Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Една гума-от къде???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Една гума-от къде???

    Някой знае ли,от къде мога да си поръчам 1 брой Gripmax A/T 285/60 R18
    Във всички сайтове на "големите" вносители и продавачи на гуми дават минимум 2,за да не си развалят комплектите
    Последно редактирано от poni7; 23-10-19, 16:45.

  • #2
    В първият сайт, който излиза в гугъл продават и по 1 гума /Диана/. Аз съм купувал 1 гума от български сайт, с доставка от Германия.

    Коментар


    • #3
      Ако става въпрос за "Диана,гуми за вас" първо там проверих в Бургас и ми отказаха

      Коментар


      • #4
        bggumi.com

        Имах същия проблем като теб, трябваше ми една кална гума за резервна, и никой не искаше да си разваля комлекта. При тях нямаше никакъв проблем, казаха утре ще е тук, отидох и си я взех.
        Явор
        yavor.nikolov@gmail.com

        Коментар


        • #5
          И БГГуми се оказаха поредния "ГОЛЯМ" вносител на гуми като останалите.
          След като в сайта им има допълнителна сума от 15 лв. към цената на гумата за поръчка на единична бройка си помислих,че със съгласието ми ще стане работата и направих поръчка през сайта,въпреки че по телефона ми бяха отказали..... Обадиха ми се да ми кажат,да не ги притеснявам повече

          Коментар


          • #6
            Чудя се,ако поръчам 4 бр. Гудрич + 1бр. за резервна при 5х500лв.дали ще ми откажат поръчката заради единичната бройка???

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от poni7 Преглед на мнение
              Някой знае ли,от къде мога да си поръчам 1 брой Gripmax A/T 285/60 R18
              Във всички сайтове на "големите" вносители и продавачи на гуми дават минимум 2,за да не си развалят комплектите
              Я, пробвай тук https://www.e-gumi.com/kolichka/plastane-i-dostavka
              Последно редактирано от dimkaraganchev; 07-11-19, 18:05.
              HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

              Коментар


              • #8
                Не зная, може би зависи от конкретната гума. Аз взех една, не ми отказаха, и нищо не съм доплащал, на нормалната цена ми я продадоха. Малатеста кобра. Взех я за резервна.
                Явор
                yavor.nikolov@gmail.com

                Коментар


                • #9
                  Здравей,
                  Ако търсиш това
                  285/60R18 120T-GM03
                  то в Дианата имат само 11бр. в Софиа.
                  За Бургас ще ти искат да си платиш доставката за една гума .
                  Ако мога да помогна пиши лс .
                  Поздрави.
                  Теорията е когато се знае всичко, но нищо не работи. Практиката е когато всичко работи, но не се знае защо. Ние съчетаваме теорията с практиката, при което нищо не работи и никои не знае защо!

                  Коментар


                  • #10
                    Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                    Най-после сагата приключи със сайта,който ми изпрати колегата,за което му благодаря.След направената е-поръчка,едно обаждане от тях за уточняване на адреса на доставка,второ обаждане,за да ми съобщят,че са сменили куриерската фирма за да се включат в цената,която са ми казали и да не се налага да променяме предварителната ни уговорка и днес гумата е при мен !!!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X