Обява

Свий
Няма добавени обяви.

4x4 новобранец - търся добър майстор / сервиз във София

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 4x4 новобранец - търся добър майстор / сервиз във София

    Здравейте колеги,

    Днес се сдобих и аз с 4x4 машина за лов - Сузуки Витара 2.0 98г. къса база

    Може ли да ми препоръчате добър майстор / сервиз във София? Джипката е лифтната, с нови гуми за кал и в прилично състояние, но има някои неща (като метално скърцане отзад в дясно) за които бих се консултирал с някой дето ги чува.

    Искам и да се провери маслото на диференциала и скоростната кутия. Също така бих се посъветвал и какво допълнително може да се направи по нея като оffroad tuning.

    Отделно ако имате контакти на някой тенекеджия, ще бъда благодарен да споделите - като всяка стара кола има ръжди тук там.

    Благодаря!

  • #2
    И да кажа преди да почне hate-a ... търся и чета стари постове във форума няколко часа вече и не успявам да намеря информация за добър майстор / препоръчан сервиз в София.

    Коментар


    • #3
      https://offroad-bulgaria.com/forum/%...B0%D0%B4%D0%BE

      В темата има и телефон на дядо Владо, има и GPS-координати. Не е баш София, Костинброд е (трябва винетка, освен ако не се добираш по черни пътища - имало такава връзка).
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • wick3dsick
        wick3dsick коментира
        Редактиране на коментар
        Благодаря!

    • #4
      Здравейте, бихте ли ми препоръчали добър тенекеджия ?

      Коментар


      • дядо владо
        дядо владо коментира
        Редактиране на коментар
        За какво? Кърпене, тежък ремонт след катастрофа, изправяне на малко хлътнало? За каква кола става дума ?

    • #5
      Става дума за ремонт след катастрофа

      Коментар


      • #6
        Е то от катастрофа до катастрофа има разлика. Хлътнал калник е едно, челен удар със 100 км./ч. е друго. И както каза Дядо, каква е колата? За конкретни отговори си трябва по-детайлно задание.
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X