Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

    Здравейте искам да попитам дали може да се замени 2,5тди с някакъв друг двигател от друг джип или лек автомобил. Някой правил ли го е? Какъв двигател може да се пасне бензин или дизел? Проблема е че вече втори път загрява и май за втори път прецака главата! Благодаря предварително!

  • #2
    От: С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

    Здравей!

    Лично аз не знам някой, който да е слагам двигател от друг автомобил. Едва ли е невъзможно, но играчката ще бъде доста по-голяма.

    Относно загряването. Пробвахте ли да направите цялостна профилактика на охладителната система? Като се започне от смяна на водна помпа, термостат, капачка на радиатора, като се мине през прочистване на радиатора и се стигне до смяната на антифриза? Прочистването на радиатора е желателно да бъде направено механично. От разни химии не виждам голям смисъл.

    Поздрави!

    Коментар


    • #3
      От: С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

      Водната помпа е Нова, радиатора е чист на 100%,охладителната течност също, нова капачка само термостат не съм сменял защото до онзи ден всичко си беше нормално! Чакам един човек за да му направи машинна промивка на системата. Честно казано съм разочарован от дизела на мицубиши.

      Коментар


      • #4
        От: С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

        Не съм сигурен на 100% но 2.9 от теракан би трябвало да стане. Ползват същото шаси и скоростна кутия.Оттам нататък обаче е мистерия за мен.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #5
          От: С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

          2.8 TDI от Mitsubishi Pajero би трябвало да стане,но сигурно ще иска тук там да се пипне.Поне е по надежден мотора от 2.5
          Mitsubishi Padjero II 2.8 TDI

          Коментар


          • #6
            От: С какъв двигател може да се замени 2,5тди освен от мицубиши

            2,8 не става.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X