Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi Pajero 3 2001г. със двигател БМВ M57D30.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi Pajero 3 2001г. със двигател БМВ M57D30.

    Търся информация за Паджеро 3 със БМВ 3.0д двигател.Някой по запознат или правил такъв проект моля да пише.Започнах проекта и имам няколко въпроса за него?

  • #2
    Слагат ли такива двигатели на 3-ката ? Аз поне за сефте чувам , та се абонирам...
    Който търси , намира !
    Човекът е човек, когато е на път !

    Коментар


    • #3
      Е, то можеш да сложиш всичко на всичко, стига да имаш достатъчно и мерак, и пари.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        Има направена такава кола. Гого Флекса и Върбанов я направиха и се състезават с нея от години успешно. Но те изместиха скоростите назад и реално прекроиха цялата кола.
        Лично мое мнение - не е удачно.
        Тройката си е най-добре с нейния бензинов V6 3,5, но не GDI, разбира се пипнат подобаващо.
        Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

        Коментар


        • #5
          Има ли изобщо смисъл да се слага BMW мотор на паджеро, как ще се кара, скорост ли търсиш? На нисан патрол вече го слагат много често този М57Д30
          Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

          Коментар


          • #6
            Предполагам се цели спасение от помпата..
            Който търси , намира !
            Човекът е човек, когато е на път !

            Коментар


            • #7
              Горе някой вече е дал мнение, че по добре да се качи 3.5 V6 на mitsubishi и аз подкрепям това мнение, бая във филми ще се вкара да напасва тоя М57, все си мисля че бензиновия мотор от паджеро ще впасне по лесно
              Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

              Коментар


              • rusev
                rusev коментира
                Редактиране на коментар
                Защо пък да се слага 3,5 , като има модел на тройката с 3,8 мотор без директно впръскване?
                Казва се Монтеро и се е продавал за Северна Америка.

            • #8
              Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
              Има ли изобщо смисъл да се слага BMW мотор на паджеро, как ще се кара, скорост ли търсиш? На нисан патрол вече го слагат много често този М57Д30
              На патрол го слагат заради гърмящите патролски трилитрови, и доколкото ми е зивестно се слага сравнително лесно.. Пък и има версии с 290 коня и 580Nm, което сравнено със заводския 156 коня и 330Nm си е доста отгоре.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #9
                Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение

                На патрол го слагат заради гърмящите патролски трилитрови, и доколкото ми е зивестно се слага сравнително лесно.. Пък и има версии с 290 коня и 580Nm, което сравнено със заводския 156 коня и 330Nm си е доста отгоре.
                За патрол знам че не е трудно, още повече се чипира М57 и става звяр, много много по як от ZD30, въпреки че и стоков най слабия 3.0 на бмв е 184 кс. и върви повече от 3.0 на нисан. Имам 2 терана със ZD30, имал съм и BMW E60 3.0d 218кс.,но за мен нисанския мотор е по здрав (наблюдение на база мойте техники)
                Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X