Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Доставка от Англия?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Доставка от Англия?

    Колеги,

    Поръчвам некои железа по окачването от Roughtrax (roughtrax4x4.com) и евентуално се оглеждам за човек, който да има път от Англия към България в близките 2-3 седмици. Става дума за ресьори и амортисьори, плюс дреболиите им - общо 80-90 кг, така че офертите на спедиторите стават солени, и се оглеждам за алтернативи.

    Магазинът е в Бристол, но чарколяците могат и да се пратят на адрес навсякъде в Острова.
    Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

    TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

  • #2
    До: Доставка от Англия?

    Колега, не съм сигурен, но мисля че ако се свържеш с Българските магазини в Англия ще ти свършат работа. Те имат камиони и предполагам, че пътуват празни към България, а ако не знам, че има Българин в Лондон, който превозва стоки. Потърси форуми на Българи в UK

    Коментар


    • #3
      До: Доставка от Англия?

      Първоначално публикуван от badeff Преглед на мнение
      Колеги,

      Поръчвам некои железа по окачването от Roughtrax (roughtrax4x4.com) и евентуално се оглеждам за човек, който да има път от Англия към България в близките 2-3 седмици. Става дума за ресьори и амортисьори, плюс дреболиите им - общо 80-90 кг, така че офертите на спедиторите стават солени, и се оглеждам за алтернативи.

      Магазинът е в Бристол, но чарколяците могат и да се пратят на адрес навсякъде в Острова.
      звънни ми 0898780604 . брат ми е във момента във лондон
      МИСЛЕНЕ МУ Е МАЙКАТА

      Коментар


      • #4
        До: Доставка от Англия?

        На ферибота в Оряхово всяка седмица пътуват до Англия и се връщат,някаква Видинска фирма -май беше Bell ......!!!
        Изпълняват пратки по поръчка.
        С това мога да помогна!

        Коментар


        • #5
          До: Доставка от Англия?

          Има хора които извършват такива услуги с бусуве.Около 1 паунд за килограм беше но преди около година, сега може и пожече да е.Но все пак е вариянт

          п.п. За инфо в БГхелп сайта или в сайта на някой от БГ вестниците в Англия

          Коментар


          • #6
            До: Доставка от Англия?

            http://www.empresa.dir.bg/_wm/pbasic...1f5c332a6cc75a
            ето с това мога да помогна
            Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
            0884837709
            0878383528

            Коментар


            • #7
              До: Доставка от Англия?

              Колеги,

              Много благодаря за информацията. За съжаление, работата се замота, докато се уточним какви точно фактури се издават, докато мине тамошния Великден и други подобни - така че не успях да се възползвам от предложението на ISUZO. Надявам се тази седмица да се придвижат нещата...

              Поздрави на всички:

              Борис
              Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

              TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

              Коментар


              • #8
                До: Доставка от Англия?

                Може да ти е смешно - но узакони под някаква форма услугата - с фиксирана цена.
                Днес ме "зарадваха" с цена на доставка от Англия на бусче: от уговорената 1100 лв скок на 2600 лв СЛЕД КАТО ВЕЧЕ Е ДОКАРАНО !
                Русенски хубостници, няма да им платя. По-скоро ще им създам допълнителни проблеми

                Коментар


                • #9
                  До: Доставка от Англия?

                  Лек update по темата:

                  В крайна сметка ги доставих с Mall Econt - доста добра услуга на Еконт, можеш да си поръчаш да ти доставят каквото искаш с наложен платеж от онлайн или нормален магазин в доста държави. В началото бяха обявили много добри условия - взимане от място, проверка на стоката и доставка за 15% от цената на стоката, което за 60 кг. железа излизаше абсолютна далавера. Сега вече са сменили тарифите и са минали на таксуване на кило - но в случая се държаха мъжки и докараха всичко по старата си оферта, макар че я бяха дали преди доста време.

                  Пак си заслужава услугата, де - особено за случаите, когато купуваш нещо скъпо и леко, а не искаш да рискуваш с чисто онлайн пазаруване.

                  На мен по окачването ми остана висящ въпроса с торсионите - ще ги има налични в Англия чак след месец. Като дойдат, ще се огледам пак дали някой колега няма път от Острова насам.
                  Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                  TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                  Коментар


                  • #10
                    До: Доставка от Англия?

                    Аз се прибирам на към България началото на август. Ще се радвам ако мога да бъда полезен

                    Коментар


                    • #11
                      До: Доставка от Англия?

                      Да, колега и аз за това щях да ти кажа за Мол Еконт, всъщност аз ги ползвам като пазарувам части от ебей.ко.юк - Ето писмото, което ми пратиха за начина, по който стават нещата.

                      Уважаеми приятели,

                      М A L L Econtоптимизира доставките за всички фенове на ебей. Всеки от Вас, който иска да си закупи нещо от eBay търговете провеждани на сайта в U.K., вече може да го направи, независимо че продавача оферира само доставка до адрес в U.K.
                      Всичко което е нужно е да изберете продукт и приключите търга за покупката му указвайки адреса на Mall Econt в U.K. След това подавате Заявка за покупка с куриер и ние в най-кратки срокове ще извършим плащането и доставката до вашия адрес в България.M A L L Econt с радост ще ви помогне, ако имате нужда от уточнения или искате да сметнете разходите по доставката преди да поръчате. M a l l Phone -> 0 8001 3001
                      M a l l Mail -> mall@econt.com

                      Очакваме вашите запитвания, заявки и предложения !

                      Коментар


                      • #12
                        До: Доставка от Англия?

                        Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                        http://www.empresa.dir.bg/_wm/pbasic...1f5c332a6cc75a
                        ето с това мога да помогна
                        А има ли гаранция, някой да ги е пробвал?

                        Коментар


                        • #13
                          До: Доставка от Англия?

                          Първоначално публикуван от amw Преглед на мнение
                          Аз се прибирам на към България началото на август. Ще се радвам ако мога да бъда полезен
                          Благодаря! - ще ти драсна лично, ако дотогава не съм се оправил с докарването.
                          Право казват докторите, че калта е целебна. Колкото по-дълбоко се бухнеш, толкова по-нахилен излизаш...

                          TLC 100 1HD-FTE manual '02 | Forester '98 | Моntesa 315 '99

                          Коментар


                          • #14
                            До: Доставка от Англия?

                            Преди седмица ми изпратиха от Лондон до Пловдив багаж за 1,30 паунда за килограм. Пътуват с бусове, 2 или 3 пъти в седмицата.
                            Ако се интересувате, мога да попитам за телефоните в UK.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Доставка от Англия?

                              В бгхелп.ко.ук има стотици обяви на такива пичове . Като цяло не е скъпо.
                              Колко излиза до БГ една такава доставка грубо (може и на ЛС)

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X