Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за белгийски масла UNIL

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнения за белгийски масла UNIL

    Здравейте ! Имате ли мнение за белгийските масла с марка Unil? Предварително благодаря !

  • #2
    Здравейте, с 5/30 лонглайф пълна синтетика карам бензинов автомобил Ползвам гоот 2017 насам. Не се гори и не помътнява.
    Черно, мирише и разваля характера!

    Коментар


    • #3
      Тук май се пише за екзотични масла, та и аз да попитам. Купих си колата, а в нея имаше за доливане Q8 ili 8Q масло 5/40, пълна синтетика, не скъпо и от тогава - вече 10 години,си карам колата с него,сменям го, естествено ;-) и не гори масло. Някакви коментари ?
      ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

      Коментар


      • #4
        На работа ползваме такова Q8 за машините (хидравлично, за смазване на движещите елементи, борьол). Проблеми никакви, даже ми изглежда по-добро от други марки които сме ползвали. Бях търсил инфо веднъж в нета - нещо по спомен Кувейт ми се върти в главата, голяма компания са.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
          На работа ползваме такова Q8 за машините (хидравлично, за смазване на движещите елементи, борьол). Проблеми никакви, даже ми изглежда по-добро от други марки които сме ползвали. Бях търсил инфо веднъж в нета - нещо по спомен Кувейт ми се върти в главата, голяма компания са.
          Точно толкова инфо имам и аз от нета, но ми се щеше да чуя и реално ползващи го в колите си. Аз съм доволен.
          ILLEGITIMI NON CARBORUNDUM

          Коментар


          • #6
            Карам всичките си коли с масло UNIL още от 90те години и нямам никакви забележки. За всеки вид двигател има поне един или два вида масло което могат да ти препоръчат в магазина /спрямо условията на експлоатация/.

            Коментар


            • #7
              Благодаря !

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X