Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с части за грейт уол ховър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с части за грейт уол ховър

    Здравейте колеги това е първия ми пост в този форум а по ирония на съдбата е по проблем !
    Имам грейт уол ховър 2.4л 4g64 двигател на митсубиши та скъсах полуоска при една лека катастрофа точно до лагера и не мога да си намеря резервна, след много ровене по форумите на братушките видях, че спирачния диск който също е счупен е същия като на исузо трупер не се сещам за модела ако е важно ще го намеря !
    Та от един магазин единствения в бг в който намерих оригинал ми казаха една голяма сума и незнайна дата за доставка ... оправданието е, че се чака да се напълни контейнер за българия
    В китай например е $30 а диска е $18 само че DHL искат 400 евро за доставка, а кораб не иска да я товари защото е мн малка

    Та колеги имате ли някаква идея може ли да има идентична от друг джип или има ли къде да ми я направят както трябва?

  • #2
    До: Проблем с части за грейт уол ховър

    За да разбереш дали стават от други джипки, трябва да имаш номера на необходимите части в АутоДата... Примерно. Ако са идентични с някои други - можеш да търсиш и втора употреба. Ако са уникални - само нови от Китай....... В този случай - примерно Явор Вромос, може и да ти свърши работа.....
    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с части за грейт уол ховър

      Звънни да видим този диск 0898780604
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с части за грейт уол ховър

        Първоначално публикуван от ivo_asenov_sv Преглед на мнение
        ... контейнер за българия
        В китай например...
        Имената на държавите, особено България, се пишат с главни букви!
        Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
        Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X