Обява

Свий
Няма добавени обяви.

A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

    Първоначално публикуван от druncho Преглед на мнение
    Как да го направим това?
    Питай чичко Гугъл ...
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #17
      До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

      моля за адрес и порт на работещо прокси

      Коментар


      • #18
        До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

        Аз им пратих есемесче и ми дадоха код. Свалих го. Записах на ЦД. Инсталирах и сега за да го кракна трябва пусна кейгена. Да ама не. Антивирусната вие на умряло и не се стартира. Ако някой даде activation code...... може и да потръгнат нещата
        0888932647

        Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

        Коментар


        • #19
          До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

          кейгена програмы все носят вирусный знак "троян"... можете ставить не переживая, это не вирус, просто проги его так васпринимают...
          ... и это пройдет.....
          Chevrolet Express G1500 2000 г. Ford Explorer 1994 г. Opel Kadett 1979 г. Voschod-2 1971 г. UNIMOG 1963 г.

          Коментар


          • #20
            До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

            Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
            Аз им пратих есемесче и ми дадоха код. Свалих го. Записах на ЦД. Инсталирах и сега за да го кракна трябва пусна кейгена. Да ама не. Антивирусната вие на умряло и не се стартира. Ако някой даде activation code...... може и да потръгнат нещата
            Изключи вирусната, инсталирай и после пак я пусни, и си на 6.

            Коментар


            • #21
              До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

              И на мен първо това ми мина през акъла /е първо реших че може и вирус да е/.

              На изключен НОД 32 излиза е това.


              ! Не може да се изпълни "C:\DOCUME~1\k\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.579\AdKey.exe"


              С други думи кей гена не бачка нещо.

              Ако някой го е пуснал - да даде готов ключ а?
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар


              • #22
                До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                Първоначално публикуван от GEORGINESHEV Преглед на мнение
                И на мен първо това ми мина през акъла /е първо реших че може и вирус да е/.

                На изключен НОД 32 излиза е това.


                ! Не може да се изпълни "C:\DOCUME~1\k\LOCALS~1\Temp\Rar$EX00.579\AdKey.exe"


                С други думи кей гена не бачка нещо.

                Ако някой го е пуснал - да даде готов ключ а?
                Общо взето не ми се вярва да стане нещо. Същите неща стават и като съм я свалял от замундата. Файловете значи са същите.

                Коментар


                • #23
                  До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                  В смисъл , че няма да проработи ли?
                  0888932647

                  Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                  Коментар


                  • #24
                    До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                    Да.
                    Силно се надявам да не съм прав.

                    Коментар


                    • #25
                      До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                      Много ми интересно ако влезеш в руски форум, кой ще ти говори на БЪЛГАРСКИ.
                      Не го приемайте като заяждане, но е така.Само в булгаристан сме такива д...давци
                      Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                      Това е положението.

                      Коментар


                      • #26
                        До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                        Първоначално публикуван от karlosjackal Преглед на мнение
                        Много ми интересно ако влезеш в руски форум, кой ще ти говори на БЪЛГАРСКИ.
                        Не го приемайте като заяждане, но е така.Само в булгаристан сме такива д...давци
                        Някой влиза тук, подава много ценна информация, и се появява някой псевдопатриот, който уж милее много за родния език

                        Прочети правила на ТОЗИ форум. Тук е позволено да се използва руския език. Също ако не знаеш е и обратното, като пример УАЗбука....
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #27
                          До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                          Аа аз си мислех, че като се гледа стриктно да се пише на кирилица се има предвид на правилен български. А то на всички езици, които ползват кирилица можело да се пише.

                          Коментар


                          • #28
                            До: A.u.t.o.D.a.t.a 3.18 (906 Mb)

                            Мисля , че това какъв език ще се ползва не е важно , стига да е граматически правилен. Аз съжалявам , че не знам и японски например.

                            Важното за мен в случая беше да проверим дали имаме работеща версия на аутодата. За много хора това си е необходим софтуер. Да ама не работи. Поне при мен засега.
                            0888932647

                            Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X