Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Може ли да си направиш сам автомобила?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Може ли да си направиш сам автомобила?

    Първоначално публикуван от Scrapheap
    Добре - аз карах и Уаз и Нива. Сега карам 25 годишно исузу, което е най-помиярската японска джипка на много километри. Уазът беше 10-годишенна 80 000км, Нивата чисто нова. Защо на исузуто мога да разчитам, че като тръгна някъде ще стигна с чисти ръце а на Уазката и нивата почти постоянно имаше по някакъв проблем??? Особено обидно беше с нивата защото беше чисто нова а не си спомням да съм имал по-проблемна кола от нея.
    Моето скромно мнение е, че при реасамблиране на Уаза при наличие на подходящи части и съответните подобрения той е прекрасна джипка. Конструиран добре и изпълнен отвратително.. Но при това положение е по-добре да го доставят в сандъци и да се продава като homebuilded. За разлика от нивата той поне е правилен като концепция, че дори и е по-симпатичен визуално.))
    Това, че тече е сравнително лесно отстраним проблем.
    Спирачките му в оригиналния си вид са му повече от достатъчни, стига да работят... Аз не споделям схващането на Стефан, че автомобилът трябва да е средство за изтезание и веднага му изхвърлих оригиналните "седалки"))
    Не може((( Преди няколко години изписахме кофи мастило, завода не ще да ни дава машинокомплекти. Пък и по тамошния и по тукашния закон нямаш право да си сглобиш кола от резервни части. Иначе за чужбина ги изнасят с параходи, за нас - не можело.

  • #2
    А трябва - За мен това наистина е добра машинария, при правилна сглобка на трезва глава.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      Ми то моята аз си я направих - извадих я от скрапа))
      А за фаровете - няма лошо. Понякога спасяват живот. Пък и нали нямаш електромер в колата
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X