Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся широк автоканал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся широк автоканал

    Колеги, трябва ми канал широчина поне 1.15см да монтирам една кора на буса. Трябва да влезе под много шибан ъгъл (над 60 градуса на око) в една и досега ни подемник, ни канал достатъчно широк за тая работа не съм намерил. На крикове да вдигна предницата толкова надали ще мога (и ще посмея), За района на София +/- 30-40км ще е идеално. Казаха ми за един в Пловдив, ама няма да е удобно да се разхождам до там всеки път кога трябва да вкарам буса в сервиз за някоя интервенция отдолу.

  • #2
    В София нямаше ли един за обществено ползване, покрай Горубляне в посока София, идва ти отдясно. Качвал съм се на него, но беше отдавна. Колко е широк нямам идея.

    Коментар


    • #3
      Хоби сервиз/сервиз под наем
      Има и много други теми за дядо Владовия "дедо чеп шоп мастурбант гараж", например:
      Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
      От: Сервиз с преса и добър комплект дорници

      ......идеЙ някой, ми кАжи де те стяга чепика? щот'преса и аз имам
      .......по график канала е запазен за "Редеъра", електо за "Иво-полис", но пресата е свободна, идваш и се самозадоволяваш
      .......са "дедо чеп шоп мастурбант гараж" няма да работи само първата половин на 15-ти (събота) че тогава според зловредни слухове е ретро парада на "Ал. Невски" и ще се пробвам да стигна да позяпам....
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от ikirov Преглед на мнение
        В София нямаше ли един за обществено ползване, покрай Горубляне в посока София, идва ти отдясно. Качвал съм се на него, но беше отдавна. Колко е широк нямам идея.
        Мале, чак сега виждам. Къде ще да е това - отклонението за къмпинг Враня? Или пък за музея Враня? До музея близо в една от задните улички има един, но го мерих - много е тесен.

        ​​
        Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
        Хоби сервиз/сервиз под наем
        Има и много други теми за дядо Владовия "дедо чеп шоп мастурбант гараж", например:
        При Дедо е нисък гараж доколкото съм виждал по снимки, а другото от тая тема па е същото. Бусът е висок 2.60м.

        Коментар


        • #5
          На всеки свестен двуколонен и вдигаш само предницата.Успех
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • petkov_bb
            petkov_bb коментира
            Редактиране на коментар
            Явно работата не е много на зор иначе досега да е решено.
            В подобни ситуации съм ползвал стойки (опори) и "крокодила" ,а още по лесно на естакадата (позволява разместване на елементите).

        • #6
          Петков , единственото явно е за совите.
          В издънка сме с теб.Питат ни за канал , а ние даваме акъл
          Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

          Коментар


          • petkov_bb
            petkov_bb коментира
            Редактиране на коментар
            Критиката Ви е правилна и градивна . Ще си взема бележка от забележката!
            А ма все сме в издънка,.....мам..му!

        • #7
          Първоначално публикуван от TheGrave Преглед на мнение
          Колеги, трябва ми канал широчина поне 1.15см да монтирам една кора на буса. Трябва да влезе под много шибан ъгъл (над 60 градуса на око) в една и досега ни подемник, ни канал достатъчно широк за тая работа не съм намерил. На крикове да вдигна предницата толкова надали ще мога (и ще посмея), За района на София +/- 30-40км ще е идеално. Казаха ми за един в Пловдив, ама няма да е удобно да се разхождам до там всеки път кога трябва да вкарам буса в сервиз за някоя интервенция отдолу.
          Ако случайно става въпрос за ФВ транспортер или изкриви ушите, на които увисва кората при работа на подемник и след монтажа ги върни в първоначалното им положение, или направо ги отрежи.За друго освен да висне кората при дребни ремонти не служат.После ще можеш да си слагаш кората и на пътя с завъртян докрай волан.

          Коментар


          • #8
            Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение

            Ако случайно става въпрос за ФВ транспортер или изкриви ушите, на които увисва кората при работа на подемник и след монтажа ги върни в първоначалното им положение, или направо ги отрежи.За друго освен да висне кората при дребни ремонти не служат.После ще можеш да си слагаш кората и на пътя с завъртян докрай волан.
            Ц, Рено Мастър. Не искам да кривя, щото ще изкривя още 2-3 пъти на слагане/махане и ще се отчупят накрая. после ще има планки, разпробивания и прочее простотии, в които не искам да се вкарвам

            Коментар


            • Kirilpm
              Kirilpm коментира
              Редактиране на коментар
              Написаното важи само за старите транспортери около 2000-та година.При реното не знам как стоят нещата.Пробвай в някой сервиз за камиони или в някое ТКЗС, техните канали са по-широки от тези за леки коли.

          • #9
            ТКЗС е много добра идея, благодаря !

            Коментар


            • #10
              Добра идея е ако канала не е открит и не е пълен с добро количество боклуци и вода Ако попаднеш на такъв подготви се с добри ботуши.

              Коментар


              • TheGrave
                TheGrave коментира
                Редактиране на коментар
                Аз съм постоянно с ботуши, планинар съм

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X