... Този който не слиза от кола, и не го интересува разхода, обикновено е + 1 джип V8 за втора кола с охрана. Всичко друго са глупости...
        Както вече казах, аз имам/поддържам 4 автомобила на бензин и нямам охрана нито с джип нито без.
        Разхода ме интересува точно толкова, колкото и повечето от колегите тук и поради тази причина си правя сметка кое ми е по възможностите (джоба).
        Не съм и не бих си сложил газ/ги на никоя от тях или по колите които съм имал по ред причини, което не ми пречи да уважавам решението на тези, които са го направили и да не коментирам решението им. Не харесвам и някои от марките/моделите които се коментират тук, но не коментирам причините по които накой ги е купил, кара си ги и е доволен ...

        Въпроса ми беше с какво всичко това помага на колегата по темата "Е46, какво?"

        Коментар


        • #94
          От: E46, какво?

          С нищо не помага ама си е друго като всеки се изходи меродавно и от позицията на последна инстанция, кое било курник кое било гроб и накрая земи си тойота да си отживееш. И анализи се редат кой заради кого си купувал еди каква си кола, абе мани бегай.
          Subaru Legacy 2.5
          Suzuki GS500 E

          Коментар


          • #95
            От: E46, какво?

            "Е46, какво?" - Ми, никакво. Към последните двама колеги - не така с бутонките напред. И аз мога да опиша мокрите си сънища в тази тема, но не виждам смисъл.
            Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
            Из "Златния телец"

            Коментар


            • #96
              От: E46, какво?

              Първоначално публикуван от tsb_bg Преглед на мнение
              Както вече казах, аз имам/поддържам 4 автомобила на бензин и нямам охрана нито с джип нито без.
              Разхода ме интересува точно толкова, колкото и повечето от колегите тук и поради тази причина си правя сметка кое ми е по възможностите (джоба).
              Не съм и не бих си сложил газ/ги на никоя от тях или по колите които съм имал по ред причини, което не ми пречи да уважавам решението на тези, които са го направили и да не коментирам решението им. Не харесвам и някои от марките/моделите които се коментират тук, но не коментирам причините по които накой ги е купил, кара си ги и е доволен ...

              Въпроса ми беше с какво всичко това помага на колегата по темата "Е46, какво?"
              Колега, имам предвид ежедневна експлоатация, а не "имане".
              На имането текущият разход, евентуално, му е данъка, гражданската и ГТП-то.
              Един човек повече от един автомобил не може да управлява, или поне аз.

              Ако имаш един автомобил за 5 до10, със сигурност разхода не ти е безразличен, особено ако ежедневно минаваш 60-70, или повече, километра.

              Ако имаш 20-30€ за автомобил, и искаш голям джип, тогава трябва да си готов за всякакъв разход.

              Познавам лично всякакви хора, и най-имащите най-си правят сметката,
              и твърдо стоя зад предният си пост.

              А на въпроса ти: С нищо, но дано си направи изводи от общите приказки.
              Сигурен, че ще вземе най-добре изглеждащото за парите които има, без значение с какъв мотор е.
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #97
                От: E46, какво?

                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение

                Като чуя " Никога неа да слОжим газ", знам че е казано от някой, или дето не е имал автомобил, или дето не му трябва.
                Не познавам някой дето не иска поне преместването да му е евтино, каквото и да ми говори, щото виждам какво прави.

                Този който не слиза от кола, и не го интересува разхода, обикновено е + 1 джип V8 за втора кола с охрана. Всичко друго са глупости.
                Ама хич не мога да се съглася! Познаваш поне един, дето да не иска газ в МПС поради вътрешно убеждение.
                Не е да не карам всеки ден, а охрана нямам.

                Коментар


                • #98
                  От: E46, какво?

                  Пенчо, и аз карам всеки ден, но минавам 2000-3000 километра с малката кола за годината. Ми много ясно, че няма да има газ.
                  Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                  Из "Златния телец"

                  Коментар


                  • #99
                    От: E46, какво?

                    Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                    Пенчо, и аз карам всеки ден, но минавам 2000-3000 километра с малката кола за годината. Ми много ясно, че няма да има газ.

                    Тъй де. Ние с трите курника под 25 000 на година не падаме.

                    Коментар


                    • От: E46, какво?

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      Ама хич не мога да се съглася! Познаваш поне един, дето да не иска газ в МПС поради вътрешно убеждение.
                      Не е да не карам всеки ден, а охрана нямам.
                      Еее, стига де ! Колко километра минаваш средно с кабриото на месец ?!
                      Имаш и още две печки, та дори не ти е основен автомОбил, да не говорим ако е единствен и се кара по 2-3000км./месец.

                      И пак ще повторя, който има един автомобил на стойност 5-6000лв. и минава поне по 2000км./ месец, ама хич не му е се едно дали ще дава по 4-500 или 200лв. за гориво.
                      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                      Коментар


                      • От: E46, какво?

                        Моя ГИ го избих вече. Колата я купих края на април и съм и направил 9000км..
                        На другата кола дето гори 6,5 до 8(в София на климатик) л./100км. газ градско пак за около 10 000км. се изби. Тези дни трябва да я пусна нея в продажба, че колите станаха много и няма кой да я кара.
                        Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                        Телефон - в профила!

                        Коментар


                        • От: E46, какво?

                          Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                          Еее, стига де ! Колко километра минаваш средно с кабриото на месец ?!
                          Имаш и още две печки, та дори не ти е основен автомОбил, да не говорим ако е единствен и се кара по 2-3000км./месец.
                          Май си забравил, че сме трима карачи в къщи!!

                          п.с. То кабриото има и гюрук! Та се не спира и сега.

                          Коментар


                          • От: E46, какво?

                            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                            Май си забравил, че сме трима карачи в къщи!!

                            п.с. То кабриото има и гюрук! Та се не спира и сега.
                            Е, сигурен съм, че освен гюрук има и парно с климатик.

                            И за да стане ясно на широката публика, става въпрос за Спортидж кабрио, който е бензин, и не, не съм, ама единия ползва и колело в града.

                            Айде тогава кажи, ти колко мимаваш с бензиновото кабрио на месец ?
                            Не общи сметки, а конкретно.
                            ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                            Коментар


                            • От: E46, какво?

                              Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                              Е, сигурен съм, че освен гюрук има и парно с климатик.

                              И за да стане ясно на широката публика, става въпрос за Спортидж кабрио, който е бензин, и не, не съм, ама единия ползва и колело в града.

                              Айде тогава кажи, ти колко мимаваш с бензиновото кабрио на месец ?
                              Не общи сметки, а конкретно.
                              Лично аз нищо не минавам с кабриото.

                              Но по сметките дето го плащам за смяна на масла и консумативи за трите кошника, средния километраж е горепосочения.

                              И пак да кажа - нямам НИКАКВО желание за газофикация или някаква друга модификация.

                              Коментар


                              • От: E46, какво?

                                Първоначално публикуван от Джоу (x3mrjoe) Преглед на мнение
                                И пак ще повторя, който има един автомобил на стойност 5-6000лв. и минава поне по 2000км./ месец, ама хич не му е се едно дали ще дава по 4-500 или 200лв. за гориво.
                                +1
                                От 30 октомври досега 3600 км съм навъртял на моята. Хич не ми е все едно колко ми харчи.
                                Your conscience is all you can take to your grave.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X