Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ при избор на ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Помощ при избор на ремарке

    Колеги, спрял съм се на 3 модела ремаркета. Интересува ме дали някой има мнение за марките. Първото не е с падащи канати и не може да се товари странично с палетизирани товари. Затова клоня повече към второто и третото, които изобщо ги няма като марки в mobile.de

    https://www.cars.bg/offer/5da4169b648ef46ba413a692
    https://www.cars.bg/offer/5ed136211c3a292abb5a4602
    https://www.cars.bg/offer/5e440316c357df21a2171b73
    Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
    Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

  • #2
    Второто и третото са различен тип от първото.
    Преди няколко месеца купих като първото от колега от форума,нямам никакви забележки.

    п.п Чисто ново ,с гаранция.

    За третото е с много тънки ламарини,живея на 4-5 минути от тях и съм ги гледал и сравнявал много пъти.Говоря за оранжевото.Предпочетох страниците да са от тея дъски,не се драскат (почти) Не ръждясват,не се подбиват ...ако им намеря косур,ги сменям за час два с нови.Мисля че беше самосвално ...но не съм си играл да го разгледам....возя си материали основно с него .

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20201031_170043.jpg Прегледи:0 Размер:213.7 КБ ID:6713167
    Последно редактирано от Roninn; 24-02-21, 20:21.
    Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
    Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
    Анатолий Пейчинов o8875о9815
    https://dvrbg.com/

    Коментар


    • #3
      Да, различен тип са, най-вече, че може да се товари странично. Но мнението за тънките ламарини беше доста полезно, точно затова и питах дали някой е по-запознат. Аз ги гледам само на картинки и избера ли някое, паля колата и отивам да го купя.
      Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
      Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

      Коментар


      • #4
        Не знам Ремел Елена дали съществува и работи още, но съм имал две такива заводски ремаркета и ми вършеха чудесна работа.

        Коментар


        • #5
          За подобни ремаркенца само
          BPW
          Knott
          Alko

          На 2 и 3 обява пише , че е с жила накладки .
          А зад ръковхатката трябва да има един черен маншон , той Не се вижда а изглежда заварено и с болтове стегнато .
          Или е нещо новост б....ли го .
          Аз бих си вземал с алуминиеви канати .и на пода да има обеци през 1м. за да си стегнеш товара .
          С тея плоскости е здраво като на Анатоли , но са май 2,5 см. и тежат за под са перфектни.
          Мартин Димитров
          УАЗ

          Коментар


          • #6
            Ремаркетата са без спирачки, до 750кг макс. допустима маса. Реших да купя второто ремарке, ще го комбинирам с някое ходене до София. Направих сметка, че в ремарке като първото няма да мога да си сложа например задна гума от трактор. По-добре да е по-многофункционално с падащите канати, ще прежаля разликата в цената.
            Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
            Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

            Коментар


            • moci111
              moci111 коментира
              Редактиране на коментар
              Колега Е категория имаш ли? Имай в предвид че общото тегло е 750кг. с тези две оси сигурно само ремаркето е 150кг. та сметни колко ще ти е полезният товар.

            • iovkito
              iovkito коментира
              Редактиране на коментар
              Имам всички категории, но за това ремарке не ми е необходима Е категория. Полезният товар е около 500кг, което ми е достатъчно. Дори и да е претоварено със 100-150кг, мостовете му издържат натоварване от 750кг всеки.

            • moci111
              moci111 коментира
              Редактиране на коментар
              Когато е с две оси мисля че трябва Е но не съм сигурен

          • #7
            Tъй като ми трябваше спешно и нямах време да ходя чак до Дупница, купих първото ремарке, с брезент. Малко нежно ми се струва, но може и да ми е сбъркана представата за ремаркета, все пак останалите ми са тракторни. Сложих му половин тон товар веднага след покупката, колата возеше малко по-твърдо. Когато е празно, изобщо не се разбира, че е закачено отзад, тежи 210кг.
            Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
            Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

            Коментар


            • #8
              Пусни снимка какво си купил. Да намерим кусури. Борето

              Коментар


              • #9
                Качвам.
                Toyota Avensis 1ad-ftv 2007
                Toyota Rav4 2ad-ftv 2014 awd

                Коментар


                • #10
                  Благодаря, по малко проблеми. Борето

                  Коментар


                  • #11
                    Нещо интересно ... https://www.youtube.com/watch?v=oOkAWYeS0bQ
                    На нас клиренс ни трябва , не скорост

                    Коментар


                    • ogimaster
                      ogimaster коментира
                      Редактиране на коментар
                      И аз го гледах - изглежда практично и не толкова сложно за изпълнение.
                      Но долкоко е здраво и сигурно.

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X