Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размисли какво значи "SUV" (и какво 'джип')...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Стефане,ДА,прав си.....но пропускаш едно нещо.Няма нормален човек който да отиде да плува с Touareg,както и няма как да отречеш че Подготвен Touareg участва в реномирани сътезани.Но на софт разходка ще отида и ще се върна и пак ще отида и пак ше се върна.....ето че пак идваме до парите....никой не парадира с тях,нито ги хвърля по храсти и локви.А Touarega принципно е торба с фъшкии....как можа да го дадеш за пример.......казахме ,че махаме колите 4х4 от темата
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • Първоначално публикуван от Стефан
      Хубаво де. В базовият модел Туарег има 28 компютъра вързани с интранет. Във всяка от седалките има по 12 електромоторчета май, не съм сигурен.
      Дайде да видим колко още пари трябват, за да може това изобщо да остане да съществува след като цопне в дерето. Или го забуха някоя буря с гръмотевици насред полето.
      Спрете с налудничавото първо условие - парите. Или новостта. Това издава грубо невежество. Принципите на проектиране и осигуряване на надеждност не са непременно купища пари. Там трябва първо мозък. И класиката никой не я е отменял.
      Не знам дали в американските скафандри има автомат за кока кола. Сигурно няма, щото няма как да пускат монетите. Ама струва 18 милиона долара единия и не става за нищо, ама наистина за нищо. Орлана може наистина всичко, и даже космонавта да се облече сам и да се омете от кораба за 20 минути. Пък струва милион и половина.
      Стефане,това което имаш в предвид,ако те разбирам правилно,се нарича СТАНДАРТ.И идеята му е да се повишава Представям си след 150г,в една далечна галактика,в един друг нет имало един форум за OFFROAD,където се обсъждала тема с колко колела да бъде транспортьора-с 17 или 117...и с по колко компютъра на колело...щото старите били с 9,а новите...
      това че Тоарега е с n на брой компютъра е с някаква цел(за по-добро,по-качествено и т.н.),А дали тази техника ще издържи в гората или в реката и блатата е проблем на производителите.Ако им е необходимо ще я направят противоводна,ударна,ако трябва и идиотоустийчива,само и само да се продаде.Нали това е смисъла на ралитата и състезанията-РЕКЛАМА...
      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

      Коментар


      • Първоначално публикуван от outback
        А Touarega принципно е торба с фъшкии....
        Ще бъде интересно да споделиш опит.

        Коментар


        • И даже има гръмоотвод върху къщата. Обаче компа от който пиша в момента ми го дадоха Братята когато тоя форум почваше, понеже стария в последния ден на септември го утрепа една мълния. Изобщо не беше включен. Автомобилното купе е слаба клетка в случай на високоенергетично въздействие. В най-хилавата мълния има цяла година работа на Козлодуй.
          Казвал съм го, пак ще го кажа. Много примери за успешна работа на нещо са много примери за успешна работа. Статистически показват някаква надежност. Един единствен случай на неуспех обаче означава негодност на цялата конструкция. Това е принцип. Аз посочих два примера за пълна загуба на работоспособност на устроиство с такава сложност изпълнено по такава примитивна технология. Да ме убедиш в обратното е кауза пердута. Зер ще трябва да докажеш отсъствие на някакво събитие, а това е сложна задача ...

          Коментар


          • Стефане в твоето уравнение може ли да вкараме и края на света

            Коментар


            • Kinex- имах на разположение 4 часа!!!Аз/разбирай TLC 120/ vs. ML 400CDI и Touareg незнамсикъвдизел.На Добринище/разбирай 40см стар сняг след дъжд,с коричка колкото по нагоре толкова повече и по гадно......теглих ги,бутах ги,дърпъх ги......не мърдат.....чакахме да се стопе снега
              малко бавни и блокаж на моето SUV-че и ги наместих в коловозите та се прибрахме да вечеряме.Просто тези коли са създадени за малко по софт разходки......
              IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

              Коментар


              • Ако можеш ... Макар че съвсем нарочно посочвам ЕДИНСТВЕНО ежедневни примери от нашите земи. Нема Танковый прорыв нема Гранде каньонета и прочее мегапиявици от Рейнфорести и тям подобни монголски пустини.
                А Туарега просто е това, което всички хукнаха да копират, нищо повече. Той беше първият в класа. И по принцип никой от тия не може да излезе от примитивните автомобилни технологии. И така е на ръба на продаването. Всичко може да му се направи като хората по отдавна известни стари технологии. Ама надали ще има много гъзари които да го купуват за 10 - 20 милиона. Да направят нещо наистина ново обаче не им стиска.

                Коментар


                • Мамка му , тая тема край няма С Туарега ще минеш , и с Кайен и тн. ,ще минеш , ама преко сили.Не са за това проектирани.Не са за това произведени.С джанти20-ки и гуми мс борд 1 см.Иначе , на инат всичко може.Ама нужно ли е?
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • Първоначално публикуван от outback
                    Kinex- имах на разположение 4 часа!!!Аз/разбирай TLC 120/ vs. ML 400CDI и Touareg незнамсикъвдизел.На Добринище/разбирай 40см стар сняг след дъжд,с коричка колкото по нагоре толкова повече и по гадно......теглих ги,бутах ги,дърпъх ги......не мърдат.....чакахме да се стопе снега
                    малко бавни и блокаж на моето SUV-че и ги наместих в коловозите та се прибрахме да вечеряме.Просто тези коли са създадени за малко по софт разходки......
                    Сега разбирам. 40см сняг.
                    Но иначе мисля не е много зле.
                    http://www.metacafe.com/watch/40703/offroad_testing/

                    Коментар


                    • Първоначално публикуван от kinex
                      Искаш да кажеш че си се объркал за цените.
                      Аз пък ще ти кажа че и за SRT8 нищо не знаеш.
                      Джипа излиза от завода с теглич.За другото няма защо да ме преписваш.
                      Пред никои друг джип няма да загуби предимства и пак ще е по бърз от Кайен Турбо S.

                      ама колко си уверен..... теглича му тегли наполовина на това на другите модели. ти колко СРТ8 си виждал на живо?

                      цените не са объркани. много съм прав и го знаеш, па ако ти си мислиш че само защото те ти взимат акциз и такса мутра в бг и това е рефлекция на реалната стойност на возилата, евала.... какво може да се отговори на това? нищо смислено.

                      искам да те видя да караш СРТ8 с 190км с 35" гуми и 15 cm повдигане... тогава ми кажи кое какво си губи.

                      Коментар


                      • Ще се постарая да ме видиш.

                        Коментар


                        • Това което ми показваш е състезанието без шофьор.....идеята не е оффроуд а колата сама да се оправи......як компове,само за Стефан
                          IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

                          Коментар


                          • Първоначално публикуван от vroom
                            па ако ти си мислиш че само защото те ти взимат акциз и такса мутра в бг и това е рефлекция на реалната стойност на возилата, евала.... какво може да се отговори на това? нищо смислено.
                            Реалната цена на една стока е тази, която клиентът плаща. Това, че примерно 70% от нея било акцизи и др. данъци не променя нещата. Защото него го интересува тази сума, която му излиза от джоба.
                            Ние не сме неутрални!

                            Коментар


                            • пусни снимки като го качиш л лифта но внимавай все пак с 160+..

                              Коментар


                              • в чиста терминология на маркета да, но ставайки дума за фабрични цени, те са тези които определят автомобилният клас, а не надбавки от трето лице. А всеки си решава за себе си дали едно возило е изгодно или не.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X