Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за opel frontera 2.5d

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за opel frontera 2.5d

    Здравейте,колеги. Предстой ми закупуване на следния автомобил- opel frontera 2.5d 115hp 97г. Та въпроса ми е какво да гледам, като отида какви проблеми имат и здрав ли е двигателя! Всяка информация би ми била полезна! Благодаря предварително!

  • #2
    Проблемен мотор, въобще не го гледай!
    И това е съвсем сериозно, и е много добре известно, не е мое мнение само!
    Случвало се е, баш да питат тук за тоя модел, казва им се подробно, че не става тоя мотор, плюс и конкретно защо. Въпреки това го взимат, и почти веднага почват проблемите, съответно и темите за проблемите.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • #3
      Той освен проблемен, в случая ще е и на 23 години. Т.е. взел-дал, вероятно милионник. Такава кола има смисъл ако много и разбираш и имаш оборудван сервиз да я поддържаш. И трява да е някаква особена покупка- примерно по сантиментални причини или с идеята да правиш нещо друго на базата и.
      Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

      Коментар


      • #4
        Милионник с тоя мотор няма как да е... Става за паметник, или за части.
        Иначе най-добре е 2,8 - легендарен дизел на Исузу, който вярно може да добута милион.
        2,3 също не е баш, ама най-много да спре да пали зимата, иначе трудно се чупи.
        Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

        Коментар


        • #5
          Първоначално публикуван от dancho666 Преглед на мнение
          Здравейте,колеги. Предстой ми закупуване на следния автомобил- opel frontera 2.5d 115hp 97г. Та въпроса ми е какво да гледам, като отида какви проблеми имат и здрав ли е двигателя! Всяка информация би ми била полезна! Благодаря предварително!
          Откажи се да ти предстои Колегите по-горе са прави, несполучлив VM-ски мотор, слаган и в други джипове, създаващ много беди..Ако си решил Фронтера- или другите два дизела, или бензин- и двата бензинови са много здрави мотори. Успех !
          0899 шест5313нула
          За всекиго по нещо

          Коментар


          • #6
            При наличие на C20NE и C24NE не бих погледнал дизел за този джип.Карал съм фронтера спорт с малкия мотор и хич не си иска задните гуми, а мотора е безсмъртен от най-добрите на опел.Освен това е простичък като министър председател, носи и на обикновено газово, частите са евтини и дори да скъса ремък не удря клапани.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X