Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теглич

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теглич

    Модели и цени за тегличи-Паджеро 2,нови и втора употреба?
    казват че правените има опасност при теглене на по тежки товари каравани и други!

  • #2
    До: Теглич

    Имам оригинален с регулиране и на височина -250 лв за комплект. 0897844551 (Варна)

    Коментар


    • #3
      До: Теглич

      Снимки някакви имаш ли колега..и това с тоците ли е-буксите)))

      Коментар


      • #4
        До: Теглич

        Първоначално публикуван от miroman Преглед на мнение
        Модели и цени за тегличи-Паджеро 2,нови и втора употреба?
        казват че правените има опасност при теглене на по тежки товари каравани и други!
        Аха, аз си мислех че всичките са правени!

        Коментар


        • #5
          До: Теглич

          Първоначално публикуван от Аndro 160 Преглед на мнение
          Аха, аз си мислех че всичките са правени!
          Между другото, би ли намалил малко нравоучителния тон, моралистичните тиради и цветните крясъци. Това е твой съвет !



          Когато човек раздава съвети ненужни и безполезни за темата - хубаво е да си ги спазва и той самият !
          Първоначално публикуван от miroman Преглед на мнение
          Модели и цени за тегличи-Паджеро 2,нови и втора употреба?
          казват че правените има опасност при теглене на по тежки товари каравани и други!

          Ако някой МАЙСТОР вземе размерите и подходящия материал за теглича - няма да има разлика с фабричния теглич .
          Подчертавам - МАЙСТОР - който знае каква стомана се използва и знае какви заварки се правят !
          Нищо сложно за направата , освен майстора !
          Успех !
          И не обръщай внимание на празните приказки !

          Коментар


          • #6
            До: Теглич

            Да колега това визирах че майстори много,но живота твоя и на другите зависи до голяма степен от качеството и направата...

            Коментар


            • #7
              До: Теглич

              Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
              Между другото, би ли намалил малко нравоучителния тон, моралистичните тиради и цветните крясъци. Това е твой съвет !



              Когато човек раздава съвети ненужни и безполезни за темата - хубаво е да си ги спазва и той самият !
              Какво от това, което си писал, видя в моето удивление, че имало и "не правени" тегличи?
              Щото аз съм правил и ми позволи да се учудя, че има други, освен правени.

              Коментар


              • #8
                До: Теглич

                Това е теглича ,при интерес го свалям ( гредата със теглича) без инсталация само буксата.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  До: Теглич

                  Първоначално публикуван от plamen atanasov Преглед на мнение
                  Това е теглича ,при интерес го свалям ( гредата със теглича) без инсталация само буксата.
                  Колега, позволявам си да направя забележка относно монтирането на този теглич. Болтовете горе трябва да имат дистанционни втулки иначе подлагаш на усукване гредата.
                  OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                  Коментар


                  • #10
                    До: Теглич

                    Първоначално публикуван от bgbul Преглед на мнение
                    Между другото, би ли намалил малко нравоучителния тон, моралистичните тиради и цветните крясъци. Това е твой съвет !



                    Когато човек раздава съвети ненужни и безполезни за темата - хубаво е да си ги спазва и той самият !


                    Ако някой МАЙСТОР вземе размерите и подходящия материал за теглича - няма да има разлика с фабричния теглич .
                    Подчертавам - МАЙСТОР - който знае каква стомана се използва и знае какви заварки се правят !
                    Нищо сложно за направата , освен майстора !
                    Успех !
                    И не обръщай внимание на празните приказки !
                    Не се учудвам че прехвърляш един спор, от една друга тема, в тази. Не се учудвам и на приказките, които нямат нищо общо с това, което съм казал. Не се учудвам и на компетентноста ти във всичко. Това отдавна съм го забелязал.
                    На колегата му трябва заварчик (паспортчик). Има паспортчици, които заваряват десетки пъти по отговорни съединения, от един теглич.Там в паспорта си пише какво, как, с какво и др такива малки особенности. И като го конструира и завари тоя теглич, всичко друго ще даде фира, ама не и теглича.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X