Обява

Свий
Няма добавени обяви.

SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

    Ето какво представлява
    Прикачени файлове
    Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
    тел. 0898327627
    Радослав

  • #2
    От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

    2.3 е дизел Мерцедес,тоя каква кубатура има?
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

      Няма нищо общо с мерцдес двигателите защото е с долен вал и повдигателни прътове мисля че е 2,5 дизел.Като се рових из гугала ми излиза някакво Пежо двигател много дърт.Това животно е 1991г.
      Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
      тел. 0898327627
      Радослав

      Коментар


      • #4
        От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image053.jpg
Прегледи:1
Размер:173.7 КБ
ID:5205126

        Айде да ти ударя една рька в тьрсенето.На това ли прилича?

        Имат и някакьв Нисан мотор 2.2,,о темата ми е пьлна Михиндра.Знам,че някои ползваха Мерцедес мотор,но до там,по красота обаче ако можеш да го познаеш с ровене ще го намерим кой е.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

          На Пежо 504 и 505 се слагат атмосферни дизели 2,3 (XD2) и 2,5 (XD3). XD3 се слага на бусовете J5, J9, на някаква Махиндра, Форд Скорпио... XD2 пък е във Форд Сиера. И двата са с долен разпределителен вал
          Nissan Terrano 2,7 TDI

          Коментар


          • #6
            От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

            Моят ползва мерцедесов мотор ОМ601 по лиценз. Корандото ми е 1999 септември произведено. Този от снимката има отпред решетка като на Вранглер. Да не е с американски двигател някакъв???

            Коментар


            • #7
              От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

              Нисан 2.2,Пежо 2.5 и Мерцедес 2.3 са слагани или поне това намирам за модела и годината.Не е американски мотор,те 2.5 дизел много нямат.Тоя горе на снимката е Пежото който е слаган и в Михиндра и в Корандо К9 от годината и модела на нашия човек.
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #8
                От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                Нисан 2.2,Пежо 2.5 и Мерцедес 2.3 са слагани или поне това намирам за модела и годината.Не е американски мотор,те 2.5 дизел много нямат.Тоя горе на снимката е Пежото който е слаган и в Михиндра и в Корандо К9 от годината и модела на нашия човек.
                Мотора,който си показал на снимката е бензинов.Дизела на този модел Корандо е 2,2Д.Атмосферене и е "взет" от Азия Рокста,които са го "взели" от КИА,които пък са го "взели" от Мазда...
                0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                Коментар


                • #9
                  От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

                  Ми като няма кой да гледа кабелите,а и копирам без много да чета статиите...........А иначе поне като модел ми вади тия 3 двигателя които сьм писал горе.Мога да запаля и другия комп да видя там какво вади ако е сигурно,че мотора е 2.5
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #10
                    От: SSANGYONG KORANDO модел К9 дизел някой знае ли от какво е двигатела??

                    Колега снимай поне матора за да знаем за какво иде дума.А на Рокстата е от Мазда 2.2 -потвърждавам.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X